Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Фінансовий звіт
Позакласна та виховна робота
Патріотичне виховання
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПРЕСА ПРО НАС

Патріотичний марафон «Мій рідний край – моя земля» в НВК №143 Оболонського району

У жовтні стартував патріотичний марафон серед учнів початкових класів «Мій рідний край – моя земля». Школярі початкових класів Оболонського району брали участь у фотовернісажі «Я люблю свою Україну», виставці-ярмарку новорічно-різдвяних дитячих виробів на підтримку бійців АТО, благодійній акції «Зігрій солдата», конкурсі презентацій «Стежинами рідної землі», конкурсі «Моя вишиванка найкраща».

Джерело: Київська міська державна адміністрація ,
http://don.kievcity.gov.ua


VIII Учнівські олімпійські ігри столичної гімназії №143 відкрито

У гімназії № 143 Оболонського району міста Києва відбулися VIII Учнівські олімпійські ігри. Привітати шкільних олімпійців прийшла багаторазова учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу, член Олімпійської збірної, багаторазова чемпіонка Європи та володарка Кубка Світу у фехтувальні на рапірах Ольга Лелейко.

Джерело: Освітній портал "Педагогічна преса",
www.pedpresa.ua


Школяда

Програма Українського радіо "Школяда" від 19 травня 2015 року, час виходу програми 07:49

Яким має бути урок фізкультури. Беруть участь учні київських шкіл.

Прослухати програму: УР, Перший канал,"Школяда"Маленькі великі серця

Схоже, діти набагато тонше і чутливіше переживають війну, ніж дорослі. Напередодні Великодня відбуваються десятки ярмаркiв на підтримку Української армії, на яких чи не найбільше — саме дитячих робіт. І вони — найзворушливіші. А ще — тисячі малюнків, листів із побажаннями та різних дрібничок нині готуються до відправки на схід. Бо дитяче — найщиріше.

Саме тому, коли в столичній гімназії №143 оголосили, що кошти, зібрані на традиційному шкільному ярмарку, будуть передані на лікування санінструктора Вадима Свириденка, який у боях під Дебальцевим втратив кисті рук і стопи ніг, це викликало серед школярів неабиякий ажіотаж. Діти взялися до роботи і у призначений день десятки виробів чекали своїх нових господарів. Особливо активними були п’яти-шестикласники. Учителі теж долучилися з випічкою, тож гості ярмарку і наїлися, і збагатилися. «Такі ярмарки у нас традиційно бувають приурочені до Шевченківських днів. Але цього разу діти були особливо активними», — зізнається завідуюча кафедрою української мови гімназії Євгенія Антощук. Усього під час ярмарку було зібрано більше як 4,5 тисячі гривень, які передали дружині бійця Вікторії. До доброї справи долучилася і наша колега з Вінниці, інші добрі люди, так що сума вийшла навіть більша.

Узагалi історія Вадима Свириденка мало кого залишає байдужим. Під час боїв на Дебальцiвському плацдармі він опікувався пораненими, доки сам не «зловив» осколки в передпліччя та стегно. Разом iз командиром та іншими пораненими 16 лютого він вирушив до Артемівська в госпіталь, але по дорозі колона потрапила в засiдку: спершу обстріляли з мінометів, а коли вцілілі бійці перебралися до вантажівки і рушили далі, машина підірвалася на міні. Чотири доби при температурі -20 0С Вадим iз друзями очікували на допомогу. Коли на четверту добу на Вадима натрапила розвідка «ДНР», живими залишився тільки він. Але в Києві, куди згодом перевезли бійця, йому констатували IV групу обмороження кистей рук та стоп та провели ампутацію.

Утім, попри випробування, Вадим залишається оптимістом і не втрачає надію стати на ноги і повернутися до активного життя. Днями його з реанімації перевели в загальну палату, тож школярі вже готуються відвідати його в лікарні й познайомитися особисто. Один такий візит важить набагато більше, як десятки уроків патріотичного виховання.

Джерело: "Україна молода" від 08.04.2015Школяда

Програма Українського радіо "Школяда" від 11 лютого 2015 року, час виходу програми 07:49

Свято "Зоряний олімп" у Київській гімназії № 143 і підготовка до олімпіад. Учасники програми: учні гімназії Аліна Овчаренко, Анастасія Лисенко, Катерина Ільницька, Катерина Лепеха, Марія Драгомірова, Вадим Сєдов, Евгенія Грязнова, заступник директора з навчально-виховної роботи Ніна Щейнікова.

Прослухати програму: УР, Перший канал,"Школяда"Школяда

Програма Українського радіо "Школяда" від 22 січня 2015 року, час виходу програми 07:49

Патріотизм і єдність українців очима школярів. Учасники програми: учні 6-а класу 143 київської гімназії та їх вчитель української мови, класний керівник Оксана Перебийніс.

Прослухати програму: УР, Перший канал,"Школяда"На старт!

Програма Українського радіо "На старт!" від 10 грудня 2014 року, час виходу програми 16:35

Всеукраїнський спортивно-масовий захід "Олімпійське лелеченя". Учасники програми: учні 143 гімназії Мирослава Кучерак, Анна-Софія Запорожець, Дарина Холод, Андрій Замятін, Дмитро Боровко, Саша Бобров і учитель фізкультури Оксана Віталіївна Ружанська.

Прослухати програму: УР, Перший канал,"На старт!"Привіт із фронту

Джерело: TCH, www.tsn.ua"VI Малі Олімпійські ігри" в гімназії №143

17 вересня для учнів гімназії №143 справжнє свято. В цей день у школі не має уроків, не лунають дзвоники, а звучать гасла та кричалки. “Малі олімпійські ігри” вже в шостий раз проводить гімназія для своїх учнів. Цього дня чекають всі учні, бо дуже хочуть потрапити на Олімпійські змагання.

Урочиста лінійка відкриває свято спорту. Презентація кожної команди-класу, показові виступи спортивних та інших секцій та гуртків що працюють у гімназії, урочиста хода дітей які займаються спортом та мають досягнення, а це більш ніж 60 хлопців та дівчаток! Цього року вчитель музичного мистецтва гімназії створила гімн на честь “Малих олімпійських ігор”, якій разом зі своїми вихованцями виконала на церемонії відкриття. Запалено олімпійський смолоскип, піднято олімпійський прапор, дана клятва олімпійця – а це означає що Малі олімпійські ігри відкрито! Це свято було розроблено педагогічним колективом гімназії таким чином щоб участь у ньому могли взяти абсолютно всі учні,навіть ті що знаходяться у підготовчих групах по фізичному вихованню. Таки діти активно допомагають вчителям на різних етапах ігор, судять змагання, та читають лекції. Всі кабінети перетворено на станції, де бувають всі класи по черзі та виконавши завдання отримують певну кількість балів.

На станції “Туристична” – долають смугу перешкод – маятник, місточок, драбини, купини. На станції “Ритмічна” – вивчають танок, який всі разом виконують на закритті ігор.

Станція “Здоровенькі були”, “Історична”, “Загадкова”, “Дорожня”, “Спортивна” – діти слухають , або дивляться матеріал по відповідної теми, відповідають на запитання та отримують бали. У дворі та на стадіоні гімназії учні старших класів змагаються у індивідуальних видах спорту – віджимання, стрибки на скакалці, стрибки в довжину, набивання м’яча, ведення м’яча, пенальті (забивання м’яча в маленькі ворота), метання тенісного м’ячика, підтягування для хлопчиків та обруч для дівчаток, а також багатоскоки!

Загалом, усюди лунає дитячій сміх, учні підтримують один одного голосно скандуючи гасло своєї команди, разом співають пісні. Таким і має буди справжнє свято спорту. Найкращі із юних олімпійців отримають призи від Київського міського відділення НОК України, олімпійську літературу від Національного Олімпійського комітету України та спонсору НОК України компанії Coca-Cola.

Джерело: Київське міське відділення НОК України,
www.kiev-noc.org.ua
Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть |
| Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв |
| Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Психологічна та соціальна робота | Галерея |
| Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|