Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Нашi вiдмiнники
Переможцi Всеукраїнських олiмпiад
Переможцi МАН
Переможцi МАН, 2010-2011 н.р.
Переможцi МАН, 2009-2010 н.р.
Переможцi МАН, 2008-2009 н.р.
Вчителi, якi пiдготували переможцiв
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Галерея
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ПЕРЕМОЖЦI ЗАХИСТУ РОБIТ МАН
Переможцi Другого (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт
учнiв-членiв Малої академiї наук України, 2010-2011 н.р.


№ з/п П.I.П. учня  Клас Секції  Мiсце
1 Ахмад Фаді Махмудович 8 Експериментальна фізика, медицина Грамота
2 Лупійчук Олексій Ігоревич 8 Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології Грамота
3 Савченко Андрій Федорович 8 Всесвітня історія Грамота
4 Левенчук Олександра Миколаївна 8 Геометрія Грамота
5 Сахно Андрій Євгенович 8 Всесвітня історія Грамота
6 Прокопенко Денис Олегович 8 Історія України Грамота
7 Дімчогло Андрій Іванович 8 Історія України, Екологія тварин Грамота
8 Ковгар Руслан Валерійович 8 Історія України, Екологія тварин Грамота
9 Балашов Дмитро Олексійович 8 Екологія тварин Грамота
10 Дехтієвський Микола Дмитрович 8 Алгебра Грамота
11 Зеленько Анастасія Василівна 8 Алгебра Грамота
12 Махоткіна Анна Олександрівна 8 Психологія Грамота
13 Ляшенко Анна Дмитрівна 9 Англійська мова Грамота
14 Зозуля Іван Андрійович 9 Екологічно безпечні технології ресурсозбереження Грамота
15 Боронов Кирило Ігорович 9 Всесвітня історія ІІІ
16 Рижук Вікторія Миколаївна 9 Географія та геологія ІІІ
17 Косенко Олег Михайлович 9 Географія та геологія
Екологія та аграрна наука
ІІІ
ІІІ
18 Олійник Андрій Сергійович 9 Географія та геологія ІІ
19 Смаглій Антон Андрійович 9 Географія та геологія Грамота
20 Ятченко Лариса Анатоліївна 9 Англійська література ІІІ
21 Санак Олексій Євгенійович 9 Технологічні процеси та перспективні технології Грамота
22 Євтушенко Анна Павлівна 9 Алгебра ІІ
23 Беляєв Олександр Миколайович 10 Всесвітня історія ІІІ
24 Кушнірук Тетяна Олександрівна 10 Екологія тварин ІІІ
25 Євтушенко Ольга Володимирівна 10 Всесвітня історія ІІІ
26 Омельчинко Максим Володимирович 10 Історія України
Географія та геологія
Українська література
ІІ
ІІ
ІІІ
27 Касьян Людмила Вікторівна 10 Практична медицина ІІ
28 Денесюк Ольга Василівна 10 Практична медицина ІІ
29 Черній Ірина Володимирівна 10 Клінічна медицина
Матеріалознавство
І
І
30 Третяк Наталія Олександрівна 10 Англійська мова ІІ
31 Кісельова Ганна Анаталіївна 10 Екологія ІІІ
32 Галанта Юрій Андріанович 10 Практична медицина І
33 Кіниченко Анастасія Олександрівна 10 Мікро- та макро- економіка ІІІ
34 Перетятько Катерина Вікторівна 10 Практична медицина ІІ
35 Черепанцева Марія Борисівна 10 Загальна біологія ІІ
36 Павлова Анастасія Ігорівна 11 Історичне краєзнавство ІІІ
37 Матвійчук Оксана Ігорівна 11 Історичне краєзнавство ІІ
38 Кучук Ганна Ігорівна 11 Практична медицина
Геометрія
Українська літітература
ІІ
ІІІ
І
39 Слободян Олеся Валентинівна 11 Алгебра
Валеологія
ІІ
ІІІ
40 Сіколенко Таїсія Володимирівна 11 Алгебра ІІІ
41 Прокопенко Олександра Олегівна 11 Прикладна математика ІІ
42 Конева Маргарита Григорівна 11 Алгебра< ІІІ
43 Гоцька Євгенія Миколаївна 11 Філософія І


Переможцi Першого (районного) етапу, учасники Другого (мicького) етапу,
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт
учнiв-членiв Малої академiї наук України, 2010-2011 н.р.


№ з/п П.I.П. учня  Клас  Секцiя  Назва роботи Науковий керiвник, педагогiчний керiвник  Мiсце

Iсторико - географiчне вiддiлення

1Бєляєв Олександр10 Всесвітня історiя Анархізм і сучасністьЛитвинова Л.А.IІI
2Омельченко Максим10 Історія УкраїниГІван Виговський і цого епохаЛитвинова Л.А.І
3Євтушенко Ольга10 Всесвітня історiяПраведники мируЛитвинова Л.А.I
4Кушнірук Тетяна 10 Історія УкраїниРоль християнства в розвитку храмового будівництва Київської Русі (XI - XIII ст.)Євдокимова Т.А.II
5Павлова Анастасiя11 Iсторичне краєзнавство Шаргородська земля - пам'ятка української історіїЄвдокимова Т.А.I
6Матвiйчук Оксана11 Iсторичне краєзнавство Мала батьківщина - пам'ять поколіньЄвдокимова Т.А.I
7Боронов Кирило9 Всесвітня історiя Місто Петра - храм Ель-ХазнеЄвдокимова Т.А.I
8Зозуля Іван9 Всесвiтня iсторiя  Бойові дії Південно-Західного та Південного фронтів на початку війниЄвдокимова Т.А.IIІ
9Ковтун Анастасія9 Всесвiтня iсторiя Культура ЯпоніїЧоха О.М.
10Ляшенко Анна9 Історія УкраїниЗовнішня політика Запорізької Січі XVI - поч. XVII ст.Сіз О.В.ІІ
11Савченко Андрій8 Всесвiтня iсторiя Порівняльна характеристика України та Франції у ХVII ст.Литвинова Л.А.I
12Сахно Андрій 8 Всесвiтня iсторiя Іван Сірко: авантюрист чи національний герой.Литвинова Л.А.IIІ
13Денисов Іван8  Всесвiтня iсторiя Наука перемагати (О. В. Суворов).Литвинова Л.А.III
14Прокопенко Денис 8 Історія України Культурне життя козаків.Литвинова Л.А.III
15Дімчогло Андрій 8  Історія України ГуцулиЛитвинова Л.А.II
16Ковгар Руслан 8  Історія України Релігійне життя козаківЛитвинова Л.А.I
17Рижук Вікторія 9 Географія та геологія Трудові ресурси в УкраїніОмельченко Н.З.II
18Смаглій Антон 9 Географія та геологія Розвиток рисосіяння в Україні.Омельченко Н.З.II
19Косенко Олег 9  Географія та геологія Властивості та робота підземних водОмельченко Н.З.I
20Олійник Андрій 9 Географія та геологія Перспективи виробництва біопалива в УкраїніОмельченко Н.З.I
21Омельченко Максим 9  Географія та геологія Динаміка національного складу населення Донщини в ХVII ст.Омельченко Н.З.I

Вiддiлення фiлологiї та мистецтвознавства

1 Гончарова Ольга 8  Українська мова Мова телебачення Перебiйнiс О.П.I
2 Винник Соломія 8 Українська лiт-ра Марко Вовчок. Повість "Інститутка" Грибіник З.П.II
3 Корженко Олексій 8 Українська лiт-ра Життєвий і творчий ггеній Т. Г. Шевченка. Грибіник З.П.I
4 Мазур Кирило 8 Українська лiт-ра Відображення життя Марусі Чурай у її творах Перебiйнiс О.П.II
5 Омельченко Максим 10 Українська лiт-ра Українська мова у творах Івана Вишенського Антощук Є.Г.I
6 Козак Владислава 10 Мистецтвознавство Походження назви "Україна" Антощук Є.Г.III
7 Касьян Людмила 10 Українська лiт-ра Полум'яні пошуки неспокійного серця (творчість О. Довженка). Антощук Є.Г.II
8 Денесюк Ольга10 Українська лiт-ра  Українські поети з Америки. (Нью-Йоркська група). Антощук Є.Г.I
9 Ярцева Надія 11 Українська мова Ономастика в романі Ліни Костенко "Маруся Чурай". Паламарчук Н.С.I
10Корженко Олексій 8 Світова літ-ра "Рамаяна" - моральний коднкс народів давньої Індії Марченко О.Є.I
11Ятченко Лариса 9 Світова літ-ра Доля і випадок у новелах О. Генрі Марченко О.Є.II
12Ятченко Лариса 9 Англiйська лiт-ра Тематика новел О. Генрі Харькова І.С.I
13Ляшенко Анна9 Англiйська мова Словотворення в англійській мові. Харькова I.С.ІI
14Черній Ірина10 Англiйська лiт-ра Вплив культури аденів на сучасну культуру США Харькова I.С.IIІ
15Коваль Катерина 10 Англiйська лiт-ра Історія розвитку Нью-Йорку Харькова I.С.IІІ
16Третяк Наталія10 Англiйська мова Запозичення в англійській мові Беленя Н.I.I
17Осадча Олександра10 Англiйська лiт-ра Шарлота Бронте "Джейн Ейр". Беленя Н.I.II

Вiддiлення хiмiї та бiологiї

1 Ахмад Фаді  8  Медицина Звук та його значення в житті людини Кучук С.Ю.I
2 Корженко Олексій 8 Медицина Нанотехнології в медицині. Кучук С.Ю.I
3 Касьян Людмила 10 Практична медицина Нанобіотехнології і проблеми захисту навколишнього середовища Кучук С.Ю.I
4 Євтушенко Ольга 10 Загальна біологія Вплив генномодифікованих організмів на здоров'я людини Кучук С.Ю.I
5 Гребенькова Маргарита  10 Медицина Кандидоз у підлітків Кучук С.Ю.III
6 Кісельова Ганна  10 Екологія Тварини Червоної книги України. Савці Кучук С.Ю.I
7 Денесюк Ольга 10 Практична медицина Застосування термографії у медицині Кучук С.Ю.I
8 Павленко Богдан 10 Практична медицина Вплив комп'ютера на органи зору Кучук С.Ю.I
9 Галанта Юрій 10 Практична медицина Використання пробіотику симбилакт Vivo для дослідження стійкості мікрофлори шлунково-кишкового тракту Кучук С.Ю.I
10Кініченко Анастасія 10 Практична медицина Вплив залежності на здоров'я людини Кучук С.Ю.II
11Перетятько Катерина  10  Практична медицина Цукровий діабет Кучук С.Ю.II
12Черній Ірина  10 Клінічна медицина Нанобіотехнології в медицині Кучук С.Ю.II
13Ященко Дар'я  11 Клінічна медицина Контрацепція Ігнась М.І.I
14Кучук Анна  11 Практична медицина Практична діагностика функціонального стану людини за допомогою інфрачервоної термографії Кучук С.Ю.I
15Швачкіна Анна  11 Медицина Гломерулонефрит Iгнась М.I.II
16Слободян Олеся 11 Валеологія ГСТ у дітей Лозицька Н.Й.
 Ігнась М.І.
I
17Махоткіна Анна  10 Психологія Темперамент Сологуб Н. МI

Вiддiлення екологiї та аграрних наук

1 Дімчогло Андрій  8  Екологiя тварин Черепахи як представники класу плазуни Кучук С.Ю.I
2 Чубарова Ніяра  8 Екологiя рослин Роль кімнатних рослин в житті людини. Кучук С.Ю.II
3 Зелений Олександр  8 Екологiя тварин  Акули та їх поширення на Україні Кучук С.Ю.I
4 Ковгар Руслан  8  Екологiя тварин Собака - домашня тварина Кучук С.Ю.I
5 Балашов Дмитро 8 Екологiя тваринКорали - мешканці світового океану Корали - мешканці світового океану Кучук С.Ю.I
6 Кушнірук Тетяна  10 Екологiя тварин Хвороби британських котів та особливості їх лікування Кучук С.Ю.II
7 Кісельова Ганна  10  Екологiя  Тварини Червоної книги України. Савці Кучук С.Ю.I
8 Черепанцева Марія  10 Загальна екологія Еколого-токсилогічний аналіз забруднення навколишнього середовища Кучук С.Ю.I
9 Косенко Олег  9  Екологія та аграрна наука Червоно вухі черепахи Ігнась М.І.III

Вiддiлення фiзики i астрономiї

1Лєнков Іван  8 Теоретична фiзика Інфразвук та його застосування Сiренко Л. М. II
2Талікова Катерина  8 Астрофізика Таємниці темної матерії Сiренко Л. М. I
3Ахмад Фаді 8 Експериментальна фізика Звук Музика К.О. I
4Гребенькова Маргарита  10 Теоретична фізика Електромагнітне випромінювання  Музика К.О. II
5Гацко Єлизавета  8 Теоретична фiзика Кібернетика. Кібернетика в Україні Сiренко Л. М. I

Вiддiлення технiчних наук

1Трофименко Євген  8 Електроніка та приладо будування. Лазер. Види лазерів. Застосування лазерів Сiренко Л.М. I
2Винник Соломія  8 Технологічні процеси та перспективні технології Ренгенографія та її застосувння в медицині Сiренко Л.М. II
3Лупійчук Олексій  8 Інформаційно телекомунікаційні системи та технології Історія розвитку зв'язку Сiренко Л.М. I
4 Романченко Катерина  8 Науково технічна творчість та винахідництво Винахідництво. Оригінальні ідеї ХХ ст Сіренко Л. М. I
5 Лугова Ольга  8 Матеріалознавство Кристали та мінерали Сіренко Л. М. I
6 Корженко Олексій  8 Технологічні процеси та перспективні технології Нанотехнології. Сіренко Л. М. I
7 Марійченко Марина  8 Екологічно безпечні технології ресурсозбереження Радіоактивність та захист від неї. Сіренко Л. М. I
8 Боронов Кирило  9 Машинобудування та робототехніка Історія розвитку автомобілебудування Сіренко Л. М. I
9 Санак Олексій  9 Технологічні процеси та перспективні технології Ультразвук та його застосування Сіренко Л. М. I
10Зозуля Іван  9 Екологічно безпечні технології ресурсозбереження Ядерна та термоядерна енергетика: за і проти Сіренко Л. М. I
11Черній Ірина  10 Матеріалознавство Рідкі кристали Музика К.О. I

Вiддiлення математики

1 Дехтiєвський Микола 8 АлгебраМетод Крамера і Гауса при розв'язуванні систем лінійних рівнянь Євтушенко Н.С. IІ
2 Смирнова Дарина  8  Геометрiя Золотий переріз Євтушенко Н.С. IІ
3 Зеленько Анастасія  8  АлгебраМагiчнi квадрати Євтушенко Н.С. IIІ
4 Євтушенко Анна  9  АлгебраАрифметичні застосування теоріі конгруентності Аверiна Н.П. I
5 Левенчук Олександра  8 ГеометріяДельтоїд та його властивості Євтушенко Н.С. І
6 Олійник Андрій  9 Алгебра і початки аналізуПослідовність Фібоначі Колесник В.А. I
7 Сіколенко Таїсія  11 АлгебраЗастосування похідної до розв'язування завдань з параметрами Шеповалова Г.В. I
8 Кучук Анна 11 ГеометрiяПрактичне застосування циколоїдних кривих Шеповалова Г.В. I
9 Ярцева Надія  11 Прикладна
математика
Теорема Ейлира та її застосування Шеповалова Г.В. II
10Пилипенко Катерина  11 АлгебраПрактичне застосування логарифмічної і показникової функції Шеповалова Г.В. ІІ
11Прокопенко Олександра  11 Прикладна
математика
Математичні моделі в задачах з економіки Шеповалова Г.В.  I
12Конєва Маргарита  11 АлгебраЗастосування класичних нерiвностей для розв`язування олімпіадних задач Шеповалова Г.В. І
13Слободян Олеся  11 АлгебраКомплексні числа та їх застосування Шеповалова Г.В.  I

Вiддiлення філософії та суспільствознавства

1 Гоцька Євгенія 11 ФілософіяФілософія Аристотиля як енциклопедичне вчення Євдокимова Т.А. I

Вiддiлення економiки
1 Кініченко Анастасія 10 Мікро- та макро- економікаРоль реклами у розвитку стратегії маркетингу Омельченко Н.З. I


Архів

Переможцi МАН, 2009-2010 н.р.
Переможцi МАН, 2008-2009 н.р.


Головна сторiнка: Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Символи гімназії | Самоврядування |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення | Вчителям: Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї |
| Позакласна та виховна робота: Переможцi МАН, 2010-2011 н.р. | Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|