7 листопада 2013 року підписано угоду про співпрацю з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова.
Предметом даної угоди є створення умов для розвитку інтелектуально обдарованої молоді та довузівської підготовки учнів, співробітництво у сфері освіти, ефективне використання наявних інтелектуальних ресурсів партнерів - професорсько-викладацького складу, навчально-методичних досягнень, бібліотечного фонду, залучення новітніх світових досягнень і технологій в галузі освіти, подолання суттєвого розриву між загальноосвітнім та вищим навчальними закладами, підготовка майбутніх абітурієнтів до безболісного “входження” в професію, піднесення рівня їхньої загально предметної підготовки; співпраця предметних методичних секцій гімназії з відповідними кафедрами Університету; зміцнення престижу та авторитету педагогічної професії.
10 січня 2014 року в НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася виїзна робоча нарада для вчителів гімназії № 143
Перед аудиторією виступили Перший проректор університету О.С.Падалка, директор гімназії Тросюк С.Д., голова батьківського комітету гімназії Бойчук М.А.
Метою робочої наради є координація зусиль ефективного використання наявних інтелектуальних ресурсів Університету та гімназії, розвиток співробітництва в галузі освіти, налагодження тісних зв’язків з Інститутами, що входять до складу Університету з відповідними кафедрами гімназії.
Серед найближчих планів нашої співпраці – майстер-класи викладачів і студентів, залучення учнів до університетських заходів різних напрямків, проходження практики студентів на базі гімназії тощо.
13 травня 2014 року ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з вихованцями гімназії № 143 , директором навчального закладу Світланою Тросюк та головою Батьківського комітету гімназії Миколою Бойчуком. Випускники гімназії запам’ятають , напевно, на все життя, адже це була їх перша лекція. Віктор Петрович розповідав про сенс буття.
Метою цього стало зміцнення престижу й авторитету педагогічної професії на теренах України та світу. У рамках угоди передбачається надання і обмін наукових та методичних матеріалів, організація педагогічної практики студентів, можливість проведення на базі гімназії та спільно з нею соціально-педагогічних експериментів, показових виховних і наукових заходів. Акцентом стало тісне переплетення теорії і практики навчально-виховного процесу.
Легкі міфічні сюжети, художні звороти, емоційно забарвлена мова професора – і в учнів загорілися очі. Кант, Ніцше, Камю – складні філософські сентенції, екзистенційні погляди, але з вуст Віктора Петровича – прості й зрозумілі, дуже сподобалися одинадцятикласникам. Вони активно приєдналися до розмови, цікавилися працями професора, його власними поглядами щодо тих чи інших питань. Результат і мораль – кожна людина варта щастя й може пізнати його, відкрити й реалізувати себе лише працею, самовдосконаленням, розвитком інтелекту.
|