Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Адреса гiмназiї
Мапа сайту
Архів
Подiї гiмназiї, 2010-2011 н.р.


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПОДIЇ ГIМНАЗIЇ, 2010-2011 н.р.

Наші краєзнавці в Польщі

З 10 по 17 травня 2011 в рамках першого районного конкурсу «Країнознавець» учні нашої гімназії як переможці цього конкурсу здійснили захоплюючу мандрівку Польщею у складі делегації від Оболонського району. Програмою перебування передбачалось подальше вивчення історії, культури та освіти дружньої країни.

Наша група постійно мешкала в невеликому та дуже живописному містечку Пулави в гуртожитку місцевого технічного ліцею.Докладно

Фоторепортаж >>>Десятий туристсько-краєзнавчий зліт працівників освіти, 2011

15 червня 2011 р. пройшов черговий Десятий туристсько-краєзнавчий зліт працівників освіти Оболонського району. Наші вчителі – Ружанська О.В. та Мальцев Д.Ф. – вчителі фізкультури, Ферульова М.С. – вчитель іноземної мови, Васькевич Н.Й- вчитель хімії та Морозова О.С. – педагог-організатор представляли команду нашої гімназії . На їхню долю випали важкі фізичні випробування, з якими вони вдало впоралися. На жаль, в цьому році наша команда не зайняла призового місця, але залишилась серед найсильніших команд району.

Фоторепортаж >>>Вернісаж освітніх закладів "Освіта Оболоні - 2011"

14 травня 2011 р. на Оболонській набережній відбувся вернісаж освітніх закладів "Освіта Оболоні - 2011", на якому проходила презентація дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Оболонського району міста Києва. Тут були представлені навчальні заклади різних форм власності. Свої надбання продемонстрували педагогічні працівники району, а батьки отримали консультацію щодо навчання та виховання своіх дітей. Усі бажаючі мали змогу висловити власну думку та внести пропозиції стосовно розвитку освіти Оболоні.

Під час проведення вернісажу відбулися численні майстер-класи для батьків та їхніх дітей з паперопластики, виготовлення ляльки-мотанки, бісероплетіння, кераміки, квілінгу, витинанки. Виступали кращі творчі колективи дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, зразкові та народні художні колективи позашкільних навчальних закладів, юні гімнасти. Були представлені роботи юних художників. Працювали міні-ярмарки сувенірів, які були виготовлені дітьми під керівництвом педагогів.

На вернісажі була представлена і наша гімназія. До нас завітали:
Табачник Дмитро Володимирович - міністр освіти і науки, молоді та спорту України;
Антонов Василь Іванович - голова РДА Оболонського району;
Жебровський Борис Михайлович- заступник міністра;
Горюнова Віра Зіновіївна- начальник головного управління освіти і науки;
Челомбітько Вікторія Юріївна- заступник начальника;
Совенко Петро Олександрович- заступник голови РДА з гуманітарних питань;
Добровольська Оксана Миколаївна - начальник Управління Освіти Оболонського району.

Вони цікавилися наданням освіти у гімназії, поспілкувались з директором - Тросюк Світланою Дмитрівною - та залишились задоволеними відвіданням експозиції нашого закладу.

Фоторепортаж >>>Перемога міжнародного маштабу!!!

11 квітня 2011 року відбувся заключний - третій етап першого районного конкурсу "Країнознавець" - Польща. В умову виступу команди цього разу входило - показати духовну культуру сусідньої країни. Команда показала чудову феєричну казкову подорож в історію Польщі. Від 16-го століття - доба королеви Катаджини та її чоловіка Йохана з полонезом на балу до сучасного шлягера "Кольорові ярмарки". Не забули і великого польського генія Міцкевича у виконанні Юлії Філь з 5-А кл. польською мовою. Таким чином, виступ наших гімназистів вивів їх на загальне ПЕРШЕ місце!!!

Готував команду "незмінний тренер" Сіз Олег Вікторович.

Докладно >>>"Творча людина - вільна країна"

29 квітня 2011 р. Спільна акція Щоденник.ua з Українською Федерацією Танців "Творча людина - вільна країна" прокотилася містами України і побувала у нашій гімназії. Близько 100 учнів 6-10 класів долучилися до танцювальної культури в Міжнародний день танцю 29 квітня в ході соціальної акції Творча дитина - вільна країна. У внутрішньому дворі гімназії відбувся справжній «Майдан-S».

За словами організаторів заходу, інструкторів Української Федерації Танців, метою заходу було привернути увагу громадськості до проблеми фізичного та емоційного виховання дітей у школах, а також наочно продемонструвати, що танець - це адекватна альтернатива або ж гарне доповнення до традиційних уроків фізкультури. Щоденник.ua від щирого серця дякує директору гімназії Тросюк С.Д., заступнику директора Грибовій Н.М. та звичайно ж гімназистам за те що провели це свято разом з нами!

Фоторепортаж >>>Вітаємо з перемогою!

12 квітня 2011 року відбулися районні змагання з волейболу, де наша команда дівчат зайняла III місце. Cклад команди - Ізотова Ганна (9-А кл), Кругляк Каріна, Семененко Дана, Галіна Аліна ( 9-Б кл), Кузьменко Катерина, Пахомова Вероніка( 9-В кл), Смаль Олександра та Дробот Вікторія (10-А кл).

А вже 28 квітня 2011 року відбулися районні змагання з волейболу серед збірних команд юнаків шкіл району. Наша команда щорічно бере в них участь, але була тільки призером - займала ІІ та ІІІ місця. І ось нарешті довгоочікувана перемога - ПЕРШЕ МІСЦЕ! Вітаємо наших учасників - Хуцишвілі Зазу, Ясько Дмитра, Павленко Богдана (10-А кл), Логінова Олексія (9-А кл), Блєднова Олексія, Смірнова Владислава, Калітовського Богдана (9-В кл), Смаглія Артема (9-Б кл).

Так тримати! Ми сподіваємось на щорічні перемоги!

Фоторепортаж >>>Вітаємо з перемогою!

Після довготоривалої перерви наша команда з баскетболу у фіналі посіла загальне ІІ місце майже серед тридцяти команд району!

Вітаємо з перемогою!Знакова перемога!

30 березня 2011р. команда №1 краєзнавців нашої гімназії перемогла в VII-му (останньому з історичного формату вивчення) районному конкурсі "Києвознавець" - період "Київ 1950-2011 рр."

Перше місце посіли: Олійник Андрій (9-Б) - капітан, Омельченко Максим (10-Б), Балі Тимур (5-А), Набоков Єгор (6-А), Капустянський Дмитро (8-Б).

Слід відзначити, що із семи районних ігор, які проводились з квітня 2008 року, наші гімназисти виграли п'ять. За ці роки в цих іграх взяло участь майже тридцять учнів, яких готував "незмінний тренер" Сіз Олег Вікторович.

Ще одна важлива подія - учень 8-В класу - Кияниця Валентин - взяв участь в усіх іграх. Його бажання вивчати місто, як і у Капустянського Дмитра, в свій час розгледіла Литвинова Людмила Анатоліївна, яка вела в цих класах "Мій Київ". Валентин Кияниця був нагороджений Грамотою ЦТКУМ і цінним подарунком.

Побажаємо ж нашим краєзнавцям нових злетів в благородній і потрібній справі - вивченні історії рідного краю!

Фоторепортаж >>>"Зірки проти насилля"

29 березня 2011 р. в рамках проекту "Зірки проти насилля" нашу гімназію відвідали справжні зірки української естради - Тамерлан та Альона Амергалієва . Їх радо зустріли дівчата в українських костюмах, влаштували їм екскурсію гімназією, а потім Тамерлан та Альона відповідали на запитання учнів, розповіли про свої плани на майбутнє, роздавали автографи з побажаннями та сфотографувалися на пам"ять. така зустріч надовго запам"ятається нашим гімназистам .

Фоторепортаж >>>Районна гра "Музеєзнавець"

2 березня 2011 відбулась районна гра "Музеєзнавець" в музеї "Чорнобиль". Наша гімназія брала участь в цій грі вже п'ятий раз, але ще ні разу не вдавалось зайняти призове місце. Та ось прорив - третє місце! Готуючись до змагань, діти відвідали екскурсію та вивчили багато матеріалу про цю страшну трагедію.

Склад команди: Олійник Андрій, Кияниця Влад, Набоков Єгор, Балі Тимур , Яремов Влад, Кикоть Катерина, Поніз Марина та Стрижко Ілона. Готував команду Сіз Олег Вiкторович.

Фоторепортаж >>>23 Лютого - День захисника Вітчизни

23 лютого 2011 р. завжди відзначається у гімназії по-святковому - класні керівники, вчителі фізкультури та захисту Вітчизни влаштовують різні випробування, конкурси та вітання для майбутніх юнаків-захисників. Так і в цьому році учні молодших класів провели виховні години з привітанням своїх татусів та дідусів, учні середніх класів змагалися у змаганнях з волейболу, але найцікавішими були змагання у юнаків-допризовників у військово-прикладних видах.

У змаганнях юнаків-допризовників кращими були команди 10-А та 11-В класів, а у особистому заліку переможцями стали: Нестерук Кирило, 11-В кл. - розбирання автомату; Саченок Юрій, 11-В кл. - збирання автомату; Хуцишвілі Заза, 10-А кл. - підтягування на перекладині; Сербіладзе Серго, 11-Б кл. - спорядження магазину патронами.

Також привітання отримали від колег та учнів всі працівники - чоловіки гімназії. Із святом!

Фоторепортаж >>>Правознавчо-інтелектуальна гра "Судові дебати"

19 лютого 2011 р. в Міжнародному університеті Києва відбулась правознавчо-інтелектуальна гра серед старшокласників міста "Судові дебати". Серед шести команд більшість були учні 11-х класів. Нашу гімназію представляли учні математичного 10-А класу Галанта Юрій та Павленко Богдан. В запеклих дебатах, де на судовому засіданні розглядались ситуації з цивільного та кримінального права, нашi учні перемогли та посіли Перше місце!!!

Готував команду вчитель правознавства Сiз Олег Вiкторович.

Фоторепортаж >>>"Сучасна освіта в Україні - 2011"

16-18 лютого 2011 р. гімназія № 143 була учасником XIV Міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2011" та отримала диплом конкурсу "Веб-сайт - обличчя успіху" за участь у конкурсі на кращий Веб-сайт навчального закладу.Правознавча гра "Орбiта"

4 лютого 2011 р. в рамках програми проведення тижня гуманітарних дисциплін в гімназії пройшла правознавча гра "Орбіта" серед 6-х класів. В запеклій боротьбі краще інших свою обізнаність у знанні Конституції України проявили учні 6-В класу (класний керівник Чоха О.М.) ІІ та ІІІ місця, відповідно, посіли 6-А та 6-Б класи. Радує той факт, що учні з цього віку долучаються до вивчення чинного законодавства держави, прагнуть показати свої знання.

Арбітрами гри були учні гуманітарного класу (11-А) та кращий учень гімназії 2010-2011 н.р. Олійник Андрій (9-Б). Готував учасників гри та керував заходом - вчитель правознавства Сіз О.В.

Фоторепортаж >>>Змагання з баскетболу

3 лютого 2011 р. відбулися чергові змагання з баскетболу серед школярів Оболонського району. Гравці збірної команди гімназії Логінов Олексій, Богатирьов Сергій, Хуцишвілі Заза, Ямінський Дмитро, Гурін Юрій, Борисенко Микола, Шепель Едуард з честю вибороли перемогу серед шести шкіл та пройшли до фінальної частини.

Бажаємо перемоги у фіналі!

Фоторепортаж >>>Зоряний Олімп - 2011

25 січня 2011 р. Добра традиція кожного року вшановувати найрозумніших, найдивовижніших, найталановитіших учнів нашої гімназії. За результатами 1 семестру 2010-2011 н.р. понад 100 учнів нашої гімназії показали високий рівень знань з усіх предметів шкільної програми. Також учні гымназії принесли 126 перемог на ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, стали переможцями конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України. Це - наша гордість, наше майбутнє, наші магістри гімназійних наук! Це - промінці обдарованості, які заслуговують нашої пошани!

Кажуть, що талановита людина — талановита у всьому. Вже другий рік поспіль на чудовому святі «Інтелект. Розум. Талант», ми вимовляємо «учитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне оцінювання чи підсумкову атестацію, а добрий настрій і відчуття гордості за наших творчих, талановитих вчителів. Будь-яка творчість передбачає любов, тому і діяльність учителя немислима без неї. Якщо учень і вчитель ідуть на урок з почуттям любові, добра, поваги, то відбувається єднання душ. Вчителі гімназії читали вірші, співали пісні, танцювали, грали на сцені театралізовані уривки.

Виявляється, слово «вчитель» має давнє індоєвропейське коріння і означає «той, хто веде». Якщо такі свята проводяться в гімназії, якщо адміністрація намагається заохотити вчителів до розвитку і творчості, це означає, що їй не байдуже, хто й куди поведе наших учнів!

Фоторепортаж >>>Районні змагання з шахів

23 грудня 2010 р. відбулися районні змагання з шахів. Учні нашої гімназії Ліпісій Анастасія (3-А кл.), Лавський Валентин (6-Б кл.) та Потопейко Олексій (8-А кл.) достойно відстояли честь нашої гімназії та зайняли перше місце. Готував команду Чепов О.С.

Вітаємо з черговою перемогою!
Математика вимагає уяви та інтуїції, спонукає до дослідження, сприяє розвитку інтелекту і формуванню таких рис характеру учня, як акуратність, вміння долати труднощі, доводити розпочату справу до кінця. Велике значення має зацікавленість учнів. А цьому сприяє залучення їх до активної пізнавальної діяльності.

З 9 грудня по 17 грудня 2010 року у гімназії проходив тиждень математики, який підготували вчителі кафедри математики. Розпочався він галереєю математичних газет, які підготували учні середньої та старшої школи, було оголошено конкурс на кращу казку з математики для 5-6 класів. На перервах працювало бліц-опитування з математики.

В рамках тижня математики проводився "Аукціон знань – зароби бали", де учні, виконуючи різноманітні завдання та розв’язуючи логічні задачі, заробляли відповідну кількість балів, які впливали на поточні оцінки з математичних дисциплін.

У 5-6 класах було проведено вікторину "О, щасливчик!" вчителем Яковенко Н.О. та учнями гуртка "Кенгурятко". Старшокласники під керівництвом вчителя Аверіної Н.П., продемонстрували свої таланти у створенні презентацій, присвячених темі "Фалес Мілетський і давньогрецька наука", "Математика з зірками", "Великі українськи математики", також готували цікаві математичні повідомлення та задачі з якими виступали перед однокласниками. Протягом тижня працювала математична "Радіогазета" та транслювалися на перервах відео сюжети "Математика навколо нас".

Учні 7-8 класів змагалися у конкурсі "Своя гра!" у рамках відкритого заняття гуртка "Кенгурятко".

У математичному 11-В класі пройшов відкритий урок вчителя Шеповалової Г.В. по темі "Нерівності. Розв’язування та доведення нерівностей", відкриті уроки цікавої математики у 6-му і 8-му класі провела Євтушенко Н.С.

Яскрава наочність, цікавий зміст задач та несподівані заохочення за правильні відповіді не залишили байдужими усіх учнів. Кожен клас гімназії поринув у цікаві мандрівки по країні "Математика".

В межах гімназійного тижня математики було проведено тренінг "Онляндія - Безпека дітей в Інтернеті". Завершальним етапом тижня математики було методоб’єднання вчителів кафедри "Творча лабораторія вчителя математики".

Фоторепортаж >>>Акція милосердя "Добро починається з тебе!"

17 грудня 2010 р у гімназії № 143 відбулася благодійна акція "Екологія душі". Багато років учні, батьки, вчителі допомагають дітям-сиротам, ветеранам, самотнім літнім людям, а токож тим, хто потребує уваги, тепла, небайдужості. Важливо збагнути одну просту істину - все, що ми робимо для інших, повертається до нас. Роблячи добро комусь, ми рятуємо власну душу. А ще, людина, що розділила своє добро з ближнім, стає багатшою.

На благодійній акції учні розповіли про свої власні добрі вчинки - хтось врятував від лютої зими маленького горобчика, хтось змайстрував годівничку для птахів, хтось із сім"єю подарував дітям із дитячого будинку іграшки та теплі речі, а хтось повернув хазяїну загублений телефон. Ми пишаємося своїми учнями, їхніми добрими вчинками та їхній відвертості. В кінці акції учні зібрали кошти для допомоги хворій дівчинці - Кладько Анюті.

Докладно про подію >>>Районна краєзнавча гра «Києвознавець»
Натисни для збiльшення

15 грудня 2010 р. відбулась районна краєзнавча гра "Києвознавець" на тему "Київ в роки Великої вітчизняної війни 1941-1945рр".

В змаганнях прийняло участь 15 команд Оболонського району. Завдання охоплювали великий обсяг подій - оборона міста, період окупації, підпільна боротьба, визволення та відбудова Києва, пам’ятники сьогодення.

Наша команда в складі – Олійника Андрія, Кияниці Валентина, Яремова Влада, Солодонюка Андрія, Набокоав Єгора та Капустянського Дмитра показала достатньо глибокі знання і проявила себе як міцний і дружній колектив. Краєзнавці гімназії №143 зайняли 1 місце, набравши 57 балів, на 11 балів випередивши команду ЗНЗ № 239, яка стала другою.

Ми пишаємось саме цією перемогою, яку присвячуємо 65-річниці Великої перемоги над фашистами та 67-й річниці визволення нашого рідного Києва.

Керівник команди Сіз Олег Вікторович.Cемінар ІППО для вчителів початкової школи

14 грудня 2010 року в гімназії № 143 відбувся семінар ІППО для вчителів початкової школи «Сучасний урок у початковій школі». З вітальним словом до учасників семінару звернулася директор гімназії №143 С.Д. Тросюк (на фото). Про основні вимоги до сучасного уроку в початковій школі йшлося в доповіді заступника директора з навчально-виховної роботи Л.І.Гули.

Учасники семінару відвідали урок позакласного читання та розвитку мовлення на тему «Дивовижний світ Катерини Білокур» учителя-методиста В.О. Сікачини та урок з курсу «Я і Україна» на тему «Нежива природа. Сонце» старшого вчителя Т.Ф.Ковальчук. Про аналіз уроку як важливий чинник підвищення ефективності професійної діяльності вчителя розповіла методист НМЦ дошкільної та початкової освіти ІППО І.О.Большакова. Учителям було запропоновано проаналізувати переглянуті уроки.Конкурс читців "Із янголом на плечі..."

8 грудня 2010 р. Державний педагогічний університет ім.Б.Грінченка проводив відкритий конкурс читців "Із янголом на плечі..." для школярів міста Києва на області. Більше 30-ти учасників зібралися на кафедрі української літератури, компаративістики та соціальної діяльності, щоб представити на суд журі твори на тему Різдва і Нового року.

Наші учні, Вікторія Мальована (11-Б кл), Серго Сірбіладзе (11-Б кл) та Заза Хуцишвілі (10-А кл), підготували дуже гарний виступ - Віка читала вірш непрофесійного поета з Коломиї Надії Кметюк, а Серго та Заза неперевешено акомпанували їй на гітарах. Всі отримали дипломи конкурсантів та подарунки.

Фоторепортаж >>>Перемога республіканського масштабу!!!

22-26 листопада 2010 р. в м. Одеса пройшов VIII Всеукраїнський турнір з правознавства. В змаганнях взяли участь 26 команд. Наша команда «Феміда» захищала честь не тільки Оболонського району, а й міста Києва.

До складу команди увійшли учні 10-Б класу, Кушнірук Тетяна, Омельченко Максим, Костенко Артур, та Маранов Андрій, учень однієї із шкіл Святошинського району м. Києва. Ми вперше взяли участь у такому турнірі, де переважали досвідчені бійці, переважно учні 11-х класів.

Команда показала дружню командну гру, грунтовні знання з права та вміння проявити волю до перемоги. Ми посіли Третє місце! Ми серед переможців цього турніру!

Після турніру під час екскурсії учні ознайомились з Одесою, подружились з юними правознавцями з інших регіонів України, почерпнули багато цінного з правових дисциплін. Побажаємо нашим правознавцям нових перемог.

Готував команду та захищав її інтереси Сіз Олег Вікторович.

Фоторепортаж >>>
Вже вдруге у гімназії 143 працює міжнародне журі, лунають пісні англійською, німецькою, французькою, російською, українською мовами. Учасники представляють 15 європейських держав. Все по-справжньому. Навіть ведучі володіють англійською майже так же досконало, як і ведучі міжнародного шоу. Отже, наші кореспонденти Дарина Хандога і Саша Осадча взяли інтерв’ю у найяскравіших учасників Євробачення.

Дарина: глядачам найбільше сподобались виступи цілих колективів артистів, ці номери були такими яскравими, масовими, захоплюючими! Наприклад, неперевершений номер «Калинка» від представників Росії, кумедний «Антошка» від Німеччини, «Підманула-підвела» від Австрії, шикарний номер від Греції, симпатичний виступ від Ірландії, «А у нас на Україні» від господарів свята. Ми запитали у солістки «росіян» Євтушенко О. як створювався запальний номер?

Саша: ми придумали цей номер на одному диханні. Чому? Та просто хотілося «запалити» зал. Думаю, нам це вдалося.

Дарина: весь зал танцював разом із вами, міжнародне журі віддало вам 50 голосів, що дало можливість вашому номеру посісти 3 місце. Вітаємо!

Саша Осадча: справжнім відкриттям конкурсу стали сольні проекти. Зал дружно аплодував двом дуетам – представникам Англії та Голандії, Юлії Матютенко (Норвегія), Тані Харьковій (Чехія), Святославу Кательницькому (Польша). Просто бурю овацій отримала наймолодша учасниця Євробачення Аліна Овчаренко, яка представляла одразу дві країни – Францію та Швецію. А захопив в полон весь зал своїм проникливим виконанням композиції Стінга в супроводі гітари та труби Серго Сірбіладзе. Він отримав 82 бали від журі та 2 місце. А 1 місце з результатом 132 бали посіла Марина Кулеба, яка представляла Бельгію: «Я дуже люблю виступати в рідній гімназії. Завжди роблю це з задоволенням». Приз симпатій дорослого журі отримав колектив 8-г клас, який представляв Грецію.

Ми щиро вітаємо переможців і всіх учасників шоу! А ще хочемо привітати керівника вокальної студії «Фентезі» Марію Мадюту з прем’єрою її пiсні «Незалежна Україна», яка прозвучала наприкінці конкурсу і стала чудовим завершенням свята. Маріє Аркадієвно, чекаємо від Вас нових шедеврів!

До зустрічі в наступному році!!!

Хандога Д., Осадча О.

Фоторепортаж >>>Похiд на Лису гору

14 листопада 2010 нашi краєзнавцi вiдвiдали одне iз загадковiших мiсць Києва - Лису гору. З давнiх - давен про цi мiсця iснують легенди, байки та рiзнi цiкавi iсторiї.

Останнiй раз ми були в цих мiсцях два роки тому. Ось i цього разу краєзнавцi поповнили свої знання про Київську фортецю, русалчине озеро, <мiсця шабашiв вiдьом>, вiдвiдали язичницьке святилище. А в цiлому прекрасно провели час, прощаючись з останнiми теплими днями i здiйснюючи переходи по ярам iнколи в екстремальних умовах.

Фоторепортаж >>>Перший турнiр правознавцiв м. Києва

12 листопада 2010 року вiдбувся Перший турнiр правознавцiв м. Києва. Наша команда гiмназiї, яка є однiєю iз найсильнiших, представляла Оболонський район. В складi команди були учнi 10-Б класу - Кушнiрук Тетяна, Омельченко Максим та Костенко Артур. Вони грали проти таких грандiв столичної освiти як Український гуманiтарний лiцей та лiцей <Подiл> i в пiдсумку впертої боротьби здобули ПЕРШЕ МIСЦЕ!!!

Таким чином, ми вписали своє iм'я в iсторiю правознавчої освiти нашого мiста. Побажаємо нашiй командi успiхiв у наступному турi - на Всеукраїнському турнiрi з правознавства, який вiдбудеться з 22 по 26 листопада в Одесi.

Наставник команди - вчитель правознавства Сiз Олег Вiкторович

Фоторепортаж >>>Моя країна - Україна

"Моя країна - Україна" - тема єдиного дня, присвяченого вивченню історії, природи, культури, традицій рідного краю, який щорічно відбувається в нашій гімназії. У день Покрови, всі учні нашої гімназії виїжджають на екскурсії по місту або по Україні.

Вiдзначаючи цей день, 14 жовтня 2010 р учні побували на екскурсіях по Києву, у Мамаєвій Слободі,Каневі, Вінниці, Чернігові, Білій Церкві та Новгород-Сіверському.

Перед екскурсією учні отримують різні завдання, що мають бути виконані під час екскурсії. Все, що учні побачили або почули під час подорожі учні фіксують на відео та фото,а потім висловлюють свої враження у творах. Такі подорожі є невичерпним матеріалом на уроках історії, географії, біології, правознавства, літератури та образотворчого мистецтва.

Чарівна Україна, безмежна Україна, незнана Україна! Пізнати її, збагнути широчинь просторів, відчути свою належність до рідної землі можна мандруючи своїм рідним краєм.

Фоторепортаж >>>День народження гімназії

День народження - найулюбленіше свято для кожної людини. А день народження гімназії № 143 - найкраще свято для величезної кількості учнів, їх батьків та колективу педагогів. Саме тому всі намагалися протягом останнього тижня перед осінніми канікулами створювати в гімназії яскраву та творчу атмосферу. Батьки відвідали відкриті уроки, вчителі фізкультури на перервах проводили спортивні конкурси, класні керівники провели виховні заходи, на яких учні знайомились з історією рідної гімназії. Також учні прийняли участь у конкурсі для юних літераторів, де вони мали у формі вірша чи невеличкого оповідання висловити любов до своєї школи. А підсумком святкового тижня стали концерти шкільної самодіяльності справжніх зірок гімназії.

Фоторепортаж >>>Посвята в гiмназисти

20.10.2010 р у гімназії відбулося свято – у прикрашеній актовій залі зібралися учні і вчителі, батьки і гості. Тут відбувалась Посвята в гімназисти учнів 5-их класів. Свято розпочалося привітанням гімназистів з тим, що вони влилися у велику родину гімназії №143. Потім був чудовий концерт.

Свої таланти демонстрували Зліщева Валерія, Ратомська Тетяна, Присяжнюк Софія, Шпак Тетяна, Кравченко Олена, Трохимчук Павло, Чупріна Анастасія, Жолуденко Дарина, Логінова Анастасія, Рябець Наталія. Цей захід допоміг учням розкрити свої здібності, таланти й обдарування, а також показати, що 5-і класи вже стали справжніми колективами.

Фоторепортаж >>>Правознавча гра "Орбiта"

20-го жовтня 2010 р., згiдно плану проведення мiсячника з правової освiти, в гiмназiї вiдбулась правознавча гра <Орбiта>, в якiй взяли участь п'ятикласники (вони грали роль iнопланетян) та правознавцi з 11-А класу (вони грали роль українських суддiв).

Захоплююча гра завершилась перемогою одразу двох команд - з 5-А класу <Венера>: Лепеха Катя, Фiль Юлiя, Сень Яна та 5-В класу <Сатурн>: Махбубян Марiя, Маципура Вiктор, Iльницька Катерина. Достойно грала команда з 5-Б класу <Марс>: Хомик Настя, Болховецька Софiя, Кравченко Альона. А свої знання з правознавства показали суддi - Шевчук Вiталiй, Ященко Дарья, Борщ Юлiя, Лученко Катерина, Гоцька Євгенiя, Ян Остапчук.

Готував команди та <суддiв> вчитель правознавства Сiз Олег Вiкторович.

Фоторепортаж >>>Виставка творчих робiт "Осiнь-чарiвниця"


Золота красуня - осiнь-чарiвниця!
По землi ступає, золотом iскриться.
В жовте i червоне листячко фарбує
i картини дивнi, чарiвнi малює!

Традицiйно в нашiй гiмназiї на прикiнцi жовтня пройшла виставка творчих робiт "Мелодiї осенi". Майже всi класи представили свої роботи, виконанi з майстернiстю, творчiстю та натхненням.

Найкращими роботами визнано:
1м - 5-Б клас ,
2м - 6-А клас,
3м - 7-Б клас.

Вiтаємо з перемогою!

Фоторепортаж >>>Конкурс "Міс Осінь"

День 8 жовтня 2010 р. зміг порадувати нас урочистим балом, щорічним конкурсом «Міс Осінь». Позмагатися у своїй неперевершеності мали змогу дівчата 8-11 класів. Конкурс чотирьох етапів: дефіле, презентація, демонстрація талантів, конкурс костюмів. Кожна учасниця мала показати себе якнайкраще, розкрити свої здібності й довести журі, що саме вона гідна звання "Міс Осінь".

Усі дівчата були неперевершені в своїх талантах. Хтось вразив зал своїми вокальними даними, хтось здивував акторською майстерністю, а хтось продемонстрував неймовірну пластику в хореографічних номерах. Журі було нелегко вибрати одну єдину, ту, яка була найкращою. Цього року нею стала Марченко Ірина. Вiтаємо з перемогою та звертаємося до всiх дiвчат: "Ви - найкращі!".

Фоторепортаж >>>29 вересня 2010 р.Указом Президента України за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову та педагогічну діяльність, високий професіоналізм Ніні Михайлівні Грибовій було присвоєно почесне звання "Залужений Вчитель України"

Вітаючи освітян з професійним святом, глава держави сказав: "Кожному з вас доля визначила найсвятішу професію на землі – вчити, наставляти, передавати від покоління до покоління естафету знань, умінь, навичок... Без вас неможливе економічне благополуччя нашої держави, інтелектуальне збагачення суспільства, утвердження лідерських позицій у сучасному світі".

Колеги, учні та батьки нашої гімназії приєднуються до привітань і бажають подальших творчих злетів і вершин! Вітаємо!Святкування Дня Вчителя

1 жовтня 2010 р. У цей святковий день сюрпризи розпочалися з самого ранку. На шкільному подвір'ї вчителів чекали несподівані конкурси, веселий квест з казковими героями, невгамовні бджілки із справжнім медом. Учні пропонували своїм педагогам приміряти до своїх фотографій нові несподівані образи, а ще пройти тест на профпригодність і отримати сертифікат.

У другій половині дня біля 70 учнів прийняли участь у святковому концерті для вчителів. Це були і визнані зірки гімназії, і артисти-дебютанти. Півтори години вчителі сміялись, дивувались, аплодували, самі співали і танцювали. А головне - приймали найщиріші вітання з професійним святом!

Фоторепортаж >>>
Гра "Світлофор-Світлофорович"

17 вересня весело пройшла гра по правилах вуличного руху для учнів 2-4 класів. Учні залюбки відвідали станції: «Світлофор», «Знаки», «Міський транспорт», «Регулювальник», «Увага, дорога!», «Дорожній патруль», де продемонстрували глибокі і міцні знання. Інспектори руху – Володя Саратов та Назар Мамелеків активно допомагали учасникам гри, а ось Поліна Ємельянова і Меріам Мамелекова виконували провокаційну роль. Та спровокувати учасників гри було просто неможливо, бо всі вони були переконані у своїх знаннях.

Всіх учасників привітала директор гімназії Світлана Дмитрівна та побажала учням в усьому тільки зеленого світла. Учні на завершення проспівали гімн Києва, прийняли кодекс учасника дорожнього руху і задоволені повернулися до своїх класів з Дипломами і Грамотами.

Фоторепортаж >>>II учнiвськi Олiмпiйськi Iгри

22 вересня 2010 р у нашiй гiмназiї вiдбулися II учнiвськi Олiмпiйськi Iгри. До нас у гостi завiтали справжнi олiмпiйцi України та представник Нацiонального Олiмпiйського Комiтету. Це - представник НОК України начальник управлiння розвитку Нацiонального Олiмпiйського Руху Грабовецький Мирослав Михайлович та випускниця нашої гiмназiї - багаторазова чемпiонка Европи та Cвiту з самбо та сумо, Заслужений Майстер Спорту з боротьби дзюдо, сумо i самбо Прищепа Марина. Також нас вiдвiдали двократна срiбна призерка Олiмпiйських Iгор, багаторазова призерка Свiту, Заслужений Майстер Спорту з академiчного веслування Мазiй Свiтлана Iванiвна та чемпiон Свiту 2009 р., срiбний призер Чемпiонату Европи та Свiту 2010 р., Заслужений Майстер Спорту з дзюдо - Зантарая Георгiй.

В день Олiмпiйських Iгор учнi показували свою силу, спритнiсть, швидкiсть та дружнiсть своєї команди. Серед випробувань були - бiг, присiдання, жонглювання, метання, пiдтягування, вiджимання, пiдняття гирi, вправи з м'ячем, обручем скакалкою. Також учнi показували свої знання та вправнiсть на станцiях"Туристична", "Ритмiчна", "Спортивна", "Дорожня" та "Здоровенькi були".

День пройшов швидко i цiкаво. Всi учнi отримали подарунки вiд батькiвського комiтету, а переможцi i призери змагань - грамоту, кубок, медаль та сувенiри вiд Нацiонального Олiмпiйського Комiтету України.

Фоторепортаж >>>Мiська акцiя
"Пiзнай свiй край - пiзнай себе"

26 вересня 2010 р. в Києвi вiдбулась мiська акцiя "Пiзнай свiй край - пiзнай себе".

Нашi краєзнавцi: Набоков Єгор, Кияниця Валентин, Капустянський Дмитро, Олiйник Андрiй, Стрижко Iлона та Шевченко Людмила взяли участь в цьому заходi, пiд час якого значно поповнили свої знання про Меморiал жертв Голодомору, Аскольдову могилу, Марiїнський парк та Марiїнський палац, мiст Любовi та арку-райдугу дружби народiв.

Пiд час акцiї краєзнавцям необхiдно було показати фiзичну пiдготовку як i краєзнавцiв, так i керiвникiв. Нашi й тут були на висотi!

Керiвник краєзнавчого гуртка Сiз Олег Вiкторович.

Фоторепортаж >>>XXX туристичний злiт Оболонського району

17 вересня 2010 р. вiдбувся ювiлейний 30-й туристичний злiт Оболонського району, де команда учнiв гiмназiiї намагалася повторити результат своїх наставникiв - вчителiв, якi є переможцями серед команд вчителiв. До перемоги їм не вистачило однiєї сходинки, адже вони стали другими у командному залiку серед 30 шкiл району. Також вони вибороли перше мiсце у конкурсi розумникiв та третє мiсце - у туристсько-краєзнавчому походi. Це достойна змiна нашим вчителям!

Так тримати!

Фоторепортаж >>>Cпортивне свято,
присвячене Дню фiзкультурника

11 вересня 2010 р. на набережнiй бiля Днiпра вiдбулося спортивне свято, присвячене Дню фiзкультурника. Як завжди, нашi учнi теж прийняли там участь. Вони показували свою спритнiсть у настiльному тенiсi та футболi, були задiянi у показових виступах вихованцiв секцiї теквон-до, показували свою силу у армреслiнгу, де Бичковський Давид з 11-в класу став третiм серед учасникiв. Взагалi нашi учнi завжди є активними учасниками на всiх спортивних заходах.

Фоторепортаж >>>


Головна сторiнка: Подiї гiмназiї, 2010-2011 н.р. | Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть |
| Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота |
| Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|