Головна сторiнка
Статут гімназії
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Освітні програми
Фінансовий звіт
Вибір та замовлення підручників на 2018-2019 н.р.
Позакласна та виховна робота
Патріотичне виховання
Загальнонаціональний правопросвітницький
проект "Я МАЮ ПРАВО!"
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Вакансії
Адреса гiмназiї
Мапа сайту

Свідоцтво про атестацію гімназії 143 з відзнакою Подяка за внесок у розвиток столичної освіти

.


НАШI ПАРТНЕРИ:

Міністерство Освіти і Науки України
Департамент освіти і науки, молоді та спорту м. Києва
Управління освіти оболонського району м. Києва
Київська міська адміністрація

Київський Університет імені Бориса Грінченка
Нацiональний педагогiчний унiверситет iменi М.П. Драгоманова
НДУ педагогiки та психологiї
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Центральний державний архiв-музей лiтератури i мистецтва України
Лабораторiя соцiальної педагогiки НДУ психологiї
Київський слов'янський унiверситет

Загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", слоган якого ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Мета: підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту "Я МАЮ ПРАВО!", є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Корисну правову інформацію Ви можете отримати на:

* Офіційному веб-сайті "Я МАЮ ПРАВО!" (http://pravo.minjust.gov.ua/)

* Офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (http://minjust.gov.ua/)
#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету

З метою захисту дітей в інтернеті НВК №143 приєднується до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та 5 лютого (День безпечного Інтернету в Україні та світі)пройдуть уроки в 7-11 класах на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Матеріали уроку дозволить поговорити з дітьми на актуальну і непросту тему інтимних фото в інтернеті.( Урок отримав рекомендації від Інституту модернізації змітсу оствіти (від 28.01.2019 №22.1/12-Г-21).)

Додаткові матеріали (план, презентацію, відео, буклет) до уроку ви можете завантажити за посиланнями:

Відео

Презентація

Розробка уроку

Буклет

ФоторепортажІнтернет залежність

Ґаджетозалежність. Ви також це помічаєте? Усе частіше бачимо молодь, підлітків і дітей, які замість звичайного спілкування та жвавих ігор обирають віртуальну реальність ґаджета. Звісно, можна сказати, що інакше і не може бути у світі сучасних технологій. Однак, якими можуть бути наслідки?

Пропонуємо 7 змістовних мультфільмів 7 змістовних мультфільмів, які допоможуть у невимушеній формі розповісти про переваги і недоліки сучасних технологій


Як протистояти булінгу?

12 грудня 2018 року представниками міністерства юстиції м.Києва у НВК№143 була проведена просвітницько-профілактична бесіда з учнями 8-х класів на тему "булінг".

Діти отримали інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації. якщо ви стали жертвою цькування. або самі вчиняєте насилля щодо інших.

Виховання-це невід'ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищенними і знали, як діяти у разі посягання на їх честь та свободу.

Фоторепортаж

Як протистояти булінгу – Мін’юст розробив постери для батьківПроект "Світ професій - мій вибір, мій успіх"

6 грудня 2018 року для учнів 10-Б класу відбулася зустріч з адвокатом, партнером юридичної групи "Фірма", керуючим директором Європейської правозахисної групи - Пасенюком Кирилом.

Бесіда стосувалася захисту прав людини в Європейському Суді. спілкування вийшло змістовним та мотивуючим.

Лекції з правового виховання для учнів 9-11 класів

Натисни для збiльшення

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з правового виховання для учнів 9-11 класів були проведені лекції на теми: «Правопорушення неповнолітніми та відповідальність за них», «Від спроби до залежності», а також бесіда–диспут «Булінг – це злочин?».

Офіцер поліції розповів учням про правову ситуацію серед неповнолітніх у районі, наголосив на існуючих проблемах, необхідності сумлінного дотримання школярами вимог Статуту закладу.

Зустріч із представником правоохоронних органів була спрямована на формування правової свідомості та навичок правомірної поведінки школярів, що допоможе учням ще краще орієнтуватись у правових питаннях та застосовувати знання на практиці, формувати правову громадську позицію.
Урок-подорож «Права дитини»

Натисни для збiльшення

Учні 11 класів провели урок-подорож в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 3-4 класів, під час якої учні пригадали основні права та обов’язки дітей у всьому світі та дізналися багато корисної інформації про основні документи в галузі прав людини.


Зустріч учнів 3-4 класів з працівниками правоохоронних органів

Натисни для збiльшення

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Під час зустрічі учні 3-4 класів ознайомились з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, з правилами безпечного поводження в Інтернеті та звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєння правопорушень.

Адміністрація НВК №143 та учнівський колектив вдячні представникам служб за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Натисни для збiльшення

7-го листопада 2018 року учнi 11-x класiв зустрiлись з випускником нашоi гiмназii (2008 року) - Гулеватим Юрieм. Вiн закiнчив Киево-Могилянську академiю, став юристом-адвокатом, рiк ще навчався в Голандii, де поповнив свої знання та досвiд.

Учнi дiзнались про осoбливостi та складнощi професii юриста, задали багато питань та проявили свою зацiкавленicть цieю професieю.

| Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя | Педагогiчний колектив | Самоврядування | Символи гімназії | Мiжнародна дiяльність |
| Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв | Для батькiв |
| Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Патріотичне виховання | Психологічна та соціальна робота | Галерея |
| Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|
© Т. Усатенко, 2008-2014