Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Вокальна студія "Stonehenge", 2012-2013
Галерея
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ВОКАЛЬНА СТУДІЯ "STONEHENGE"

Керівник студії «Stonehenge» Петрик А.А під час занять допомогла вихованцям закріпити знання, вміння, навички та здобути практичний досвід у вокальному та акторському мистецтві.

Усі діти беруть активну участь у різноманітних конкурсах, концертних програмах школи та міста, зйомках відео робіт, що поповнюють скарбницю дитячого мистецтва гімназії, міста та країни, самі перекладали та інтерпретували мюзикл для шкільної вистави, у якій брали участь.

За 2012-2013 навчальний рік вокальна студія «Stonehenge» брала участь у різних шкільних зaходах, а саме: «День вчителя», «8 Березня», «Новий рік», та в урочистих тематичних лінійках, що проходили в гімназії протягом навчального року. Студійці приймали участь у конкурсах: «Червона калина» (2013р.) Жолуденко Дарина – 1 ст. Кулеба Марина – 1ст.

Студія «Stonehenge» також приймала участь і у міжнародних конкурсах, де достойно представила свою гімназію та країну: «Водограй» (2012р.) Кулеба Марина – 2 ст., «Водограй» (2013р.) Кулеба Марина – 1 ст., Жолуженко Дарина – 3 ст., «1 Міжнародний телевізійний проект пісні та танцю «Зіркофест» м. Київ, – 2013р.» - Кулеба Марина – «Лауреат 1 ст. старша вікова категорія», Жолуденко Дарина «Лауреат 1 ст. середня вікова категорія», урочисте нагородження запрошенням у «USANewYorkYellowSubmarine – 2014» для проходження участі у фіналі конкурсу Сера Пола Маккартні, Грязнова Євгенія «Лауреат 3 ст. молодша вікова категорія», Горбач Зоя «учасник молодшої вікової категорії», «10 Міжнародний фестиваль вокального мистецтва «Пісня на Біс – 2013» м. Дніпропетровськ, Україна» Кулеба Марина – Лауреат 1 ст. старша вікова категорія, Микола Задерей – Лауреат 1 ст. старша середня категорія., Жолуденко Дарина – Лауреат 3 ст. середня вікова категорія, Стахова Дарина – диплом учасника. «Джерело Надій – 2012»Стахова Дарина «Лауреат 2 ст. молодша вікова категорія». «Європа Молода – 2013» - Жолуденко Дарина, Горбач Зоя - дипломи учасників.

У 2013 році Студія «Stonehenge» вийшла на професійну арену дитячого вокального мистецтва та зняла другий професійний відеокліп на пісню «Ріка часу» сл.: Брати Марусичі, муз.: Петрик Аліса, прем'єра якої відбулася на урочистому відкритті філіалу «Stonehenge» у місті Миколаїв у виконанні Миколи Задерея, брала участь у зірковому телешоу «Голос Країни – діти» на телеканалі 1+1 (Дарина Жолуденко, Микола Задерей), та– «Х- фактор 2013» (Марина Кулеба), та «Молода Галичина - 2013», що відбудеться влітку цього року (Жолуденко Дарина, Кулеба Марина).

Діти нашої студії не тільки думають про власний професійних розвиток, але і про співчуття та підтримку інших дітей, які хворі та не мають батьківського та сімейного тепла. У 2013 році вони приймали участь у двох благодійних заходах та своїм співом заохочували інших, а саме: акція «Батерфляй», що проходила на підтримку дітей із обмеженими можливостями зору, за підтримки срібного призера Олімпійських ігор, Чемпіону Світу та Європи з плавання – ДенисаСелантьєва, де були нагороджені Дипломами ООН в Україні за підтримку та співчуття; побували на святкуванні дня народження Блаженного Метрополита Київського і Всієї України Володимира


Головна сторiнка: Адмiнiстрацiя| Педагогiчний колектив | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнисть |
| Нашi досягнення | Вчителям: Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї |
| Позакласна та виховна робота: Вокальна студія "Stonehenge", 2012-2013 | Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|