Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Нашi вiдмiнники
Переможцi Всеукраїнських олiмпiад
Переможцi МАН
Вчителi, якi пiдготували переможцiв
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту

ПЕРЕМОЖЦI ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛIМПIАД, 2018-2019 н.р.





п/сл
П.I.П. учняКласПредметМiсце
1 Стегній Анастасія Любомирівна8 клас Укр.моваIІІ
2 Козловська Ірина Сергіївна9 класУкр.моваІІ
3 Харитонов Олександр Дмитрович9 класУкр.моваІІІ
4 Журба Федір Олександрович9 класУкр.моваІIІ
5 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 клас Укр.моваІІ
6 Боровко Дмитро Євгенійович10 класУкр.моваІI
7 Кучерак Мирослава Дмитрівна10 класУкр.моваІI
8 Сітнікова Єлизавета Олександрівна10 класУкр.моваІІI
9 Черних Анастасія Сергіївна10 класУкр.моваІІІ
10 Кінаш Дарій Олегович11 класУкр.мова
11 Федоров Дмитро Олексійович11 класУкр.моваІІІ
12 Мельник Олександра Геннадіївна11 класУкр.моваІІ
13 Михайлова Марія Сергіївна11 класУкр.моваIІS
14 Коваленко Дмитро Іванович5 класЯцик
15 Лебедєва Олександра Костянтинівна5 класЯцикIІІ
16 Федоровський Еміль Андрійович6 класЯцикІІ
17 Кінаш Ярослав Олегович6 класЯцикIІІ
18 Осіпов Антон Львович7 класЯцик
19 Псарюк Анастасія Дмитрівна8 класЯцикІІ
20 Малишева Дарина Сергіївна8 класЯцикІІІ
21 Стегній Анастасія Любомирівна класЯцикІІІ
22 Козловська Ірина Сергіївна9 класЯцикІ
23 Філіпова Єлизавета9 класЯцик
24 Глибченко Маргарита Сергіївна9 класЯцикІІ
25 Харитонов Олександр Дмитрович9 класЯцикІІІ
26 Кучерак Мирослава Дмитрівна10 класЯцикІ
27 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класЯцикІІ
28 Боровко Дмитро Євгенійович10 класЯцикІІІ
29 Литошенко Богдана Олександрівна10 класЯцикІІІ
30 Харитонов Олександр Дмитрович9 класГеографіяІІІ
31 Гаращенко Ксенія Анатоліївна9 класШевченкаІІІ
32 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класЕкономікаІ
33 Кучерак Мирослава Дмитрівна10 класНім.моваІІ
34 Черних Анастасія Сергіївна10 класФранц.моваІІІ
35 Костюченко Кіріл Володимирович8 класІнформатикаІ
36 Равлик Олег Андрійович8 класІнформатикаІІ
37 Лучін Дмитро Валерійович9 класІнформатикаІІІ
38 Чорний Владислав Мирославович10 класІнформатикаІ
39 Кінаш Дарій Олегович11 класІнформатикаІІ
40 Янчук Катерина Володимирівна10 класОбразотв.мистецтвоІ
41 Пивовар Софія Володимирівна10 класОбразотв.мистецтвоІІ
42 Зубкова Світлана Миколаївна7 класОбразотв.мистецтвоІІІ
43 Нікандрова Марія Сергіївна6 класМатематикаІІ
44 Буслаєв Матвій Валерійович6 класМатематикаІІ
45 Грицишен Єгор Костянтинович6 класМатематикаIІІ
46 Зелінський Ілля Олексійович8 класМатематикаІІ
47 Журба Федір Олександрович9 класМатематикаІ
48 Чорний Владислав Мирославович10 класМатематикаІ
49 Котова Анна Андріївна10 класМатематикаІІ
50 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класМатематикаІI
51 оровко Дмитро Євгенійович10 класМатематикаІI
52 Щур Вероніка Дмитрівна10 класМатематикаІІІ
53 Мельник Олексндра Геннадіївна11 класМатематикаІІ
54 Ільницький Ілля Володимирович11 класМатематикаІІІ
55 Кінаш Дарій Олегович11 класМатематикаІІІ
56 Бойко Михайло Максимович8 класІсторіяІIІ
57 Глибченко Маргарита Сергіївна9 класІсторіяІ
58 Журба Федір Олександрович9 класІсторіяІІІ
59 Харитонов Олександр Дмитрович9 класІсторіяІІІ
60 Боровко Дмитро Євгенійович10 класІсторіяІІ
61 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класІсторіяІІ
62 Дмитренко Андрій Валерійович11 класІсторіяІІ
63 Михайлова Марія Сергіївна11 класІсторіяІІІ
64 Якимчук Даніїл Вячеславович11 класІсторіяІІІ
65 Боднар Ольга Ігорівна8 класБіологіяІІІ
66 Онищенко Марія Геннадіївна9 класБіологіяІ
67 Неділько Артем Ігорович9 класБіологіяІІ
68 Ларін Олександр Євгенович9 класБіологіяІІІ
69 Сітнікова Єлізавета Олександрівна10 класБіологіяІІІ
70 Федоров Дмитро Олексійович11 класБіологіяІ
71 Довгонюк Назар Сергійович11 класБіологіяІІІ
72 Глибченко Маргарита Сергіївна9 класПравоІ
73 Журба Федір Олександрович9 класПравоІІ
74 Лазоренко Олег Віталійович9 класПравоІІІ
75 Лазоренко Олег Віталійович9 класЛінгвістикаІІ
76 Журба Федір Олександрович9 класЛінгвістикаІІІ
77 Козловська Ірина Сергіївна9 класЗарубіжна літератураІІ
78 Харитонов Олександр Дмитрович9 класЗарубіжна літератураІІІ
79 Глибченко Маргарита Сергіївна9 класЗарубіжна літератураІІІ
80 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класЗарубіжна літератураІ
81 Боровко Дмитро Евгенович10 класЗарубіжна літератураІI
82 Сітнікова Елизавета Олександрівна10 класЗарубіжна літератураІІ
83 Черних Анастасія Сергіївна10 класЗарубіжна літератураІІ
84 Стегній Анастасія Любомирівна8 класХіміяІ
85 Мамула Максим Владиславович8 класХіміяІIІ
86 Петькун Діана Дмитрівна8 класХіміяIІІ
87 Онищенко Марія Геннадіївна9 класХіміяІІ
88 Чорний Владислав Мирославович10 класХіміяІ
89 Кучерак Мирослава Дмитрівна10 класХіміяІІ
90 Довганюк Назар Сергійович11 класХіміяІ
91 Труш Олександр Петрович7 класФізикаІІІ
92 Стегній Анастасія Любомирівна8 класФізикаIІІ
93 Журба Федір Олександрович9 класФізикаІ
94 Харитонов Олександр Дмитрович9 класФізика
95 Котова Анна Андріївна10 класФізикаІ
96 Чорний Владислав Мирославович10 класФізикаІІ
97 Боровко Дмитро Євгенійович10 класФізикаІІ
98 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класФізикаІІІ
99 Забігайло Аліна Василівна9 класРос.моваІ
100 Козловська Ірина Сергіївна9 класРос.моваІІ
101 Сітнікова Елизавета Олександрівна10 касРос.моваІІІ
102 Мамула Максим Владиславович8 класАнгл.моваІ
103 Булова Ярославна Юріївна8 класАнгл.моваІІ
104 Герасимчук Уляна Ігорівна8 класАнгл.моваІІ
105 Крамаренко Юлія Сергіївна8 класАнгл.моваІІ
106 Шевчук Тимофій Михайлович8 класАнгл.моваІІ
107 Псарюк Анастасія Дмитрівна8 класАнгл.моваІІІ
108 Килимник Аліна Григорівна8 класАнгл.моваІІI
109 Килимник Гліб Григорович8 класАнгл.моваІІI
110 Коваленко Уляна Єгорівна8 класАнгл.моваІІI
111 Сьомкіна Анна Костянтинівна8 класАнгл.моваІІI
112 Герасімов Станіслав Віталійович8 класАнгл.моваІІI
113 Глибченко Маргарита Сергіївна9 класАнгл.моваI
114 Марченко Поліна Олексіївна9 класАнгл.моваІI
115 Турманаулі Юлія Едвардівна9 класАнгл.мова
116 Зубач Евеліна Василівна9 класАнгл.моваIІІ
117 Яськова Марія Юріївна9 класАнгл.моваІІІ
118 Степура Олеся Ігорівна9 класАнгл.моваІІІ
119 Валієва Марія Тимурівна10 класАнгл.моваІ
120 Жук-Шахрай Богдан Сергійович10 класАнгл.моваІ
121 Хазієв Владлен Олексійович10 класАнгл.моваІІ
122 Медведєва Анастасія Олексіївнач10 класАнгл.моваІІ
123 Бобров Олександр Олександрович10 класАнгл.моваІІ
124 Черних Анастасія Сергіївна10 класАнгл.моваІІ
125 Дінул Зореслава Володимирівна10 класАнгл.моваІІ
126 Шульга Марія Сергіївна10 класАнгл.моваІІІ
127 Шевченко Сергій Володимирович10 класАнгл.моваІІІ
128 Щур Вероніка Василівна10 класАнгл.моваІІІ
129 Сітнікова Єлизавета Олександрівна10 класАнгл.моваІІІ
130 Чорний Владислав Мирославович10 класАнгл.моваІІI
131 Константинова Крістіна Юріївна11 класАнгл.моваІІ
132 Мельник Олександра Геннадіївна11 класАнгл.моваІI
133 Совдус Антон Валерійович11 класАнгл.моваІІI
134 Кучерова Софія Дмитрівна11 класАнгл.моваІІІ
135 Михайлова Марія Сергіївна11 класАнгл.моваІІІ
136 Кінаш Дарій Олегович11 класАнгл.моваІІI
137 Логінов Артем Юрійович11 класФіз.культураІІІ
138 Сивак Каріна Сергіївна11 класФіз.культураІI





Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Самоврядування | Символи гімназії |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення: Переможцi Всеукраїнських олiмпiад | Вчителям|
| Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота| Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|