Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Нашi вiдмiнники
Переможцi Всеукраїнських олiмпiад
Переможцi МАН
Вчителi, якi пiдготували переможцiв
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПЕРЕМОЖЦI ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛIМПIАД, 2016-2017 н.р.





п/сл
П.I.П. учняКласПредметМiсце
1 Александрова Марина Олександрівна10 клас Зарубіжна література
2 Александрова Марина Олександрівна10 класАнглійська моваІI
3 Антощук Марія Ігорівна9 клас Українська мова і літератураІ
4 Ареп'єва Злата Сергіївна6 класОбразотворче мистецтво ІI
5 Ахадов Ісмаїл Гамілович10 класАнглійська моваІII
6 Ахадов Ісмаїл Гамілович10 класМатематикаІIІ
7 Бобров Олександр Олександрович8 класУкраїнська мова і літератураIІІ
8 Бойко Єлисавета Миколаївна10 класПравознавствоI
9 Бойко Єлисавета Миколаївна10 клас Зарубіжна літератураIІІ
10 Бойко Єлисавета Миколаївна10 класУкраїнська мова та літератураІІІ
11 Бойко Єлисавета Миколаївна10 класАнглійська моваI
12 Бойко Єлисавета Миколаївна10 класРосійська мова і література
13 Боровко Дмитро Євгенійович8 класЗарубіжна літератураІІ
14 Боровко Дмитро Євгенійович8 класІсторіяІІІ
15 Боровко Дмитро Євгенійович8 класМатематикаІI
16 Боровко Дмитро Євгенійович 8 класУкраїнська мова та літератураІIІ
17 Боровко Дмитро Євгенійович8 класФізикаІІ
18 Брухно Катерина Денисівна8 класХіміяІІI
19 Бутко Григорій Євгенович8 класАнглійська моваІІІ
20 Гаркава Поліна Юріївна10 класАнглійська моваІІ
21 Гірник Анна Євгенівна 8 класАнглійська моваІІІ
22 Гопцій Дарія Романівна10 класМатематикаІІІ
21 Гопцій Дарія Романівна 10 класУкраїнська мова та літератураІІІ
 
24 Горкава Поліна Юріївна10 класБіологіяІІ
25 Грабенко Ольга Олександрівна9 класУкраїнська мова та літератураІ
26 Грязнова Євгенія Сергіївна9 класІсторіяІІ
27 Грязнова Євгенія Сергіївна9 класМатематикаІІ
28 Дашко Анастасія Сергіївна11 класАнглійська моваI
29 Дінул Зореслава Володимирівна8 класАнглійська моваІІ
30 Дмитренко Андрій Валерійович9 класПравознавствоІІІ
31 Довганюк Назар Сергійович9 класБіологіяІI
32 Довганюк Назар Сергійович9 класІсторіяІІ
33 Довганюк Назар Сергійович9 класМатематикаІІІ
34 Довганюк Назар Сергійович9 класПравознавствоІІ
 
35 Довганюк Назар Сергійович9 класУкраїнська мова та літератураІІІ
36 Довганюк Назар Сергійович9 класХіміяІ
37 Драгомирова Марія Валеріївна11 класМатематикаІ
38 Драгомирова Марія Валеріївна11 класУкраїнська мова та літератураІІІ
39 Євтушенко Вікторія Павлівна8 класБіологіяІІІ
40 Ємельянова Поліна В’ячеславівна 10 класЗарубіжна літератураІIі
41 Ємельянова Поліна В’ячеславівна 10 класРосійська мова і літератураІ
42 Ємельянова Поліна В’ячеславівна 10 класАнглійська моваІI
43 Єрмак Діана Русланівна6 класМатематикаІІ
44 Жадан Євгенія Віталіївна9 класУкраїнська мова та літератураІ
45 Жук-Шахрай Богдан Сергійович8 класАнглійська моваI
 
46 Жук-Шахрай Богдан Сергійович8 класЗарубіжна літератураІІІ
47 Жук-Шахрай Богдан Сергійович8 класІсторіяІІІ
48 Жук-Шахрай Богдан Сергійович8 класМатематикаІІІ
49 Жук-Шахрай Богдан Сергійович8 касФізикаІІ
50 Журба Федір Олександрович7 класЗарубіжна літератураІІ
51 Журба Федір Олександрович7 класРосійська мова і літератураІІ
52 Журба Федір Олександрович7 класХіміяІІ
53 Замятін Андрій Вадимович8 класАнглійська моваІІІ
54 Запорожець Анна Борисівна8 класЗарубіжна літератураІІI
55 Запорожець Анна-Софія Борисівна8 класУкраїнська мова та літератураІI
56 Кінаш Дарій Олегович9 класАнглійська мова IІІ
57 Кіріянов Іван Олексійович9 класПравознавствоІI
58 Козонущенко Семен Сергійович7 класЗарубіжна літератураІ
59 Котова Анна Андріївна18 класФізикаІІІ
60 Купріна Лада Олександрівна11 класАнглійська моваІ
61 Купріна Лада Олександрівна11 класЗарубіжна літератураІІ
62 Купріна Лада Олександрівна11 класІсторіяІI
63 Купріна Лада Олександрівна11 класУкраїнська мова та літератураІІІ
64 Кучерак Мирослава Дмитрівна8 класЗарубіжна літератураІII
65 Кучерак Мирослава Дмитрівна8 класУкраїнська мова та літератураІI
66 Кучерак Мирослава Дмитрівна8 класХіміяII
67 Лепеха Катерина Павлівна11 клас МатематикаІIІ
68 Лисенко Анастасія Геннадіївна11 класЕкономікаІIІ
69 Лисенко Анастасія Геннадіївна11 класМатематикаІІI
70 Лисенко Анастасія Геннадіївна11 класРосійська мова і літератураІ
71 Лисенко Анастасія Геннадіївна11 класХіміяІI
72 Литошенко Богдана Олександрівна8 класРосійська мова і літератураІ
73 Маклакова Анастасія Сергіївна11 класМатематикаІIІ
74 Маклакова Анастасія Сергіївна11 класРосійська мова і літератураІІІ
75 Маклакова Анастасія Сергіївна11 класУкраїнська мова та літератураІІ
76 Максименко Дмитро Юрійович9 класУкраїнська мова та літератураІІІ
77 Максименко Дмитро Юрійович9 класФізикаІІІ
78 Мамула Максим Владиславович6 класМатематикаІIІ
 
79 Матюха Дмитро Андрійович11 класАнглійська моваІІ
80 Матюха Дмитро Андрійович11 класІсторіяІІI
81 Мельник Олександра Геннадіївна9 класАнглійська моваІ
82 Михайлова Марія Сергіївна9 класАнглійська моваІІ
83 Михалевич Катерина Андріївна10 класАнглійська моваІ
84 Михалевич Катерина Андріївна10 класПравознавствоІI
85 Михалевич Катерина Андріївна10 класРосійська мова і літератураІII
86 Михалевич Катерина Андріївна10 класУкраїнська мова та літератураІI
87 Морозова Єва Дмитрівна9 класАнглійська моваІІI
88 Омеляненко Богдан Андрійович8 класФізикаІІІ
89 Пивовар Софія Володимирівна8 класОбразотворче мистецтвоІІІ
88 Попов Богдан Ігорович8 класАнглійська моваІІІ
91 Розовецька Евеліна Ігорівна9 класУкраїнська мова та літератураІІ
92 Руджієрі Маргеріта 10 класАнглійська моваІІ
93 Ружицький Олександр Сергійович10 класВеб-дизайнІ
94 Саратов Володимир Олександрович10 класГеографіяІIІ
 
95 Саратов Володимир Олександрович10 класІсторіяІІ
 
95 Саратов Володимир Олександрович10 класУкраїнська мова та літератураI
96 Сєдов Вадим Іванович11 класЕкономікаІІ
97 Сєдов Вадим Іванович11 класМатематикаІI
98 Сєдов Вадим Іванович11 класХіміяІІ
99 Скрипник Анастасія Олександрівна11 класМатематикаІIІ
100 Смердова Тетяна Андріївна8 класАнглійська моваІІІ
101 Тягун Валерія Олександрівна10 класУкраїнська мова та літератураІ
102 Федоров Дмитро Олексійович9 класБіологіяІ
 
103 Федоров Дмитро Олексійович9 класГеографіяІІІ
104 Федоров Дмитро Олексійович9 класЗарубіжна літератураІІІ
105 Флемінга Поліна Володимирівна9 класАнглійська моваІІІ
 
106 Харитонов Олександр Дмитрович7 класЗарубіжна літератураІІ
107 Харитонов Олександр Дмитрович7 класМатематика
108 Харитонов Олександр Дмитрович7 класУкраїнська мова та літератураІІІ
109 Харитонов Олександр Дмитрович7 класФізикаІІI
110 Харитонов Олександр Дмитрович7 класХіміяІ
111 Черних Анастасія Сергіївна8 класАнглійська моваІІ
112 Черніков Нікіта Вікторович8 класФізикаІІ
 
113 Черніков Нікіта Вікторович8 класХіміяІІ
114 Чорний Владислав Мирославович8 класАнглійська моваІІІ
115 Чорний Владислав Мирославович8 класМатематикаІ
 
116 Чорний Владислав Мирославович8 класФізикаІ
117 Чорний Владислав Мирославович8 класХіміяІ
118 Шевченко Даніїл Владиславович10 класМатематикаІІІ
119 Шевченко Даніїл Владиславович10 класФізикаІІІ
120 Шевченко Даніїл Владиславович10 класХіміяІІІ
121 Шевчук Ольга Ігорівна10 класБіологіяІІІ
122 Шевчук Ольга Ігорівна10 класУкраїнська мова та літератураІІІ
123 Шевчук Тимофій Михайлович6 класМатематикаІІ
124 Шеповалов Даніїл Ярославович10 класВеб-дизайнІІ
125 Шонхор Катерина Олександрівна8 класАнглійська моваІІ
 
126 Шульга Марія Сергіївна8 класОбразотворче мистецтвоІІІ
127 Щербакова Юлія Олегівна11 класБіологіяІІІ
128 Щербакова Юлія Олегівна11 класМатематикаІІІ
129 Щербакова Юлія Олегівна11 класУкраїнська мова та літератураІІІ
 
130 Щербакова Юлія Олегівна11 класХіміяІІІ
131 Щонхор Катерина Олександрівна8 класЗарубіжна літератураIІI
132 Щур Вероніка Василівна8 класАнглійська моваІ
133 Якимовський Валерій Олексійович10 класАнглійська моваІIІ
 
135 Янчук Катерина Володимирівна8 класОбразотворче мистецтвоІ
136 Ясуда Кирило-Кійохіко8 класКомп'ютерна анімаціяІІ
137 Ясуда Кирило-Кійохіко8 класАнглійська моваІ





Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Самоврядування | Символи гімназії |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення: Переможцi Всеукраїнських олiмпiад | Вчителям|
| Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота| Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|