Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Кафедра словесності
Кафедра iноземних мов
Кафедра суспілно-гуманітарних дисциплін
Кафедра математики та інформатики
Кафедра природничих наук
Кафедра фiзичного та естетичного розвитку
Кафедра початкових класів
Наші досягнення
Наші відмінники
2010-2011 н.р.
2009-2010 н.р.
Кафедра класних керівників
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Галерея
Адреса гiмназiї
Мапа сайту
Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


КАФЕДРА ПОЧАТКОВИХ КЛАСIВ: НАШІ ВIДМIННИКИ
Учнi початкових класів,
якi мають високi результати навчальної дiяльностi з предметiв базового компоненту
у I семестрi 2009-2010 н.р.
 1  Бойко Єлизавета   3-А
 2  Гаврилюк Ірина   3-А
 3  Заборчук Владислав   3-А
 4  Ісмаїлова Аіда   3-А
 5  Лапай Владислава   3-А
 6  Лахно Юрій   3-А
 7  Найменко Артем   3-А
 8  Савкин Гліб   3-А
 9  Чернов Святослав   3-А
 10 Ємельянова Поліна   3-Б
 11 Кравченко Павло   3-Б
 12 Саратов Володимир   3-Б
 13 Сікора Валерія   3-Б
 14 Тягун Валерія   3-Б
 15 Файдюк Ангеліна   3-Б
 16 Шеповалов Даниїл   3-Б
 17 Ахадов Ісмаїл   3-В
 18 Гопцій Дар’я   3-В
 19  Кметь Максим   3-В
 20  Михалевич Катерина   3-В
 21 Хомик Анастасія   4-А
 22 Набойченко Діана   4-А
 23 Трохимчук Павло   4-А
 24 Сєдов Вадим   4-Б
 25 Лепеха Катерина   4-Б
 26 Овчаренко Аліна   4-Б
 27 Сень Яна   4-Б
 28 Дашко Анастасія   4-Б
 29 Присяжнюк Софія   4-Б
 30 Лисенко Анастасія   4-В
 31 Маклакова Анастасія   4-В
 32 Скрипник Анастасія   4-В
 33 Туник Сергій   4-B
 34 Філь Юлія   4-B
 35 Щербакова Юлія  4-B


Головна сторiнка| Адмiнiстрацiя| Кафедра початкових класів: Нашi вiдмiнники | Символи гімназії | Самоврядування |
| Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення | Вчителям | Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї |
| Позакласна та виховна робота | Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|