Головна сторiнка
Подiї гiмназiї, 2012-2013 н.р.
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПОДIЇ ГIМНАЗIЇ, 2012-2013 н.р.

У добру путь, випускники 2013 року!

Ось і дійшли ви до цієї знаменної дати - закінчення гімназії! Сьогодні перед вами розгорнулися двері у великий світ з масою можливостей. Шкільний випускний вечір є символом завершення дитячої пори і початком дорослого життя. У цих стінах ви отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов'язково допоможе вам вибрати правильну дорогу в житті!

З цього дня ви стаєте дорослими людьми, перед вами відкриваються всі дороги. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. Кожен з вас здатний відстояти свою думку і витримати будь-які випробування для досягнення успіху.

Шкільна пора назавжди залишиться у вашій пам'яті. Нехай дружба, яка зав'язалася в ці роки, стає тільки міцніше, а поради шкільних наставників не забуваються. Будьте гідними поваги людьми і радуйте вчителів і батьків своїми досягненнями! У добру путь!

ФоторепортажСтадіон відкрито!

1 червня 2013 р. , у день захисту дітей було відкрито довгоочікуваний реконструйований стадіон, який розташувався між нашою гімназією та ЗНЗ № 231.

На відкритті стадіону були присутні почесні гості :
- Попов Олександр Павлович, голова Київської міської державної адміністрації,
- Корж Віктор Петрович, заступник голови Київської міської державної адміністрації,
- Челомбітько Вікторія Юріївна, заступник директора Департаменту освіти і науки м. Києва,
- Антонов Василь Іванович, голова Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації,
- Совенко Петро Олександрович, заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань,
- Васильєва Галина Іванівна, начальник управління освіти Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації,
- представники РДА Оболонського району, директори шкіл району, гості, батьки, діти;

"Сьогодні міжнародний день захисту дітей! Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! З нагоди цього свята прийміть в дарунок цей оновлений стадіон де зможуть тренуватись не тільки учні школи, а й жителі цього мікрорайону", - зазначив Олександр Попов.

Як зазначив Василь Антонов: "Метою реконструкції є створення належних умов для виховання та навчання дітей в Оболонському районі, забезпечення їх прав на доступність і безоплатність здобуття освіти та фізичного розвитку".

Також гості побували в приміщенні гімназії та відвідали дитячий оздоровчий табір, що працює на базі гімназії.

По завершенню реконструкції стадіон має такі техніко-економічні показники:
- загальна вартість проекту - 13727,097 тис. грн.
- площа стадіону - 1,937 га;
- площа спортивних майданчиків і бігових доріжок - 11899 м2;
- футбольне поле розміром 98 х 64 м з круговими біговими доріжками довжиною 400 м;
- майданчики для занять фізкультури - 4 шт.;
- збудовано трибун на 416 місць;
- потужність стадіону - 200 осіб.

ФоторепортажЗ Днем Перемоги!

Вже довгі роки День Перемоги викликає різні відчуття – радість і злість, гордість і сум, спокій і невпевненість.

А причиною тому – спогади тих ветеранів, хто захищав нашу країну в ті страшні роки. Точних даних про загиблих немає до цього часу, а приблизні цифри жахають - від 15 і до 28 мільйонів жертв тільки з боку військових, не кажучи вже про неймовірну кількість загиблих серед мирних жителів.

Учні нашої гімназії також дуже прониклися та відчули біль нашої країни та наших співвітчизників. У військових гімнастерках вони співали пісні тих років, відтворили сцени з життя своїх бабусів та дідусів

Особливо запам’яталась вистава «Пам’ятати» Зразкового театру юного актора «Фантазія – Нью», де грали наші учні Стеценко Софія, Бурим Аліка, Лєдовских Валерія та Брагіна Софія.

Ми безмежно вдячні Вам, наші ветерани – батьки, бабусі, дідусі, просто незнайомі люди. З Днем Перемоги!

ФоторепортажЗнайомство з Угорщиною

З 26 квітня по 2 травня 2013р. в рамках 4-го етапу краєзнавчої гри «Країнознавець» учні гімназії №143 разом з іншими учасниками групової поїздки відвідали Угорщину.

Ми відвідали столицю країни – Будапешт, з його неперевершеною архітектурою, побували в героїчному Егері, містах королівських резиденцій – Вишеграді, Секешфехерварі та Веспремі, місті художників Сентендре. Особливою родзинкою став візит до столиці Австрії – Відня.

Також ми багато дізнались про історію цих держав, побачили видатні пам’ятки світової культури та оцінили місце нашої країни - України в минулому Європи.

Ми дуже вдячні організаторам - керівництву ЦТКУМ за цю надзвичайно пізнавальну подорож, яке до дрібниць продумало програму нашого перебування в Угорщині.

Члени групи від гімназії №143 – Ільницька Катерина, Набоков Єгор, Кияниця Валентин, Солоданюк Андрій, Мацапура Віктор, Кикоть Катерина, Хабін Андрій, Лепеха Катерина, Скрипнік Анастасія та керівники команди Морозова Ольга Сергіївна і С і з Олег Вікторович.

Після таких поїздок прагнення пізнавати світ дуже зростає!

ФоторепортажТрадиції доброчинності надихають на добро та співчуття

Соціальна та психологічна служба гімназії № 143 спільно з Міжнародною громадською організацією "Цивілізація" долучилися до благодійної акції «Допоможи дитині зібратися до школи» та подарувати дітям, чиє життя і так складне "не за віком", краплинку щастя.

Кожен з нас пам'ятає ті яскраві моменти дитинства, коли ми разом з батьками напередодні першого вересня веселою ходою крокували до магазинів, аби обрати новий щоденник, зошити з яскравими обкладинками, придбати фарби та фломастери для уроків малювання та ще безліч дрібничок без яких неможливо обійтися... Для багатьох з нас ці моменти є найбільш захоплюючими і нам складно уявити без них щасливе дитинство.

Проте для діточок, котрі позбавлені батьківського піклування, живуть у малозабезпечених, неблагополучних або неповних сім'ях, таке просте і звичне для нас "дитяче щастя" часто залишається недоступним.

Учні нашої гімназії також перейнялися проблемою і з щирим серцем передали незнайомим дітям іграшки, зошити, альбоми, фарби, ручки, фломастери, олівці, пластилін, обкладинки, диски, книжки та інше шкільне канцелярське приладдя.

ФоторепортажЗмагання з волейболу та піонерболу

Протягом квітня-травня 2013 року збірні команди з піонерболу та волейболу від класів захищали честь своїх команд. Також на базі нашої гімназії відбувся фінал команд ЗНЗ з волейболу серед юнаків, в якому наша команда юнаків посіла 3 місце серед 17 команд, що прийняли участь у цьому виді змагань.

Докладно з результатами змагань можна ознайомитись на сторінці кафедри фізичного та естетичного розвитку

ФоторепортажУчень нашої гімназії взяв участь у написанні статті
для науково-популярного екологічного журналу

Нещодавно вийшов друком черговий номер науково-популярного екологічного журналу «Екологічний вісник». Цей номер вирізнявся, зокрема, тим, що у ньому була видана стаття, написана учнем нашої гімназії! При тому це був перший подібний випадок, коли учень середнього загальноосвітнього навчального закладу взяв участь для написання статті для такого серйозного наукового журналу! А тому нам дуже приємно, що ним став учень 9-Б класу нашої гімназії Богдан Гурієнко

Богдан у співавторстві з керівником екологічного гуртка «Зелені захисники Землі» Владиславом Беланом, постійним відвідувачем якого він є, та Мальвіною Шинкарчук, студенткою Національного технічного університету України “КПІ”, разом створили досить цікаву та корисну статтю на тему: “Хто захистить ялинки – окрасу наших лісів?”, у якій розповіли про необхідність захисту ялинок напередодні новорічних свят (даний номер мав випуститися ще напередодні новорічних свят, але, на жаль, затримався у друку).

Тож побажаймо нашому молодому «науковцю» творчої наснаги та бажання створювати статті на такі вкрай важливі теми все більше і більше!

ФоторепортажДень чорнобильської трагедії

Дата 26 квітня стала особливою не лише для громадян України, Білорусі, Росії, але і для всього світу. Усе цивілізоване людство цього дня згадує про події на Чорнобильській АЕС, про тих, хто, не жаліючи життя і здоров'я, встав на боротьбу з радіаційною стихією.

По офіційних повідомленнях, відразу ж після катастрофи загинула 31 людина, а 600 тисяч ліквідаторів, що брали участь в гасінні пожеж і розчищенні, отримали високі дози радіації. Згідно з офіційними даними, радіоактивному опроміненню піддалися майже 8 з половиною мільйонів жителів Білорусі, України і Росії.

Ми пам’ятаємо Вас!

ФоторепортажДень цивільної оборони

13 квітня 2013 р. учні нашої гімназії провели у навчанні елементарним заходам по самозахисту в разі лиха та аварій.

В коридорах школи були розвішані плакати з малюнками та правилами надання першої невідкладної допомоги, старшокласники підготували бесіди з молодшими учнями про основи цивільної оборони, що дозволяють правильно оцінювати ситуацію і, якщо знадобиться, вміти надати допомогу собі та оточуючим, провели показове тренування з вміння одягати протигаз та робити пов’язки. Закінчився день тренувальною евакуацією всіх учнів з шикуванням на шкільному подвір’ї.

Стихійні лиха й катастрофи - реальність, від якої не сховаєшся за сімома замками. А ось для того, щоб не розгубитися у відповідальний момент, варто опанувати елементарні навички. І не забувати головний девіз: "Попереджений - значить озброєний!".

ФоторепортажГімназія 143 у першій десятці 50 найкращих шкіл Києва!

1 квітня школи міста почнуть запис першокласників, після закінчення навчального року – старших учнів, які мають бажання змінити навчальний заклад. Звичайно, всі батьки прагнуть, аби саме їх дитина отримала гарну освіту та без проблем вступила до вищого навчального закладу.

На сьогодні найбільш об'єктивний показник того, як вчать у школі, - результати тестування. На їх основі журналісти газети «Сегодня.UA» в 5-й раз склали топ-50 кращих шкіл Києва. Наша гімназія увійшла до першої десятки рейтингу!

Докладно «Сегодня.UA» від 26-03-2013 (стор. 18-21)Приймаємо участь у суботнику!

В рамках акції «Чисте подвір’я» учні 8-10 класів 12 та 13 квітня 2013 p. провели прибирання та облаштування території гімназії. Вони приводили в порядок прилеглу територію, назбирали чимало листя, що залишилось після зими, обкапували дерева та допомогли висадити у внутрішньому дворі красуню-ялинку. Завдяки старанням учнів територія гімназії стала надзвичайно охайною та красивою.

ФоторепортажРайонний етап конкурсу на інноваційний урок фізичної культури

20 березня 2013 року спортивна база нашого закладу гостинно прийняла вчителів - конкурсантів з інших шкіл району, які приймали участь у Конкурсі «На кращий інноваційний урок фізичної культури». Всі конкурсанти показали високий рівень професійної майстерності, а також оцінили високий рівень роботи наших вчителів фізкультури та фізичну підготовку дітей.

Конкурсанти та члени журі залишились задоволеними рівнем проведення конкурсу та отримали сувеніри на згадку від проведеного заходу. Побажаємо всім учасникам творчих перемог, а переможцям – перемоги у наступному (міському) етапі.

ФоторепортажПеремога інтелекту над віком!

13 березня 2013 р. наші невгамовні краєзнавці стали призерами у грі «Києвознавець - освіта. наука, спорт» та посіли третє місце.

Ця перемога цінна тим, що її здобула молода (7-8 класи) команда, без «ветеранів», які раптово всі захворіли. Замість шести членів, їх було четверо і протистояли їм одинадцять команд шкіл району повністю укомплектовані учнями 9-10 класів. Нашу «марку» підтримали - Набоков Єгор, Мацапура Віктор, Баллі Тімур, Ільницька Катерина.

М О Л О Д Ц І ! Так тримати і ніколи не боятись тих, хто старше!

Готував команду Сіз О.В.

ФоторепортажКраєзнавці підводять підсумки навчальної чверті!

4-го березня 2013 р. відбувся підсумковий етап краєзнавчої гри «Країнознавець - Угорщина». На жаль, на цей раз наша гімназія посіла друге місце, хоча виступ в третьому етапі був бездоганним. Наша команда, як завжди, мала свій неповторний творчий підхід до виконання конкурсних задач. Але проявив себе людський фактор та суб’єктивність суддівства.

При цьому наша команда отримала призову подорож до Угорщини ( з заїздом до Відня) з 26-го квітня по 2-е травня. Ось імена переможців – Кияниця Валентин, Набоков Єгор, Кикоть Катерина, Стрижко Ілона, Солодонюк Андрій, Лепеха Катерина, Ільницька Катерина, Скрипник Анастасія, Щербакова Юлія, Мацапура Віктор, Баллі Тимур, Хабін Андрій.

Готували команду педагог-організатор гімназії Морозова О.С. та Сіз О.В.Вчителі та учні гімназії № 143 – золотий потенціал сучасної освіти!

28 лютого – 2 березня 2013 року під час урочистої церемонії нагородження учасників ІV Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасні заклади освіти - 2013» гімназію № 143 було нагороджено Золотою медаллю у номінації "Формування творчої особистості в навчальних закладах"

Також вчителі гімназії провели семінар та прийняли участь у конкурсі в номінаціях "Професійна діяльність вчителя в інноваційному навчальному закладі" та "Міжнародна співпраця в галузі освіти", за що були відзначені організаторами виставки Почесними Дипломами "За активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес", гімназія нагороджена Дипломом виставки "За вагомий внесок у розвиток національної освіти", директор нагороджена Почесним дипломом "За особистий внесок у зміцнення Освітнього потенціалу України"

На ІV Міжнародній виставці "Сучасна освіта в Україні - 2013" було представлено: 129 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ; 628 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів; 27 – регіональних органів управління освітою; 15 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв; 125 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів, а також навчальні заклади та представництва з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії та США.

Організатори виставки - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ".

ФоторепортажНова сторінка столичної освіти

У лютому 2013 року нашу гімназію відвідали колеги зі Скандинавської гімназії. Це вже другий обмін досвідом за рік між колегами освітніх закладів міста Києва. Їх цікавили всі сторони та новинки освітніх технологій, якими можуть поділитися вчителі нашої гімназії. Гості побували на уроках, в навчальних кабінетах, бібліотеці, спілкувались з учнями та вчителями, а також склали план щодо подальшої співпраці

ФоторепортажСвяткуємо День Захисника Вітчизни

Протягом лютого місяця кафедра фізичного та естетичного розвитку відповідала за проведення заходів до Дня Захисника Вітчизни. Серед учнів середніх класів булі проведені змагання "Веселі старти", учні 9-11 класів булі учасниками та вболівальниками на змаганнях з баскетболу між командами шкіл району №252 та №256, а 10-11-класники демонстрували свою вправність у стройових вправах, володінні розбирати та збирати АКМ, заряджати магазин патронами та у підтягуванні. Не залишились осторонь навіть дівчата. Найвправніші команди та учні були нагороджені грамотами.

ФоторепортажПравова освіта на "вищому законодавчому рівні"!

У лютому 2013 р. згідно плану місячника правової освіти, учні нашої гімназії 8-9-х класів та переможці олімпіад з права та історії відвідали єдиний законодавчий орган України – Верховну Раду.

Під час екскурсії учні побували у залі засідань, конференц-залі, на балконі, біля картини «Державотворення» та на місцях для почесних гостей. Їх ознайомили з історією будівництва цього будинку, умовами роботи народних депутатів та з доленосними подіями, які відбувались під цим прозорим куполом. Наші юні правознавці відповідали на запитання екскурсовода щодо державного устрою, знання Конституції та історії України.

Взагалі подібний захід позитивно сприяє формуванню в учнів громадянської політики, патріотизму та закріпленню на практиці правових знань.

Вчитель правознавства Сіз Олег Вікторович.

ФоторепортажВідкриття Міжнародного культурного дитячого центру
Південно-Африканської Республіки.

8 лютого 2013 р в гімназії № 143 м. Києва відбулось урочисте відкриття Міжнародного культурного дитячого центру Південно-Африканської Республіки.

Учні гімназії радо вітали гостей свята: Надзвичайного та Повноважного посла Південної Африки в Україні містера Стенлі Матабату, почесного консула ПАР пані Ларису Михайлівну Поплавську, президента товариства дружби «Україна-ПАР» пана Олександра Поплавського, директора дитячого культурного центру ПАР в гімназії №143 пані Ларису Поплавську (молодшу), заступника начальника протокольного відділу Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв пані Аллу Хоровецьку, заступника генерального директора ДІП пана Олексія Кийкова. Також серед гостей були головний редактор журналу «Ексклюзив» Анжеліка Долженко, заступник голови з питань культури фонду «Інтелект нації» Світлана Алекс, директор державного заповідника «Стародавній Київ» Володимир Собцов, а також начальник Управління освіти Оболонського району Галина Іванівна Васильєва та інші представники преси, теле- та радіоканалів.

В рамках проведення заходу містер Матабата урочисто перерізав символічну червону стрічку, після чого відбулася конференція з питань подальшої дружньої співпраці Посольства ПАР в Україні та учнів гімназії №143. У конференції взяли участь гості свята, учні старших класів гімназії та представники преси. Спілкування було досить активним та цікавим для всіх учасників. А учні гімназії продемонстрували досконале володіння іноземною мовою.

Офіційна частина зустрічі закінчилась святковим концертом, де гості свята мали змогу побачити ще і творчі здібності учнів гімназії.

На прощання всі учасники висловили сподівання на подальшу активну дружбу та співпрацю

ФоторепортажДень Соборності України

День Соборності України зібрав на чергову лінійку учнів початкової школи. В нашій гімназії учнів з малих років навчають любити свою країну – Батьківщину. Маленькі українці з гордістю розповідали про нашу Україну, підкреслюючи її велич та неповторність, майстерно декламували вірші, танцювали, співали пісні. А ще багато учнів відчули себе частинкою тих українців, якими пишається наша земля – адже наші відмінники, переможці конкурсів та олімпіад також були відзначені на цьому заході, отримавши привітання, книжки та нагороди від директора гімназії Тросюк Світлани Дмитрівни.

Україна вірить у своє майбутнє, у прекрасних гімназистів, які своїм навчанням прославляють Батьківщину.

ФоторепортажМісячник творчості класного керівника

У лютому місяці 2013 року за планом гімназії свої відкриті виховні години проводять класні керівники. Вони обрали різні теми для обговорення, запрошують до участі батьків та вчителів. Один із таких заходів підготувала та провела класний керівник 8-В класу Ольга Федорівна Невмержицька на тему «Спорт у нашому житті».

Діти знайшли цікаву інформацію про необхідність фізичних занять, подивились документальний фільм з побажаннями від відомих спортсменів, підготували цікаві презентації, поділились враженнями та досвідом про свої спортивні успіхи

ФоторепортажНепереможні країнознавці!

Третій рік поспіль наші краєзнавці беруть участь в краєзнавчій грі, в якій змагаються знавці різних шкіл та країн. Як переможці попередніх ігор, вони вже відвідали Польщу, Росію. А от зараз борються за поїздку до Угорщини

Перший етап – географія, де нам треба було все знати про містечко Дьйор, ми посіли друге місце . Після другого етапу - економіка Угорщини, ми вже стали першими. Треба відмітити досить вдалі виступи наших знавців на презентаціях – в обох випадках наші презентації визнані суддями найкращими. Побажаймо ж успіхів нашім знавцям на третьому етапі.

Керівники команди Сіз Олег Вікторович та Морозова Ольга Сергіївна.

ФоторепортажФестиваль-конкурс «Маю честь!»

30 січня 2013 р. у спеціалізованій школі № 252 відбувся фестиваль-конкурс «Маю честь!», у якому прийняв участь учень 11-А класу Логінов Олексій та ще 13 учнів з інших шкіл нашого району.

Цього року юнакам довелось змагатись у чотирьох різних конкурсах, а саме: «Лицарі мого роду» , «Якби я в армії служив», «Пісні звитяги», «У солдата вихідний». У кожній з цих номінацій юнаки демонстрували свою винахідливість, майстерність, кмітливість, готували театралізовані постановки. Підтримати нашого юнака прийшли члени гімназійного парламенту «Сузір’я», педагог-організатор Морозова Ольга Сергіївна та родина нашого конкурсанта. За підсумками фестивалю наш Олексій став лауреатом цього конкурсу.

Хочеться відмітити, що Олексій не просто приймав участь - це його покликання душі, адже у його родині бути захисником Вітчизни стало вже традицією. Крім того він вже є призером районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. А нещодавно ним була підкорена одна із найвищих вершин в Африці – в Танзанії, на якій було піднято наш прапор гімназії! Успіхів тобі у житті та підкорення нових вершин!

Фоторепортаж
Схід на Олімп починається тут!

Вже традиційно 25 січня кожного року гімназія присвячує учням, які поставили собі за мету досягнути найвищих висот у навчанні. Це вони сьогодні приймають поздоровлення та подарунки. Це для них виступають артисти, а вчителі присвячують вірши.

Цього року таких учнів назбиралось чимало – це наші відмінники, переможці другого етапу Всеукраїнських Олімпіад, захисту робіт Малої Академії Наук, Києвознавці, переможці районних конкурсів з танців, вокалу, туризму, шахів та інші наші зірочки.

Родинне свято відчув кожен учень, адже вони отримали щирі привітання та незабутні подарунки, серед яких ручки та календарі з символікою гімназії та ексклюзивну відзнаку – спеціальний значок. Так тримати, гімназисти!

ФоторепортажГолос країни. Діти

Наша гімназія пишається не тільки тими учнями, що гарно вчаться, а й тими, що мають різні творчі здібності. Серед таких учнів - Овчаренко Аліна та Задерей Микола, що стали учасниками телепроекту "Голос Діти".

Бажаємо їм та іншим талановитим дітям творчого злету та здійснення їхніх мрій!

Екологічна акція «Операція «Батарейкам – утилізація!»

26 грудня 2012 року у стінах гімназії відбулася церемонія нагородження переможців екологічної акції «Операція «Батарейкам – утилізація!» за участю голови НМЦ «Екологічні ініціативи» Оксани Алієвої, керівника екологічного гуртка «Зелені захисники Землі» Владислава Белана, вчителя біології та екології Марії Іванівни Ігнась та вчителя історії та правознавства Олега Bікторовича Сіза.

Переможцями акції стали:

Кірьянов Іван – 5-А клас – 114 батарейок (І місце);
Михальчук Олексій – 3-В клас – 97 батарейок (ІІ місце);
Кінаш Дарій – 94 батарейки (ІІІ місце).

Вітаємо переможців!!! Докладно >>>

Фоторепортаж1 вересня 1977 року на Оболоні відкрилась ще одна середня загальноосвітня школа № 143. Ще один шкільний корабель відправився у цікаве, сповнене мрій і надій щасливе майбуття.

Відразу 2300 учнів загомоніли світлими привітними класами, широкими коридорами, чудовим шкільними подвір’ям. А попереду ще так багато перемог, подій, сподівань…

Та роки летять стрімко. 1 вересня 1990 року в 143 школі було відкрито три гімназійні класи, в 1991 - п’ять, в 1992 - сім, і з 1993 - змінився статус нашого навчального закладу - ми стали українською національною гімназією № 143, а з 1998 року - середнім загальноосвітнім навчальним закладом I - III ступенів - гімназією №143.

Тридцять п’ять років гімназія святкує сьогодні. В історії - це мить, в історії нашої гімназії - це долі 2733 випускників, які закінчили нашу гімназію за цей час: педагоги, лікарі, юристи, правозахисники, науковці, інженери, кандидати й доктори наук, керівники фірм та підприємств, викладачі ВНЗ, депутати й управлінці високого державного рівня.

Особлива гордість для гімназії - результати наполегливої сумлінної праці педагогічного, батьківського й учнівського колективів - це 387 випускників, які закінчили гімназію з нагородами вищого ґатунку - із Золотими та Срібними медалями: Золотих - 222, Срібних - 165. Це не просто цифри й факти, це бажання жити й прославляти своєю працею школу, державу, зміцнювати свій авторитет.

Історія гімназії продовжується у справах її учнів і випускників: 20 учнів 9-11 за останні 15 років стали переможцями IV етапу Всеукраїнських Олімпіад з правознавства, економіки, української, англійської, французької мов! Щорічно Від 120 до 150 учнів є переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських Олімпіад, 35-40 - ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських Олімпіад, 50-60 учнів - переможцями ІІ етапу МАН.

Колектив гімназії за тридцять п’ять років щорічно у числі кращих закладів району та міста з підготовки до нового навчального року. Це не тільки факт, але й сумлінна й творча праця всіх педагогів, батьків, учнів.

На 1 вересня 2012 р. - це 90 вчителів , 1020 учнів 1-11 класів й така ж кількість сімей, які разом досягають результатів. Це не відбувається миттєво… Двадцять шість років на чолі колективу була Заслужений працівник освіти України Коваленко Людмила Яківна, дев’ятий рік гімназію очолює Відмінник освіти України Тросюк Світлана Дмитрівна.

Наступність в ідеях, творчості, управлінській діяльності - це результат того, що сьогодні ми - сучасний навчальний заклад освіти: п’ятдесят обладнаних інтерактивними дошками й мультімедіа кабінетів, підключених до мережі Internet; три сучасних кабінети інформатики, два спортивні зали, бібліотека, танцювальна зала, учительська - методичний центр, кабінети-лабараторії фізики, математики, хімії, біології, географії.

Інноваційна діяльність з використанням сучасних педагогічних технологій неодноразово була відзначена нагородами Міністерства освіти, молоді та спорту й Академії педагогічних наук за презентацію досвіду своєї роботи на Всеукраїнських виставках «Освіта України», «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти» .

Сьогодні в гімназії працюють 92 педагогічних працівника; один Заслужений учитель України, переможець конкурсу «Вчитель року - 2011» в номінації «світова література» - Невмержицька О.Ф., 41 - вчитель вищої категорії, з них 37 мають звання «вчитель-методист», 22 вчителі мають звання «старший учитель»; 38 вчителів нагороджені Грамотами Міністерства освіти, 34 нагороджені знаком «Відмінник освіти України».

Такий потенціал - це не тільки цифри. Це рух уперед. «Ми відповідальні за тих, кого приручили». А ті, кого «приручили» відповідають: «Так, ми Вам вдячні!». За те, що після закінчення гімназії ми виходимо в життя озброєні знаннями, здатні до самовдосконалення, самодостатні, компетентні. Творіть, шукайте, відкривайте, дивуйте, вражайте!

Результатами ЗНО і дивують і вражають. Учні гімназії долають висоти, адже це результати високого рівня. Ми у двадцятці кращих шкіл міста Києва!

Наш корабель упевнено долає незгоди у бурхливому плині, відкриває нові світи. А гімназія прокладає дорогу людині до дивовижного досягнення мети.

З ювілеєм Вас, колеги, випускники, батьки, учні! Ми є команда. І тільки разом здолаємо все найважче, бо наша мрія у серцях - змінити все на краще!День народження гімназії

14 грудня 2012 р. у стінах КМПУ ім. Бориса Грінченка відбулось грандіозне свято з нагоди ювілейного дня народження гімназії. Гімназії виповнилося 35 років!

Вітаємо дорогих вчителів, учнів, батьків, випускників гімназії! від усього серця зичимо вам нових здобутків, творчої наснаги у педагогічній праці, навчанні та великого людського щастя.

ФоторепортажПеремога на районних змаганнях з шахів

11 грудня 2012 р. команда нашої гімназії перемогла на районних змаганнях з шахів. У складі команди виступали:

Яковенко Богдан (4 кл.),
Лавський Валентин (8-в кл.),
Липисій Анастасія (5-а кл.).

Готував команду Чепов О.П.

Вітаємо наших переможців!Веселі старти

28 та 29 листопада 2012 p. для учнів 2-4 класів в рамках святкування 35-річчя гімназії були проведені спортивні змагання «Веселі старти-2012».

Учні вправно виконували всі завдання, змагалися з бігу, стрибків, метання, перетягування канату. Всі учасники відчували підтримку, адже вболівальники також виснажилися за час змагань від переживань за свої команди. Після змагань команди були нагороджені аплодисментами та дипломами. Підготували та провели ці чудові змагання вчителі фізичної культури Котенок Віталій Петрович та Назаренко Вікторія Франківна.

ФоторепортажОлімпійці серед нас!

Вперше в цьому навчальному році Міністерство освіти запровадило учнівську олімпіаду з фізичної культури. 28 листопада 2012 року учні 11-х класів у складі Логінова Олексія (11-А кл.), Ізотової Анни (11-Б кл.) та Блєднова Олексія (11-В кл.) представляли нашу гімназію на районному етапі цієї олімпіади, яка проходила у ЗНЗ № 226.

Учні мали дати відповіді на тридцять тестових теоретичних завдань на знання видів спорту, правил спортивних ігор, програми з біології, медицини та інших наук, виконати вправи на техніку з волейболу, футболу, гандболу, баскетболу, туризму та гімнастики. Підготовка нашої команди була дуже серйозною, тому сподіваємось, що результат буде серед найкращих!

ФоторепортажГімназистам - бути!

Бути гімназистом… Що це означає? Для учнів-гімназистів п’ятих класів день 9 листопада 2012 р став початком відповідального шляху у довгому, цікавому, дружньому, гомінкому та незабутньому шкільному житті.

Для дітей, що навчаються у стінах гімназії № 143 - це перш за все гордість і гідність, які вони пронесуть крізь роки. Це одне з перших найзначущих досягнень їхнього життя. Посвята в гімназисти - не давня, але дуже важлива традиція, що збирає всю нашу велику родину разом. Це хвилююче дійство учнів, які сумлінною працею та відмінною поведінкою доводять що вони гідні високого звання гімназиста.

ФоторепортажКомпанія Panasonic визнає найкращих!

В нашій гімназії не тільки учні, а й вчителі є активними учасниками та переможцями різних конкурсів в освітньому просторі.

Так, цього року компанія Panasonic разом із журналами «Директор школи» та «Завуч» від видавництва «Шкільний світ» провела конкурс методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panaboard в навчанні. Цей конкурс проходить вже третій рік поспіль, в ньому приймають участь вчителі з різних куточків України. Мета конкурсу – створення розробок в peb (PanaboardElitebook).

Гімназію N_143 представляла вчитель-методист з фізики Сіренко Любов Миколаївна, яка в номінації ЕКО (екологічний урок) презентувала розробку бінарного уроку з дисциплін фізика плюс географія за темою «Екологічна ситуація міста Києва», «Гімназія №143 – школа сприяння здоров’ю, як навчальний заклад - споживач енергії без шкоди довкіллю». За свої розробки на кращий інтерактивний урок наш вчитель отримала диплом лауреата конкурсу «Панаборд-Майстрів 2012»

Вітаємо нашого вчителя та бажаємо нових перемог!

ФоторепортажLegoEducation в Україні – лабораторія для справжніх винахідників!

Навіть на канікулах життя гімназії завжди наповнено інноваційними ідеями. Так, нещодавно відбулося відкриття Інноваційної програми розвитку для дітей LegoEducation. Учні та вчителі гімназії №143 разом з директором були запрошені на засідання круглого столу, який відбувся 30 жовтня 2012р., де пройшла конструктивна зустріч зі школами-партнерами Києва, які стали платформою для Інноваційної програми. Однією з таких платформ стала і наша гімназія.

Це інтерактивний простір з унікальною розвивальною програмою, яка спонукає дітей та підлітків творити, здійснювати власні винаходи, здобувати та поширювати знання. Програма проекту поєднує у собі інтерактивні станції, що заохочують дітей до створення власних винаходів, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дітей та підлітків через гру. Ми отримали дитячий конструктор, який з втіленою ідеєю модульності, наочно демонструє дітям те, як можна вирішувати деякі технічні проблеми, зокрема, проблеми збирання, ремонту і розбирання робототехніки.

ФоторепортажПрограма Michelin: Діти - учасники дорожнього руху

У жовтні місяці до учнів нашої гімназії завітала компанія «Michelin», яка підготувала цікаву програму з правил дорожнього руху. Усі ми живемо у світі, де треба дотримувати певних норм і правил. Не виключенням є і правила поведінки на дорозі. Саме дотримання цих правил – це збережене здоров’я та життя людини.

Нерідко винуватцями дорожньо-транспортних випадків є самі діти, які грають поблизу доріг, переходять вулицю у невстановлених місцях, неправильно здійснюють посадку у транспортні засоби та висадку з них. Але варто звернути увагу на те, що діти – це особлива категорія пішоходів і пасажирів, яких потрібно навчати правилам поведінки на дорозі, використовуючи різні форми та методи.

Компанія «Michelin» під час зустрічі з учнями гімназії №143 намагалась привернути увагу дітей до вивчення та повторення елементарних правил поведінки на дорозі, а саме:
- переходити дорогу дозволяється лише на пішохідному переході, позначеному дорожньою розміткою, дорожнім знаком або світлофором;
- починати рух дозволяється лише на зелений сигнал світлофора, навіть якщо не має автомобілів;
- виходячи на проїзну частину, бути уважним та не користуватись мобільним телефоном;
- ступаючи на проїзну частину, поспіх і хвилювання необхідно залишити на тротуарі, - дотримуватися повного спокою й не відволікатися, а уважно стежити за дорожньою обстановкою;
- навіть якщо на дорозі мало машин, переходити треба обережно, адже машина може виїхати з прилеглої території;
- будь-які ігри на дорозі небезпечні для здоров’я та життя.

В кінці зустрічі дітлахи отримали приємні подарунки від компанії «Michelin»

ФоторепортажДень вчителя

Восени ми відзначаємо День вчителя – свято, яке щорічно проводиться у гімназії №143, завжди по-новому. Цього року учні зустрічали своїх вчителів перед гімназією та пропонували поринути у світ дитинства, влаштовували різні конкурси та змагання.

В цьому році темою ранкового свята був кінофестиваль «Золоте яблуко». Діти зустрічали вчителів в різних образах кіногероїв, брали інтерв’ю , проводили кіно квест, робили фото з кіногероями та проводжали вчителів по червоній доріжці до гімназії, де вони отримували винагороду за участь у кінофестивалі «Золоте яблуко». Вестибюль гімназії нагадував казку, де розмістились чудові спогади про золоту осінь.

Після уроків свято продовжив кіноконцерт, де були показані фрагменти ранкового свята, кіноінтерв’ю та чудові вітальні номери художньої самодіяльності для вчителів гімназії.

ФоторепортажУрок екологічних знань

Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта» провела в жовтні у школах м. Києва акцію «Урок екологічних знань».

До цієї акції цього року долучилась і наша гімназія. Адже дана акція спрямована на розвиток екологічного мислення в учнів столичних шкіл. А так як у гімназії проводяться уроки екології та є екологічний гурток «Зелені захисники Землі», то, звичайно, наша гімназія не змогла стояти осторонь даної акції.

18 жовтня 2012 року у 9-В класі урок на тему «Вода як джерело життя на Землі» провів наш випускник, керівник вищезгаданого гуртка, активіст НМЦ «Екологічні ініціативи», студент-лаборант НПУ ім. Драгоманова Владислав Белан.

За результатом уроку найактивніший учень Ілля Качан був нагороджений цінним подарунком.

ФоторепортажПідсумки VI Учнівських Олімпійськх Ігор - 2012

Результат команд 7-10 класів на IV Учнівських Олімпійських Іграх - 2012
N п/пКласРезультат
юнаків
Результат
дівчат
ГазетаСума
балів
Місце на
паралелі
Загальне
місце
17-А970114010212014
27-Б948945101903211
37-В94191451860312
48-А11649705213913
58-Б102810855211825
68-В106396610203938
79-А1227105710229411
89-Б990855101855413
99-В1139106910201822
109-Г114094610209636
1110-А1045102210207717
1210-Б105796002017310
1310-В127375210203529

Результат команди складається з суми трьох кращих результатів юнаків, трьох кращих результатів дівчат та отримані бали за спортивну газету.

Перехідний Кубок IV Учнівських Олімпійських Ігор - 2012 отримує 9-А клас!

Результат команд 5-6 класів на IV Учнівських Олімпійських Іграх - 2012
N п/пКласРезультат ГазетаСума
балів
Місце на
паралелі
15-А112101223
25-Б115101251
35-В115101251
45-Г113101232
56-А119101291
66-Б115101253
76-В117101272

Результат команди складається з суми балів, отриманих за газету та балів на всіх пройдених станціях з урахуванням загальної поведінки класу

Особистий результат переможців та призерів на IV Учнівських Олімпійських Іграх—2012
Клас, статьМісцеПрізвище, ім'я БалиКлас
7 клас - юнаки1Мощицький Микола3787-А
2Шалімінов Леонід3377-Б
3Матвійчук Андрій3237-В
7 клас - дівчата1Запорожець Богдана4137-A
2Любенко Анастасія3697-А
3Лепеха Катерина3587-А
8 клас - юнаки1Рижиков Роман4328-А
2Лощилін Владислав4218-Б
3Голдаєв Артем4038-A
8 клас - дівчата1Роскіна Ліза3888-Б
2Ткаченко Настя3528-Б
3Тільняк Аліна3458-В
3Рой Настя3458-Б
9 клас - юнаки1Стороха Максим 4659-В
2Чичкань Артем4289-А
3Задерей Микола4159-А
9 клас - дівчата1Радченко Вероніка3779-В
2Заруднєва Наталія3659-А
2Прокопець Люба3659-В
3Любашевська Софія3479-А
10 клас - юнаки1Фесенко Павло44210-В
2Лавринович Богдан42210-В
3Чередниченко Ілля40910-В
10 клас - дівчата1Халамендик Вікторія41110-В
2Гацко Ліза36210-Б
3Мазуркевич Настя36110-АIV Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті"

16-18 жовтня 2012 р. у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулася IV Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті".

У виставці взяли участь 625 провідних навчальних закладів з усіх регіонів України. Свої експозиції також представили учасники з Швейцарської Конфедерації, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Чеської Республіки, Італійської Республіки.

Свій внесок у роботу виставки зробила і наша гімназія.

Завдяки згуртованій та плідній співпраці колективу гімназія представила свій досвід у впровадженні здоров’язбережувальних технологій, які існують у гімназії.

За свою роботу у цій тематичній номінації гімназія була нагороджена дипломом виставки та Срібною Медаллю.

Крім того директор гімназії Тросюк С.Д. отримала подяку «за вагомий особистий внесок у розвиток і упровадження освітніх інновацій», гімназія нагороджена дипломом «за активне упровадження інноваційних освітніх технологій», а група вчителів Ігнась М.І, Щеннікова Н.І., Сіренко Л.М., Дехтієвська О.Д., Ружанська О.В. та Довганюк С.Б. отримали дипломи «за плідну працю з упровадження освітніх інновацій».

ФоторепортажДень «Ч» - День Чемпіонів

30 вересня 2012 року на Оболонській набережній відбулась незвичайна акція - День Чемпіонів, яку організував чемпіон світу, призер Олімпійських ігор з плавання Денис Силантьєв. Більше 12 тисяч учасників зібралися разом, що б встановити рекорд України, а може і світу з масового проведення ранкової зарядки. Звичайно, на такій події були і наші вчителі та учні, разом з друзями та батьками.

День «Ч» об’єднав всіх незалежно від віку, поглядів, освіти. Він приніс масу задоволення. Ми віримо, що нам під силу не тільки встановити світовий рекорд, а й зробити значно більше для Оболоні. День «Ч» - це лише початок. Живи завжди з перемогою!

ФоторепортажЧетверті Учнівські Олімпійські Ігри - 2012

27 вересня 2012 у гімназії відбулися IV Учнівські Олімпійські Ігри, в яких взяли участь усі учні 5-11 класів.

Лінійка відкриття знову не залишила байдужих - були виступи гімнастів, борців, танцюристів, підняття олімпійського прапору, коло пошани, передача факела, клятва олімпійця. Серед почесних гостей на святі була Абсолютна Чемпіонка України, Європи, Світу та Олімпійських ігор 1996 року в Атланті Лілія Підкопаєва.

Олімпійські Ігри в гімназії не з легких випробувань, адже юнакам треба було виконати 10 вправ, а дівчатам - 9! Учасники Олімпійських Ігор демонстрували фізичні якості, змагались у силі, спритності, влучності, координації та стрибучості. Але перемога того варта - спонсор наших змагань Національний Олімпійський Комітет України підготував для учасників призи - всі учні 5-6 класів отримали ручки, блокноти, браслети, щоденники, значки, кепки та футболки, а призерів та переможців 7-11 класів чекають футболки з олімпійською символікою.

ФоторепортажПеремога на старті навчального року!

Вдало розпочався новий 2012-2013 навчальний рік для наших учнів, які 26 вересня 2012 р. представляли команду гімназії на ХХХІ туристсько - краєзнавчому зльоті учнівської молоді Оболонського району, участь в якому взяла 31 команда. З п’яти номінацій наші учні вибороли три перших місця і в загальному заліку стали першими серед всіх команд.

Вітаємо перших переможців року - Піталову Марину, Усатенка Даниїла, Семенюка Вадима (8-В кл.), Топехіна Володимира та Задерея Миколу (9-А кл.), Ружанську Вікторію та Меляницьку Юлію (9-Г кл.), Кияницю Валентина (10-В кл.), Баллі Тимура та Набокова Єгора (8-А кл.), Назаренко Світлану (6-Б кл.). Підготували команду вчителі-методисти Сіз О.В. та Ружанська О.В. З перемогою!

ФоторепортажФедерація футболу України запрошує!

28 вересня 2012 року. Ще один цікавий спортивний день вийшов у гімназистів 5-Г та 6-В класів. Вони побували на прес-конференції у Будинку Футболу, куди їх запросила Федерація футболу України разом з освітньою мережею «Щоденник.юа».

Учні активно провели час - задавали питання головному тренеру збірної України з футболу Олегу Кузнєцову від якого почули відповіді та цікаві факти про футбол.

На прес-конференції також пройшло нагородження переможців різних конкурсів, що проводила протягом 2011-2012 н.р. освітня мережа «Щоденник.юа». Одним із переможців була вчитель фізкультури Ружанська Оксана Віталіївна. Її фотографії наших учнів з шкільного Євро -2012 були визнані найкращими серед 20 тисяч робіт. А учениця 5-Г класу за саме цікаве запитання отримала м’яч з автографами футболістів.

ФоторепортажТиждень безпеки життєдіяльності

14 вересня 2012 р. в рамках тижня безпеки життєдіяльності в молодшій школі пройшов захід, присвячений правилам дорожнього руху.

На дворі гімназії розмістилися різні зупинки, на яких учні дізнавалися нових знань, відповідали на запитання і одночасно грали в рухливі та спортивні ігри, ходили ланцюжком, відгадували ребуси, загадки, співали пісень, робили поробки. Завершенням заходу були запитання від світлофора "Моргайка", який всіх учнів нагородив призами та сувенірами.

А підготували цей захід класні керівники 1-2 класів разом з учнями 6-9 класів та учнівським парламентом "Сузір’я", який очолює педагог-організатор Морозова Ольга Сергіївна.

ФоторепортажРодинне свято "Дай руку, першокласнику!"

1 вересня 2012, у День знань, святкове дійство організоване Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України зібрало тисячі дітей і дорослих у серці столиці, на Хрещатику.

Оригінальні фізичні й хімічні досліди, пізнавальні розваги для дітей і дорослих – усе це представила гімназія №143 на родинному святі «Дай руку, першокласнику». Певна річ, педагогічний колектив гімназії мав на меті якнайповніше задовольнити допитливість малечі. Особливий інтерес викликали досліди з рубрики «Цікава хімія»: розклад дихромату амонію (побутова назва «Вулкан»), запалювання вогню без сірників, зміна забарвлення кобальт хлориду від рожевого до блакитного, зміна кольору індикаторів під дією лужного і кислотного середовища.

Довкола нашої експозиції було, як завжди, людно та весело, ніхто із дітей не залишився без уваги, та став маленьким дослідником.

ФоторепортажВиставка "Вернісаж на Оболоні"

В рамках відзначення Дня Незалежності України, гімназія №143 приймала участь у виставці «Вернісаж на Оболоні». Ми знайомили гостей виставки з досягненнями нашого навчального закладу.

Батьки змогли отримати відповіді на запитання щодо навчання та виховання дітей, оцінити досягнення гімназії, висловити власну думку та побажання щодо розвитку освіти Оболоні. Діти мали змогу випробувати свої сили в майстер-класі, який проводила керівник студії «Слід крізь час».

Настрій всіх учасників виставки був оптимістичним. Педагоги ділилися досвідом, будували плани на майбутнє. Такому настрою, ясна річ, сприяло те, що сама виставка виправдала найсміливіші очікування учасників: цікаві експозиції, висококласні майстер-класи, неперевершений роздатковий матеріал, і… традиційні жовто-блакитні кульки з логотипом гімназії №143

До зустрічі на наступній виставці!

ФоторепортажСьогодні, 8 вересня 2012 року, пішла з життя

Левіт Ріта Наумівна

Вчитель вищої категорії, Вчитель-методист. За плідну, багаторічну працю, за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, за успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління Ріта Наумівна була нагороджена нагрудними знаками "Василь Сухомлинський" та "Відмінник освіти України".

Ріта Наумівна була вчителем англійської мови, довгий час займала посаду завідувача кафедрою іноземних мов. Була завідувачем секцією вчителів англійської мови Оболонського району.

Висловлюємо глибоке співчуття родині та близьким Ріти Наумівни з приводу важкої втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо й підтримуємо вас у цю важку годину скорботи.

Світла пам'ять про талановитого, прогресивного педагога, добру та чуйну людину Левіт Ріту Наумівну назавжди збережеться в серцях його учнів, друзів, колег.

Адміністрація та батьківський комітетОсвітяни районів м. Києва діляться досвідом

З 7 по 21 серпня 2012 року проходила Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа», яку запровадило Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Всеукраїнська акція передбачає обмін делегаціями органів управління освітою між різними районами, областями та містами України.

20 серпня 2012 р. делегація вчителів нашої гімназії відвідала гімназію № 179 Голосіївського району, а на наступний день наша гімназія гостинно відчинила двері, і ми ділилися досвідом, приймаючи гостей у себе.

Під час зустрічі обговорено питання розширення мережі класів з поглибленим вивченням окремих предметів та профільних класів, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, оснащення навчальних кабінетів, забезпечення їх меблями, навчальними посібниками, наочністю тощо. Представники делегації поділилися досвідом організації науково-методичної та навчально-виховної роботи.

Учасниками зустрічей на високому рівні оцінено роботу навчальних закладів, рівня підготовки вчителів початкових класів до роботи в умовах упровадження нових стандартів, матеріально-технічного забезпечення шкіл.

Учасники акції висловили подяку організаторам за надану можливість обміну досвідом роботи між освітянами районів.

ФоторепортажВисокий результат ЗНО підтверджено!

Випускники нашої гімназії 2011-2012 н. р. за результатами ЗНО отримали високі показники. Так, за рейтингом всіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва наші учні зайняли 14 місце з української мови та літератури та 13 місце з історії України та математики. Такі результати стали вищими порівняно з минулорічними (18 місце). Це - найкращий результат серед усіх шкіл Оболонського району!

Вітаємо вчителів, які підготували наших учнів:
Антощук Євгенію Григорівну,
Аверіну Надію Петрівну,
Литвинову Людмилу Анатолівну,
Чоху Оксану Михайлівну .

Докладно >>>Шановнi батьки та учнi гімназії

Творчий колектив вчителів спеціально до 35-річчя гімназії розробив ювілейний щоденник гімназиста. В створення цього щоденника було вкладено багато душі. Сподіваємось, що він стане вашим помічником та порадником на новий 2012-2013 навчальний рік.

АдмiнiстрацiяУвага!
Свято "Першого дзвоника"

Свято «Першого дзвоника» гімназії № 143 відбудеться 01.09.2012 року для всіх учнів гімназії з 1 по 11 класи. Початок о 09.00.

Розміщення:
учні та вчителі – внутрішній двір;
батьки – вестибюль та коридори 1-3 поверхів гімназії.

Батьківські збори відбудуться 29.08.2012 року :
для учнів 1-х класів - о 18.00 в каб. 9, 10, 11
для учнів 5-х класів – о 19.00 в актовій залі

Адмiнiстрацiя
Шановні батьки!

Згідно спільного наказу ГУОН, МОЗ та наказу КМДА № 159\277 від 2009 р."Про проходження щорічних медичних профілактичних оглядів учнями загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва", до початку нового 2012-2013 навчального року всім дітям шкільного віку необхідно пройти профілактичний огляд у педіатра. При виявленні патології обов'язково консультуватись у вузьких спеціалістів.

На початок нового навчального року батьки учнів мають надати відповідну форму довідки, що надається (dovidka_2012.doc). Заповнена довідка має містити печатку та штамп медичної установи та печатку лікаря.

Адмiнiстрацiя гiмназiїНавчальний календар на 2012-2013 н.р.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:
І семестр - з 1 вересня по 28 грудня,
ІІ семестр - з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи. Докладно >>


Архів:
Подiї гiмназiї, 2011-2012 н.р.
Подiї гiмназiї, 2010-2011 н.р.
Подiї гiмназiї, 2009-2010 н.р.


| Головна сторiнка: Подiї гiмназiї, 2012-2013 н.р. | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії |
| Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв |
| Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|