Головна сторiнка
Подiї гiмназiї, 2014-2015 н.р.
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПОДIЇ ГIМНАЗIЇ, 2014-2015 н.р.

Останній дзвоник для випускників

Ось і настала хвилююча мить прощання з гімназією. Останній дзвоник, слова першої вчительки, сльози батьків, шкільний вальс – це все миттєвості, які бувають у кожного випускника. Навіть погода не хотіла їх відпускати, поливаючи теплим травневим дощем.

Вони закінчують школу, але їхні спогади про безтурботне шкільне життя ніколи не покинуть їх. Попереду ще багато нового, незвіданого,приємного і щасливого. В добру путь, випускники 2015 року!

ФоторепортажВсі мають знати свої права!

Саме під таким гаслом в нашій гімназії з 7 по 21 травня 2015 р. пройшла міжнародна акція - правова учнівська виставка. Нашу гімназію було обрано єдину з Оболонського району для цього престижного заходу – адже ми маємо чималі здобутки в вивченні права, перемагаючи на різних правознавчих конкурсах та змаганнях. За час роботи виставки на екскурсії до нас прийшли учні 9-11 класів з десятка шкіл.Виставку відвідало приблизно 220 учнів.

Для проведення екскурсії були підготовлені учні 9-х класів - Ващенко Ігор, Махбубян Марія, Кощенко Дар’я, Перевертнюк Олександр, Єщенко Артем та Матюха Дмитро. Вони всебічно ознайомили екскурсантів з історією походження прав людини та сучасні проблеми з цього питання. Підготував цих юних правознавців вчитель права Сіз Олег Вікторович.

Попереду у правознавців нові проекти. Побажаємо ж їм успіхів на цій ниві!

ФоторепортажГімназисти, бійці та волонтери – справжні партнери!

Протягом всього 2014-2015 н.р. учні нашої гімназії разом з батьками та вчителями постійно тримали зв'язок з волонтерами та підтримували наших бійців на сході України. Адже поки ми мали змогу працювати та навчатись, вони тримали оборону, приймаючи на себе ворожі снаряди. Ми влаштовували з ними зустрічі,пригощали найсмачнішими пиріжками з нашої їдальні, проводили благодійні концерти, відвідували у госпіталі, збирали речі та продукти, плели маскувальні сітки, підтримували листами, сувенірами та подарунками.

Ми вдячні Вам, захисники України! Повертайтесь живими, обов’язково з перемогою.

З повагою, учні, батьки, вчителі.

ФоторепортажРОЗКЛАД
конкурсних випробувань до 5 класу гімназії № 143
на 2015-2016 навчальний рік

Дата Предмет Час
прведення
Клас Кабінет Склад предметних комісій
02.06.15 Математика 11:00 4-А 26 Колесник В.А. – вчитель математики
Анікіна Л.П. – вчитель інформатики
02.06.15 Математика 11:00 4-Б 25 Яковенко Н.О. – вчитель математики
Сіренко Л.М. – вчитель фізики
02.06.15 Математика 11:00 4-В 24 Євтушенко Н.С. – вчитель математики
Аверіна Н.П. – вчитель математики
02.06.15 Математика 11:00 4 класи
інших шкіл
23 Шеповалова Г.В. – вчитель математики
Музика К.О. – вчитель фізики
03.05.15 Укр. мова 9:00 4-А 26 Сень С.О. – вчитель укр. мови і літератури
Ільченко А.І. – вчитель укр. мови і літератури
03.05.15 Укр. мова 9:00 4-Б 25 Перебийніс О.П. – вчитель укр. мови і літератури
Грибіник З.П. – вчитель укр. мови і літератури
03.05.15 Укр. мова 9:00 4-В 24 Паламарчук Н.С. – вчитель укр. мови і літератури
Крутофіст С.І. – вчитель світової літератури
03.05.15 Укр. мова 9:00 4 класи
інших шкіл
23 Боримська Т.А. – вчитель укр. мови і літератури
Антощук Є.Г. – вчитель укр. мови і літератури


Вручення приписних свідоцтв

Майже за тиждень до вручення атестатів про повну середню освіту юнаки – випускники 1998 року народження нашої гімназії в святковій атмосфері отримали свої приписні свідоцтва. Від вчителя захисту Вітчизни Ніканорова К.М. та вчителя фізики та технологій Довганюка С.Б. допризовники також почули побажання завжди залишатись вірними своїй Батьківщині.

Отримання юнаками таких посвідчень свідчить, що вони вдало пройшли медичний огляд та визнані придатними до виконання військових задач та несення служби в рядах української армії.

Військовий облік призовників є частиною загальнодержавної системи обліку та аналізу призовних ресурсів.

Всебічне і глибоке вивчення особистості призовників є найважливішим завданням військових комісаріатів по забезпеченню якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням.

В такий складний час для України кожен юнак особливо має відчувати потребу своєї особистості для держави. Сподіваємось, що наші юнаки не дізнаються про випробування війною, але впевненні, що вони із честю пройдуть службу у військових рядах.

ФоторепортажДругі спортивні ігри юних олімпійців

14 травня 2015 року14 травня на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулись ІІ «Спортивні ігри юних олімпійців».

Організатором змагань виступили Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Управління освіти Оболонської РДА.

В змаганнях взяли учать учні 5-10 класів з 25 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району Києва. Змагання проходили за такими видам спорту - стрітбол (3х3), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг 60 метрів, підйом тулуба з положення «лежачи на спині» (прес), стрибки у довжину з місця, стрибки зі скакалкою), веселі старти (комплексна естафета).

Привітати учасників змагань завітали голова Оболонської районної адміністрації Олександр Цибульщак, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Тимофєєв, радник ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Андрій Боляк.

ІІ Спортивні ігри юних олімпійців проходили за активною участю волонтерської команди студентів з Київського університету ім.Б. Грінченка. Студенти-волонтери допомагали у суддівстві змагань на кожному з етапів.

Результат нашої команди – Фергардт Даніїл (8-Б кл.) – 3 місце у змаганнях з пресу, команда зі стрітболу - Гомель Олександр, Биков Артем, Фахріян Денис та Файдиш Олександр ( 10-А та 10-Б кл. ) – 1 місце.

Загальний командний результат за сумою всіх випробувань – 2 місце. Готували команду Ружанська О.В. та Слівінський О.О.

Вітаємо нашу команду!

ФоторепортажРадісна та очікувана перемога наших інтелектуалів!

14 травня 2015 p. відбувся фінал Гри для школярів м.Києва "Інтелект-турнір" сезону 2014-2015 рр. На гру зібрались 15 команд шкіл міста, які здобули перемогу у відбіркових турах. Оболонський район вже протягом кількох років представляє єдина команда - команда "Диво-Оболонь" гімназії № 143.

Нагадаємо, що у півфіналі збірна гімназії одержала перемогу у своїй підгрупі. І ось результат - перемога у фіналі! Наші найрозумніші!

Ось вони, володарі 1-го місця і звання кращих інтелектуалів міста:

Набоков Єгор ( капітан команди) - 10-Б клас
Загоруйко Влада- 10-Б клас
Кікоть Вікторія - 10-Б клас
Кирилюк Вікторія - 10-Б клас
Герасименко Ярослава - 10-А клас
Ільницька Катерина - 9-Б клас

Куратор команди - педагог-організатор гімназії Морозова Ольга Сергіївна.

Вітаємо! Так тримати!

ФоторепортажЗаходи до Дня Перемоги та примирення

На передодні відзначення 9 травня – Дня Перемоги у Другій Світовій війні, учні гімназії провели багато заходів. Серед цих заходів – акція «Подаруй бійцям янгола миру», акція «Червоні маки для ветерана», волонтерська допомога ветеранам війни,класні години, відвідання гімназійного музею ВВВ.

У гімназії діє клуб учнів-волонтерів, який приділяє турботу ветеранам війни та літнім людям за місцем їх проживання. Дуже приємно, що ветеранів підтримує така увага учнів, вони завжди чекають на ці зустрічі.

Волонтерство – це добровільне усвідомлення своєї необхідності у справі допомоги літнім людям, це – доброта, милосердя, увага, повага до літніх людей.

Учні гімназії підготували ветеранам солодкі подарунки та привітали зі Святом Перемоги.

Фоторепортаж70-річчю великої Перемоги присвячується!

6 травня 2015 року наші краєзнавці взяли участь в районному квест-поході в музей «Визволення Києва в 1943 році», який проходив в смт Нові-Петрівці. Наші учні побували на екскурсії місцями визволення столиці України, ознайомились із військовою технікою часів Другої світової, відвідали землянки – штаби Ватутіна М.Ф. та Хрущова М.С., побували на екскурсії в музеї-діарамі «Лютізький плацдарм». Також гімназійці взяли участь у "лінійці пам"яті", у історичному квесті, показавши глибокі знання з історії Другої світової війни, скуштували солдатської каші.

Ініціатором цього квест-походу є Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району.

Керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Сіз Олег Вікторович.

ФоторепортажДень пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС

Пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати 26 квітня 1986 року. Чорнобильська трагедія - одна з найбільших трагедій світу.

24 квітня 2015 р. у нашій гімназії відбулася лінійка Пам'яті "Допоможи нам, Божа Мати! Дай терпіння і зусиль, щоб забути, щоб не знати Гіркий Чорнобиль!", присвячена 29 річниці з дня Чорнобильської трагедії. Учні у своїх виступах розказали трагедію, що випала на долю нашого народу у квітні 1986 року, героїзм борців з невидимим ворогом - радіацією.

ФоторепортажДень цивільної оборони

20 квітня 2015 року у гімназії відбувся день ЦО. Протягом дня були задіяні всі вчителі та учні всіх вікових категорій, заплановано багато навчань.

Так, для учнів 8-х класів було проведено майстер-клас майстра хортінгу з прийомів самооборони, з учнями 9-х класів провели заняття лікарі медицини надзвичайних ситуацій, учні 10-11-х класів провели заняття у класах молодшої школи з надання першої долікарської допомоги та користування засобами індивідуального захисту.

Спеціалісти із клубу кінологів разом із своїм "колегою" Маратом здивували учнів вміннями та розумом свого молодшого побратима. За результатом тренувального оповіщення про небезпеку всі учні успішно евакуювалися з гімназії за 2,5 хв. На завершення дня команда пожежників провела навчання з тушіння пожежи вогнегасниками.

ФоторепортажНайщиріші листи від Ліни Костенко

16 квітня 2015 року класний керівник Сень С.О. та учні 10-Б класу в рамках презентації свого класу представили літературно-музичну композицію "Адресовані людям вірші – найщиріший у світі лист".

Гості поетичного заходу ніби по-справжньому побували в гостях у Поетеси, яку знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні – Ліни Костенко, яка цього року відзначає 85-річчя з дня народження (на честь якого і було організовано захід).

У виконанні учнів прозвучали поетичні твори цієї надзвичайної жінки, та сказано багато добрих слів на адресу великої поетеси, яка досконало володіє талантом – складати вірші для душі.

ФоторепортажМіський фінал дитячого спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"

16 квітня 2015 р. відбувся міський фінал дитячого спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Привітати учасників змагань завітали відомі діячи спорту - Вадим Гутсайт, Ганна Сорокіна, Павло Костенко, Роман Вірастюк та інші.

Змагатись за путівку у Всеукраїнський фінальний тур зібралися представники всіх районів міста Києва. Десять команд – учнів 5-6 класів ретельно готувались до змагань та продемонстрували презентацію команди, чудове проходження естафети та кмітливість у вікторині.

Рівень команд був насправді дуже високий, адже різниця між результатами була у долі секунд.Наша команда не ввійшла у трійку лідерів, але все одно всі залишилися задоволеними. Всі учасники змагань, призери та переможці отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України.

ФоторепортажНа хвилях російського романсу

10 квітня 2015 року 10-А клас презентував цікавий захід – музично-поетичну вітальню «На хвилях російського романсу».

Цей творчий вечір дав змогу познайомитися з розвитком романсу як жанру, почути хвилюючі історії особистого життя поетів Афанасія Фета, Федіра Тютчева, Олексія Толстого, прослухати шедеври романтичної поезії у виконанні відомих артистів.

Але особливо зворушили глядачів більш сучасні романси Андрія Петрова, МікаелаТаривердієва з відомих фільмів у виконанні самих учнів.

Цей творчий захід відкрив нові таланти та збагатив духовний світ учнів.

ФоторепортажФінал районних змагань з футболу

8-9 квітня 2015 р. на базі стадіону гімназії відбулись фінальні ігри з футболу серед команд ЗНЗ Оболонського району. Збірні команди 4-х та 5-х класів нашої гімназії зайняли 2 місце у районі серед своїх вікових категорій.

Вітаємо наших юних футболістів!

ФоторепортажЗасідання педагогічної ради

Натисни для збільшення 31 березня 2015 р відбулась педрада при директорі, на якій були розглянуті питання співпраці вчителів-предметників з класними керівниками.

Відкрила засідання ради заступник директора з виховної роботи Пугіна С.М., а вчителі-предметники поділились своїм досвідом з цього питання та висловили свої побажання для подальшої співпраці. Серед виступаючих були і представники різних кафедр - української мови та літератури - Сень С.І., від кафедри гуманітарних наук - Павленко І.В., від кафедри естетичного та фізичного розвитку - Ружанська О.В., від початкової школи - вчителі Москаленко О.Ю. та Сікачина В.О. Цікавими тестами зробила підсумок всіх виступаючих психолог гімназії Сологуб Н.М.

ФоторепортажТиждень кафедри української мови

Натисни для збільшення Останній тиждень навчань перед весняними канікулами (2014-2015 н.р.) був присвячений українській мові, літературі та традиціям України.

У рамках Тижня відбулася ярмарка українських страв та кулінарних виробів своїми руками, але учні не дегустували страви, а купували їх, знаючі, що зібрані кошти підуть на підтримку поранених бійців АТО. Під час цієї акції учні зібрали біля 5000 гривень та передали ці кошти Свириденко Вадиму, який захищаючи країну на сході України, залишився без рук та ніг.

На конкурсі української пісні "Червона калина" учні 5-11 класів продемонстрували багато своїх талантів та прояв патріотизму - любові до національних надбань нашого народу.

ФоторепортажСайт гімназії 143 серед переможців V Конкурсу на кращий веб-сайт!

На початку 2015 року за ініціативи Інтернет Асоціації України був проведений V Конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Сайти оцінювалися за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Організатори отримали 802 заявки на участь у конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, серед яких була заявка на участь сайту нашої гімназії. Аж ось стали відомі результати конкурсу.

З гордістю повідомляємо, що наш сайт увійшов до п'ятірки переможців конкурсу у номінації " Веб-сайти міских шкіл", у якій змагалися 263 учасника!

Докладно про перебіг Конкурсу читайте на сторінці сайту МОН України >>>Волейбольний марафон

Весь березень учні гімназії змагались класами за перемогу у змаганнях з волейболу. Учасники змагань активно тренувались на уроках, щоб обрати кращих до складу команди, а потім найкращі гравці увійшли до складу збірної команди гімназії та захищали її честь на районних змаганнях.

Отже місця серед класів розподілись таким чином:

Паралель класівI місце II місце III місце IV місце
5 класи (збірна)5-В5-А5-Г
6 класи, юнаки 6-А6-Б6-В
6 класи, дівчата6-А6-В6-Б
7 класи, юнаки 7-А7-Г7-В7-Б
7 класи, дівчата 7-В7-Г7-А7-Б
8 класи, юнаки 8-А8-В8-Б
8 класи, дівчата 8-Б8-А8-В

На районних змаганнях з 20 команд району наші команди зайняли
дівчата - III місце (Лупійчук Катерина, Скрипник Анастасія, Драгомірова Марія, Овчаренко Аліна, Вороніна Марія, Гілета Божена та Фіярська Аліна – 9 класи)
юнаки - IV місце (Циба Ярослав – 9 кл., Скибський Георгій, Кравченко Павло, Партола Павло, Волощук Віктор, Фергардт Даніїл, Шевченко Даніїл – 8 класи)

Вітаємо наші команди!

Фоторепортаж: гімназійні змагання
Фоторепортаж: районні змаганняНаші знавці отримали впевнену перемогу!

Як і кожного року, розумники гімназії № 143 підтвердили свої глибокі знання і блискуче представили рідну школу і весь Оболонський район на відбірковому етапі Гри для школярів м.Києва "Інтелект-турнір", що проходить у Палаці дітей та юнацтва.

Наші знавці отримали впевнену перемогу серед 15-ти команд-суперників.

Капітан команди - президент учнівського самоврядування гімназії Єгор Набоков, члени команди - Кікоть Вікторія, Кирилюк Вікторія, Загоруйко Влада, Герасименко Ярослава, Ільницька Катерина ( представники 10-А, 10-Б та 9-Б класів). Куратор команди - педагог-організатор Морозова О.С.

Чекаємо перемоги у фіналі!Районний етап конкурсу з фізкультури

23 лютого 2015 р. вже вдруге на базі спортивної бази гімназії відбувся районний етап конкурсу на кращій інноваційний урок фізкультури та урок фізкультури з елементами футболу.

Учасниками конкурсу стали вчителі фізкультури з інших шкіл району, а також наші учні 5-6 класів. Заступник голови організаційного комітету та член журі – вчитель гімназії Ружанська О.В. Всі конкурсанти показали чудові уроки, завдання на яких учні виконували з великим задоволенням. Це були вправи на поставу, стрибкові, бігові, у висі, зі скакалкою, з м’ячем. І конкурсанти і учні були задоволені своєю роботою.

ФоторепортажПравознавці гімназії – у Конституційному суді України

Вперше в історії нашої гімназії 20 лютого 2015 р. наші кращі правознавці, очолювані вчителем права Сізом Олегом Вікторовичем, відвідали Конституційний Суд України.

Про цю екскурсію наші учні мріяли давно. І от така нагода сталась – нас запросили в цей храм права! До нас із гімназистів ніхто тут не був. За всю історію КСУ (з 1997р.) наша делегація була третьою шкільною групою, якій вдалось потрапити сюди на екскурсію.

Наші правознавці дізнались про історію створення Конституційного Суду, побували в його підрозділах: бібліотеці, архіві, прес-центрі і святині святих – залі засідань. Приємно було визнати той факт, що наші десятикласники, зокрема Єгор Набоков, показали свою обізнаність в роботі КСУ.

Збагатившись знаннями про роботу Конституційного Суду, подарунковими буклетами та сфотографувавшись на пам’ять, правознавці були окрилені мрією про роботу в цьому закладі.

ФоторепортажСемінар-практикум для вчителів англійської мови

19 лютого 2015 року в гімназії № 143 відбувся черговий семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: “Teaching English as a Second Language: Communicative Games as a Means of Meeting the Students’ Needs”.Учасники семінару ознайомилися з методичними засадами навчання англійської мови через гру, зокрема мотивацією навчальної діяльності, ставленням школярів різних вікових категорій до комунікативних ігор тощо. Учителі англійської мови гімназії обмінялись ідеями і досвідом навчання англійської як другої мови; розглянули і проаналізували відео фрагменти уроків з використанням гри під час навчання школярів різних вікових груп. Цікавими для присутніх виявились представлені стратегії навчання іноземної мови як другої мови, серед яких мотивація навчання є найголовнішою. По завершенню семінару присутні взяли участь в інтерактивній грі, що виявилось корисним і для молодих, і для досвідчених педагогів.

ФоторепортажV краєзнавча гра "Країнознавець" - ми серед переможців!

12 лютого 2015 р. завершилась п’ята краєзнавча гра "Країнознавець". Цього року на змагання було поставлено вивчення трьох країн – Балтії – Латвії, Литви та Естонії. Наша команда в попередніх іграх тричі ставала чемпіонами, всього один раз поступивши і зайнявши другу сходинку

Цього року ми, на жаль, другі із чотирнадцяти команд району. В нашій команді іде зміна поколінь і тому ми не завжди змогли впоратись із надскладними завданнями з історії, культури, географії, економіки та спорту цих невеличких країн.

Склад команди: Набоков Єгор – капітан, Ващенко Ігор, Харченко Ілля, Махбубян Марія, Кощенко Дар’я, Шаповал Влад, Гривнак Ольга, Хабін Андрій, Довганюк Назар, Ільницька Катерина, Щербакова Юлія, Попов Богдан, Лепеха Катерина, Мацапура Віктор.

Керівники команди – Морозова Ольга Сергіївна та Сіз Олег Вікторович"Урок Мужності", присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної сотні

8 лютого 2015 р.у учнів–старшокласників пройшов незвичний «Урок Мужності», який провів боєць полку спеціального призначення МВС України «Азов».

Розпочався урок хвилиною пам’яті та виконанням гімну України. У практичне заняття з тактичної підготовки входило оволодіння правилами безпеки та поводження бійців з автоматом Калашникова

Також учні дізнались про важливість дисципліни у полку під час навчальних зборів та дотримання виконання наказів командира. На рівні із хлопцями дівчата також намагалися бути активними учасниками цього заходу. В кінці заходу учні побажали бійцю «Азова» здоров’я, вдачі, перемоги та подякували за науку.

ФоторепортажЗахід присвячений року Нельсона Мандели

6 лютого 2015 р. в культурному центрі ПАР при гімназії №143 відбувся захід присвячений року Нельсона Мандели – першому президенту незалежної держави Південно-Африканської Республіки

Зі слів гостей та посла ПАР учні дізнались про біографію людини-легенди, лауреата Нобелівської премії.

У цей день була організована прес-конференція журналістів і мас-медіа з організаторами проекту: Першим секретарем Посольства ПАР в Україні паном Бадалом В., почесним консулом ПАР в м.Одеса і Одеській області Поплавською Ларисою Михайлівною, журналісткою «7 каналу» м. Одеси Жуковською Мариною, директором культурного центру ПАР при гімназії №143 Поплавською Ларисою Володимирівною,представником РУО - Цибенко Ларисою Борисівною, представниками Державної адміністрації Оболонського району в місті Києві та засобами масової інформації.

Перший секретар Посольства ПАР в Україні подарував гімназії книгу Нельсона Мандели "Довга дорога до свободи" українською мовою. Британські політики з різних партій назвали Нельсона Манделу «Героєм нашого часу», який пройшов шлях від радикального терориста до великого гуманіста і філософа нашої епохи.

Демонстрація документального фільму «7 каналу» - «Серце віддане людям » з коментарями автора і ведучої Марини Жуковської викликали велику зацікавленість у учнів. Після фільму відбулось проведення вікторини з учнями гімназії за біографією Нельсона Мандели та нагородження переможців подарунками від Посольства ПАР в Україні.

Завершився захід святковим концертом учнів гімназії №143, які особливо захопили іноземних гостей

ФоторепортажЗоряний Олімп, 2014-2015

30 січня 2015 р. відбулась надзвичайно приємна подія для учнів та вчителів нашої гімназії. За свої досягнення за результатами першого семестру учні та вчителі були нагороджені подарунками та дипломами. Серед нагороджених учнів 5-11 класів 99 відмінників, 146 переможців олімпіад районного етапу, 40 переможців МАН.

За особливі досягнення нагороджено 13 учнів, які отримали "Зоряну" іменну медаль. Це учні, які є відмінниками та стали переможцями трьох і більше олімпіад.

30 вчителів отримали відзнаку за підготовку учнів до міських та районних олімпіад. Такі свята завжди є стимулом до навчання для всіх учнів гімназії. .

ФоторепортажУрочиста лінійка "Ми діти твої, Україно"

30 січня 2015 р.в початковій школі гімназії традиційно відбулася урочиста лінійка «Ми діти твої, Україно». Під час лінійки відбулося нагородження відмінників та переможців олімпіад, яким директор гімназії Тросюк Світлана Дмитрівна вручила подарунки – цікаві книжки. На лінійці панувала тепла, дружня обстановка. Усі учні були активними учасниками свята. Кожен клас представив загонову пісню та девіз свого класу. Учні 3-В класу під керівництвом Плотнікової С.І. та Водяницької Ю.М. читали вірші про рідну землю, співали пісні та виконували українські танці.

ФоторепортажМайстер-клас для молодих вчителів інформатики

21 cічня 2015 року У рамках атестації педагогічних кадрів, було проведено майстер-клас вчителя-методиста, Відмінника освіти України, вчителя інформатики гімназії №143 Анікіної Лариси Павлівни.

Урок проводився у сучасному комп'ютерному класі на тему «Веб-дизайн. Форматування таблиць». Учні 8 класу активно шукали фотографії в Інтернеті, підбирали до фотографій українські та англійські слова, форматували таблицю за зразком.

На майстер класі були присутні молоді вчителі інформатики з ЗНЗ № 225, 9, 252, 210, 168, 240, 231, 214 та інтернату 21. Вчителів цікавили навчальні програми, структура уроку, повнота виконання учнями практичних завдань, підручники тощо. Вони здійснювали аналіз уроку, вчилися створювати позитивну творчу атмосферу на уроці.

Загалом практика проведення майстер-класів для молодих учителів інформатики, вивчення досвіду роботи над конкретною проблемою є найкращою формою отримання відповідей на практичні, технологічні та теоретичні питання. Молоді вчителі Оболонського району щороку за допомогою тематичних тренінгів підвищують свою ІКТ-компетентність з багатьох тем навчальних програм для 2-11 класів.

Докладно на сайті
Управління освіти Оболонського району м. КиєваТиждень, присвячений Міжнародному Дню захисту прав людини

З 8 по 12 грудня 2014 р. в нашій гімназії проходив тиждень, присвячений міжнародному Дню Захисту Прав Людини. Саме 10-го грудня 1948 року ООН прийняла Загальну Декларацію Прав Людини, в якій записані основні права людей планети. Про актуальність цієї події було доведено до учнів нашої гімназії, починаючи з молодшої школи до 10-х класів. Група учнів-правознавців з 9-х класів виступала з лекціями, диспутами та цікавими повідомленнями з ігровими елементами. Особливо емоційними були зустрічі з учнями 3-4 класів, які «засипали» наших лекторів питаннями. В цю групу входять учні 9-а (гуманітарного) класу: Ващенко Ігор, Харченко Ілля, Махбубян Марія, Кузіна Діана, Кощенко Даша та 9-в (математичного) класу: Перевертнюк Олександр, Єщенко Артем, Матюха Дмитро, Маклакова Анастасія, Шульга Ксенія.

Цікаво також було залучення учнів 7-8 класів до знайомства з правознавством. Серед «знавців» права вчитель - Олег Вікторович провів брейн-ринг «О,щасливчик», де переможцями стали відповідно команда 7-б та 8-б класів.

Наш тиждень пройшов на високому правознавчому рівні і підвищив цікавість учнів до прав людини.

Вчитель правознавства Сіз Олег Вікторович

ФоторепортажСемінар вчителів Захисту вітчизни

10 грудня 2014 р. у гімназії відбувся районний семінар для вчителів Захисту Вітчизну на тему «Теоретично-методологічні засади військово-патріотичного виховання».

На семінарі виступили Ніканоров К.М. – вчитель гімназії № 143, голова Оболонської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві Кириєнко Л.С., методист НМЦ Кузора І.В., інструктор Оболонської районної організації ТСО України в м. Києві Іляшенко О.М.

Також учасники семінару відвідали навчальний кабінет Захисту Вітчизни, виховну годину у 2-Б класі на тему виховання патріотизму у молодших підлітків (вихователь Берендєєва І.В.), заняття з тхеквандо (керівник Коренчук В.І.), побували на екскурсіі в шкільному музеї бойової слави (керівник Сіз О.В.).

За підсумками семінару учасники відмітили необхідність значення у формуванні патріотизму усвідомлення дітьми своєї любові до України, почуття захищеності і значущості у житті країни, причетності до її долі, почуття обов’язку і відповідальності, правдивості, почуття власної гідності.

ФоторепортажПатріоти нашої гімназії

19-21 листопада 2014 р.на базі Оболонського районного управління Головного управління Держаної служби України з надзвичайних ситуацій проведено військово-спортивну гру «Патріот». У грі прийняли участь більше 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва. Навіть дівчата були у команді від закладу.

Урочисте відкриття почалося з привітань гостей заходу та вшанування хвилиною мовчання загиблих на території проведення антитерористичної операції військових.

В перший день змагань хлопці та дівчата відпрацювали навики у подоланні спеціального маршруту з перешкодами, тренувались збирати автомат та влучно стріляти в мішень. Також столичні рятувальники продемонстрували всім бажаючим як правильно одягати костюм загального захисту.

В останній день змагань учасники прийняли участь в проходженні естафети «Маршрут з перешкодами». Після чого команди перейшли до гри в пейнтбол.

За результатами триденного «марафону» наша команда посіла друге загальнокомандне місце. Також призові місця, як особисті, так і командні були майже у всіх випробуваннях – бігу на 30 м (3 м), збиранні АК (2 м), збиранні магазину до АК (3 м), стрільбі (2 м), підтягуванні на перекладині (2 м). Керівник команди вчитель Захисту Вітчизни Ніканоров К.М отримав Лист-подяку від голови РДА Оболонського району Цибульщака Олександра Леонідовича. Вітаємо команду та його керівника!

ФоторепортажОлімпійське лелеченя Оболоні – з нашої гімназії!

20 листопада 2014 року відбувся районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», які започатковані НОК України

Урочиста хода учасників змагань та державний гімн відкрили районні змагання найулюбленішого спортивного заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”. Вітали майбутніх чемпіонів член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв та стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, а також представник управління освіти Оболонського району міста Києва Ігор Грень.

У запеклій боротьбі команда гімназії з учнів з 6-А та 6-Б класу впевнено перемогла інші команди району та отримала право відстоювати честь Оболонського району на міському етапі, який відбудеться у січні-лютому 2015 р. Переможці та призери змагань отримали призи та грамоти, а їх наставники – призи та Подяки від Національного Олімпійського Комітету України.

Ось наші переможці - «лелеченята» - Бобров Олександр,Боровко Дмитро, Чорний Владислав, Федорук Гліб, Липесій Артем, Замятін Андрій, Запорожець Анна-Софія, Кучерак Мирослава, Котова Анна, Куценко Софія, Холод Дар’я, Срібна Юлія.

Побажаємо команді продовжити традицію – приносити перемоги нашій гімназії. Наставник команди - Ружанська Оксана Віталіївна.

ФоторепортажНові перемоги наших краєзнавців

12 листопада 2014 відбувся перший тур п’ятої гри «Країнознавець» . Цього року наші краєзнавці виборюватимуть першість в знаннях про країни Балтії – Литви, Латвії та Естонії. На першому етапі всіх учасників чекали завдання з географії та економіки. Наша команда представляла Вільнюс – столицю Литви. На захист цієї презентації було запрошено учня 6-Б класу Попова Богдана – новачка команди, який блискуче справився із роллю гіда по Вільнюсу і зайняв перше місце серед всіх презентацій. Складними видалися запитання для групи наших географів – економістів, які заплутались у відповідях, посівши шосту сходинку.

Всього у грі прийняли участь 15 команд району. І вже після першого етапу наша команда ділить друге та третє місця із ЗНЗ № 245. Побажаємо вдалого результату на другому етапі – історія Прибалтійських країн та ролі актора Івара Калниньша!

Керівники команди Морозова О.С. та Сіз О.В.

ФоторепортажРайонний семінар вчителів образотворчого мистецтва

30 жовтня 2014 року на базі гімназії № 143 було проведено районний семінар вчителів образотворчого мистецтва. На цьому семінарі вчителі познайомились з роботою вчителів гімназії з цього предмету. Вчитель-методист гімназії Москаленко Олена Юріївна розповіла про роботу своєї студії образотворчого мистецтва «Слід крізь час», представила наробки з теми «Давня Греція. Архітектурний ордер» та поділилась секретом своєї майстерності. Також вчителі власноруч виготовили для свого уроку наочність «Архітектурнийордер. Доричний. Іонічний. Коринфський».

ФоторепортажМіський семінар вчителів світової літератури

Наприкінці жовтня у гімназії № 143 відбувся міський семінар для слухачів курсів підвищення кваліфікації інституту імені Б. Грінченка за участю учнів 7-А класу, які продемонстрували інтегрований урок «Світ балади Роберта Льюіса Стівенсона «Вересовий мед».

На високому творчому та педагогічному рівні урок провели Заслужений вчитель України, вчитель світової літератури Невмержицька Ольга Федорівна та вчитель англійської мови Пушкарь Тетяна Сергіївна.

Учасники семінару разом із школярами здійснили цікаву мандрівку до давньої Шотландії, країни вересового меду, довідалися до звичаїв і традицій піктів, пройнялися почуттям гордості, патріотизму і зрозуміли актуальність балади Стівенсона для нашого часу.

Гості семінару були вражені майстерністю педагогів та талановитими учнями гімназії № 143.

ФоторепортажГолуб миру – людям світу

22 жовтня 2014 року року у гімназії відбулася акція на честь 70-річчя визволення України від німецьких загарбників «Голуб миру – людям світу».

Зараз, як ніколи, відчувається прагнення та бажання миру в нашій Україні. Символом миру стало зображення білого голуба з оливковою гілкою у дзьобі. Його намалював великий іспанський мистець Пабло Пікасо на емблемі Всесвітнього конгресу прихильників миру. Існує традиція випускати білих голубів як символ мирних намірів.

Послання миру та добра, побажання здоров’я, злагоди та єдності всьому людству та Україні у вигляді голубів, журавликів, сердець були запущені в небо разом із кульками. Наспівуючи пісню, учні випустили кульки, сподіваючись, що їх бажання обов’язково збудуться. Гімназія № 143 за мир!

ФоторепортажКонкурc пісні воєнних років

15 жовтня 2014 року у ЗНЗ № 8 відбувся районний конкурс пісні воєнних років.

Учениця 7-Б класу Яремова Софія заспівала пісню «Катюша», а допомогали їй танцівниці з гуртка «Нью денс студіо».

Із 14 учасників Софія зайняла 3 місце. Вітаємо!

ФоторепортажБлагоустрій шкільної території

11 жовтня 2014 року учні 7-8 класів разом із своїми класними керівниками прийняли участь у шкільному суботнику в рамках осіннього місячника благоустрою теріторії. Tепле сонечко, приємна компанія, гарний настрій та задоволення від результатів роботи - ось ті моменти, які будуть згадувати учні та їх вчителі.

ФоторепортажМоя Батьківщина - єдина Україна!

10 жовтня 2014 року відбулась незвичайна виховна година учнів 6-А (кл. кер. Перебийніс О.П.) та 6-Б (кл. кер. Дзюба О.С.) класів гімназії № 143 з бійцями батальйону «Армія SOS» Олександром Хаджиновим та Олексійом Синюковим.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері. Щирість і чуйність гімназистів вразила всіх присутніх. Непідробні сльози дітей не залишили байдужими навіть мужніх чоловіків, які отримали від учнів гімназії поробки, листи та малюнки з побажаннями здоров’я та миру для нашої України.

В знак вдячності бійці АТО передали учням гімназії бойові прапори з підписами бійців.

Цей захід є яскравим прикладом того, що в Україні зростає нове покоління патріотів, які переймаються долею Батьківщини.

Як написала журналіст каналу "1+1" Алла Хоцянівська на своїй сторінці у фейсбуці «…вони щирі, такі світлі, відверті та небайдужі. Нове покоління! Нові патріоти, які розуміють значення цього слова! Я вірю в них! Сьогодні вони перевернули і вивернули мою душу. Дякую за щирість!».

ФоторепортажМолодь обирає безпечний Інтернет!

Другий тиждень жовтня відзначився в гімназії комплексом заходів безпечної роботи в Інтернеті. Глобальна мережа надає величезні можливості, але при цьому таїть і серйозні ризики і небезпеки. Тому поради і рекомендації від старших є дуже вчасними та доречними для сучасних школярів.

Перш за все - це інструктажі з учнями, класні години, оформлення тематичних куточків та стендів у класах, підготовлені спеціальні листівки – пам’ятки для учнів, конкурс малюнків на дану тематику. Для дорослих користувачів проведено оперативно-методичну нараду заступників директора з вчителями – предметниками, семінар для класних керівників « Молодь та Інтернет», просвітницьку роботу з батьками. Безпечного вам Інтернету!

ФоторепортажУрочисте засідання самоврядування гімназії

7 жовтня 2014 року відбулося урочисте засідання самоврядування гімназії, на яке були запрошені найактивніші учні за результатами збору макулатури, лауреати конкурсу осінніх композицій та редакційні колегії класів, які креативно підійшли до стінних газет до Дня Вчителя. Учні отримали дипломи гімназії та цінні подарунки.

Bітаємо переможців!День Вчителя

Традиційно День Вчителя в гімназії відзначається весело та незвичайно.

На початку дня на вчителів чекав танцювальний флеш-моб та справжнє народне свято - із співами та народними іграми. А ще можна було покатати вчителів на візку, пригостити варениками та караваєм.

В кінці дня свято продовжилось в актовому залі, адже багато учнів бажали подарувати свої таланти улюбленим вчителям.

Фоторепортаж
Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

29 вересня 2014 року у гімназії відбувся іще один варіант проведення Олімпійського уроку. До нас завітав Призер Олімпійських Ігор, Чемпіон Європи, світу, володар Кубка світу, рекордсмен 37-рекордів України з плавання – Денис Силантьєв. Спочатку під веселу музику він провів майстер-клас для учнів 4-х класів з проведення ранкової зарядки, яка обов’язково надасть сил та бадьорості на кожен день. А представники торгової марки «Добряна» іще подарували приємні та смачні подарунки учням, щоб підкріпити їх ранковий раціон здоровою їжею.

Після майсер-класу відбулася прес-конференція Дениса Силантьєва з учнями 8-х та 9-х класів. З документального фільму учні дізналися про історію зросту спортивних досягнень відомого спортсмена від змагань у своєму басейні до Олімпійських змагань. Далі учні підготували безліч цікавих запитань, за які Денис Силантьєв також відмітив учнів.

На згадку про цей приємний день всі бажали сфотографуватися з Денисом Силантьєвим.

А завершилась зустріч нагородженням переможців та призерів Шостих Учнівських Олімпійських Ігор – 2014, які відбулися у гімназії на минулому тижні. Учні отримали призи, які надав Національний Олімпійський Комітет України – унікальні енциклопедії Олімпійських Ігор, футболки, блокноти та напій Кока-Кола.

ФоторепортажШості Учнівські Олімпійські Ігри - 2014

17 вересня 2014 року у гімназії відбулися Шості Учнівські Олімпійські Ігри. Традиційно на них запрошені представники НОК України, які надали призи для переможців. Як завжди яскраві виступи на відкритті – запальний хіп-хоп, новий гімн спорту у виконанні учнів нашої гімназії, виступи гімнастів. А ще безліч яскравих моментів – підняття Олімпійського прапору, клятва олімпійця та передача олімпійського факелу.

Наші Олімпійські Ігри насправді охоплюють багато напрямків спорту. Адже продовження свята - це іспити на спортивних майданчиках: стрибки та метання, присіди та віджимання, пенальті та підтягування. Крім того учні проходять і теоретичні завдання. Це відомості із історії, медицини, літератури.В цьому році навіть вчителі змагалися у непростих випробуваннях.

Але такий напружений день приносить тільки користь і запам’ятовується назавжди. А закінчується він запальним шкільним май’дансом у виконання всієї школи.

ФоторепортажКраїна знань

Навчальний рік тільки-но розпочався, і на подвір'ї гімназії знову музика, сміх та веселий гомін. Це наше традиційне свято для учнів 1-х та 2-х класів "Подорож до країни знань", яке придумали та вже вп'яте проводять члени парламенту "Сузір'я" разом з вихованцями гуртка "Рухливі ігри".

Шість станцій із знайомими назвами, але абсолютно новими завданнями, вправами та іграми запросили маленьких гімназистів у світ знань і випробувань. "Школа Світлофорика", "Диво-папірець", станції "Ігрова", "Музична", "Загадкова", "Спортивна" - ось маршрут пригод.

В захваті від свята і маленькі учні, і їх старші друзі.

ФоторепортажУкраїна – єдина країна!

Ось і пролунав перший дзвоник, який покликав багатьох учнів на перший урок. Урок, який об’єднав усю країну, адже його назва "Україна – єдина країна".

На жаль, нинішнє Свято Знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, мирні громадяни…

Тому не в усіх школах пролунав Перший дзвінок. Деякі школи зовсім зруйновані, в деяких немає кого навчати, бо діти поїхали туди, де спокій.

Ми знаємо, що тих, хто прийшов зараз не до рідних навчальних закладів, хто приїхав з Криму чи Донбасу – це українці, що люди, які мешкають на цих територіях – громадяни України. Їх приймуть щиро і тепло, і стануть друзями нові однокласники чи колеги.

Попереду не проста, але цікава робота – це навчання. І кожен має працювати на совість. Бо настали такі часи, коли це особливо важливо. Треба чесно віддавати Батьківщині всі свої зусилля, якщо ми хочемо жити в незалежній та демократичній державі.

Наш патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя. Ми прагнемо жити в Україні, вільно розмовляти державною мовою, пам’ятаємо історію, поважаємо культуру та примножуємо традиції українського народу. Бо ми – українці! Україна – єдина країна!

Фоторепортаж
Шановні вчителі, батьки та учні!

Вітаємо вас зі святом Першого вересня!

День знань – це особливе свято, це - день, з якого для кожного з нас починається нова дорога, дорога в майбутнє. Цей день завжди яскравий, сповнений емоцій, хвилювань та надій. В цей день звідусіль лунають щирі побажання, звучить урочиста музика і кожне серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника.

Саме у цей день ми з особливою теплотою згадуємо наших вчителів, теплоту їх сердець , щирість, та неоціненну вчительську працю.

Тож прийміть, наші дорогі вчителі, наші любі діти, щирі побажання успіхів в новому навчальному році, здоров’я та наснаги, і, найголовніше, мирного неба над головою!

Батьківський комітет гімназіїШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ГІМНАЗІЇ!

На виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015р. № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» та листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.01.2015 р. № 063-70 адміністрація гімназії доводить до Вашого відома:


- про необхідність проведення комплексу заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу;

- про посилення охорони приміщення гімназії з боку відповідальних осіб;

- про обмеження доступу до приміщення гімназії осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу;

- про посилення контролю за недопущенням внесення до приміщення гімназії підозрілих предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю та життю дітей та працівників.

В зв’язку із вище викладеним, звертаємось до Вас з проханням

з порозумінням поставитись до вжитих заходів та залишати дітей зранку перед входом у приміщення гімназії для самостійного пересування у навчальному закладі, після навчального дня - очікувати своїх дітей у вестибюлі.

Адміністрація
ДО УВАГИ БАТЬКІВ П Е Р Ш О К Л А С Н И К І В!

27 серпня 2014 року о 18.30 відбудуться батьківські збори по класах:
1-А клас – каб. № 10;
1-Б клас – каб. № 9;
1-В клас – каб. № 11.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ П’ Я Т И К Л А С Н И К І В!

27 серпня 2014 року о 18.00 відбудуться батьківські збори в актовій залі гімназії № 143.

АдміністраціяСвяткування Дня Прапора України

23 серпня 2014 р в день святкування Дня Державного Прапора України кращі учні гімназії, багаторазові переможці олімпіад та конкурсів були запрошені на урочисте підняття прапору біля державних установ.

Там же відбулось урочисте вручення паспортів громадянина України шістнадцятирічним юнакам і дівчатам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві. Голова Оболонської РДА тепло привітав всіх присутніх зі святом Державного Прапора України та 23-річницею Незалежності України та вручив паспорт учениці 11-А класу – Нікітіній Анастасії, а на Хрещатику учениця 11-А класу Лисенко Анна отримала головний документ громадянина України з рук мера Києва – Віталія Кличка.

Високопосадовці привітали юнаків та дівчат з цією важливою подією в їхньому житті та наголосили, що Україна - на порозі великих змін і саме цій талановитій молоді будувати та прославляти нашу країну – єдину Україну.

Фоторепортаж

Архів:
Подiї гiмназiї, 2013-2014 н.р.
Подiї гiмназiї, 2012-2013 н.р.
Подiї гiмназiї, 2011-2012 н.р.
Подiї гiмназiї, 2010-2011 н.р.
Подiї гiмназiї, 2009-2010 н.р.


| Головна сторiнка: Подiї гiмназiї, 2014-2015 н.р. | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії |
| Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть | Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи |
| Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|