Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Методичне об'єднання вчителів фiзичного та естетичного розвитку
План спортивних заходів 2018-2019 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2019-2020 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2018-2019 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2017-2018 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2016-2017 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2015-2016 н.р.
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Фінансовий звіт
Вибір та замовлення підручників на 2019-2020 н.р.
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту

ЗВIТ ПРО РОБОТУ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ТА ЕСТЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА 2018 - 2019 н.р.

Нагородження кращих команд району

29 травня 2019 р. в актовому залі РДА Оболонського району відбулося урочисте нагородження учнів та команд шкіл за результатами Спартакіади школярів 2018-2019 н.р. За підсумками всіх видів командних змагань (всього було 10 видів), що проходили впродовж року команда гімназії зайняла 3 місце серед 32 команд району, Шугалія Даря, 8-Г кл. посіла 3 місце у змаганнях з легкої атлетики (вид – стрибок у довжину з місця). Серед гостей були всесвітньо відомі спортсмени з дзюдо, баскетболу, веслування та інші гості. Нагородження проводив голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович.

Команда гімназії отримала кубок, диплом та комплект м’ячів. Вчитель фізкультури гімназії Ружанська О.В. - Подяку від Голови району. Вітаємо команду з чудовим закінчення навчального року!

ФоторепортажВелозмагання

11 травня 2019 р. відбулася першість Оболонського району з вело туризму. П’ятеро учнів нашої гімназії 6-8 класів прийняли участь у цих змаганнях. Змагання проводилися на території оз. Редькіно (Міністерське). Учасникам необхідно було проїхати коло довжиною приблизно 4 км навколо озера за мінімальний час. Ось результати наших учасників – Щербацький Олександр, 6-а кл. – 1 м, Каревіна Олександра, 8-г кл. – 2 м, Вороніна Анна, 7-в кл. – 3 м. Вітаємо наших спортсменів!

Фоторепортаж

Районні змагання з настільного тенісу

20-21 лютого 2019 р. на базі НВК № 240 відбулися змагання серед школярів Оболонського району з настільного тенісу. Найсильніші учні з 28 шкіл району, які стали переможцями на шкільних етапах, виборювали право стати переможцями районних змагань.

Нашу гімназію представляли переможці шкільного етапу – Шевчук Андрій, 8- В кл. та Кучерак Мирослава, 10-В кл. Кожному з учасників прийшлося зіграти від 5 до 15 партій. За підсумками змагань наша команда посіла п’яте місце у районі. Вітаємо наших гравців!

Фоторепортаж

Афганські спогади ветерана

14 лютого 2019 р. з нагоди 30-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану пройшла зустріч ветерана Афганської війни, учасника бойових дій 1986-1988 років, кавалера медалі «За відвагу» Гармашова Павла Миколайовича з учнями 10-В класу. Майже два роки знаходження на цій невиправданій війні залишилися в його пам’яті на все життя. Головною причиною війни стало іноземне втручання в афганську внутрішньополітичну кризу, який був наслідком боротьби за владу між урядом Афганістану і численними збройними формуваннями афганських моджахедів (душманів).

Війна в Афганістані призвела до численних жертв, розтратила величезні матеріальні ресурси, дестабілізувала положення в Центральній Азії, сприяла посиленню ісламу в політиці, активізації дій ісламського фундаменталізму і міжнародного тероризму. Головний висновок, зроблений з афганської війни, полягає в тому, що політичні, в основі своїй, проблеми неможливо вирішити військовими методами.

ФоторепортажЗмагання з настільного тенісу

19 грудня в НВК 143 відбулися гімназійні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 25 учасників 5-11 класів.

Переможцями серед 5-7 класів стали:

1 місце - Воробей Андрій 5-А

2 місце - Ковальов Єгор 7-Б

3 місце - Осипов Антон 7-Б

Серед юнаків (2 ліга):

1 місце - Ємець Дмитро 8-Г

2 місце - Кисельов Іван 8-Г

3 місце - Козонущенко Семен 9-Б

Серед юнаків (1 ліга):

1 місце - Шевчук Андрій 8-В

2 місце - Клєщов Данило 11-А

3 місце - Ільницький Ілля 11-А

Серед дівчат:

1 місце - Кучерак Мирослава 10-В

2 місце - Щур Вероніка 10-В

3 місце - Челоненко Вікторія 8-Б

Вітаємо переможців!

ФоторепортажЗустріч з курсантами

11 грудня 2018 р. у рамках профорієнтаційної роботи курсанти 4 курсу Інституту Спеціального Зв’язку та Захисту Інформації провели агітаційну роботу з учнями 10-11 класів до вступу до їхнього навчального закладу. Курсанти цікаво розповіли про своє навчання та життя, про свої майбутні спеціальності, переваги навчання та перспективи отримання сучасної затребуваної професії.

Фоторепортаж


До Дня Збройних Сил України

6 грудня 2018 р. у гімназії спортивно-військовим заходом для учнів 10-11 класів було відзначено загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Фоторепортаж

Нескорені. Урок сили, волі та мужності

«Слава Україні! Героям слава!» - саме із цього нового з 2018 р. офіційного привітання розпочалася зустріч учнів 10-11 класів з учасниками АТО, капітаном команди «Ігор нескорених -2018» Ильницьким Сергієм та його сином, випускником нашої гімназії 2009 р. Ільницьким Владом.

В іграх, заснованих принцом Гаррі, беруть участь військовослужбовці, які були поранені, отримали травми, захворювання під час несення служби тощо. «Invictus» з латини означає «непереможний», «незламний» або «нескорений».

Коли у 2014 році на сході почалася війна, вибір піти чи не піти перед Сергієм не стояв. Він все життя був військовим. На фронті Сергій отримав закриту черепно-мозкову травму та численні травми обличчя внаслідок контузії, яка врешті спричинили інвалідність. Втім, наслідки поранення не зупинили чоловіка, а навпаки — спонукали повернутись до активних занять спортом (в юності він отримав звання майстра спорту з веслування на байдарці) та, як і колись в армії, бути прикладом для інших військовослужбовців.

Ігри Нескорених для Сергія — більше, ніж просто змагання. Він сподівається, що участь української збірної в Іграх ще раз нагадає світу про війну, яка триває в Україні та продовжує забирати життя та здоров’я багатьох українців.

Чоловік також вірить, що змагання надихнуть ще більше військовослужбовців з пораненням повертатись до спорту або починати заняття. За словами Сергія, Ігри Нескорених показали багато прикладів, коли учасники з серйозними травмами не лише демонстрували високі результати, а навіть перевершували досягнення, які мали до поранення.

ФоторепортажРезультати проведення 1 етапу шкільної футбольної ліги

1 місце – 5-а, 6- в, 7-г

2 місце – 5-б, 6-а, 7-б

3 місце – 5-в, 6-б, 7-а, 7-вНагородження переможців Учнівських Олімпійських Ігор – 2018

Натисни для збiльшення

25 жовтня відбулося нагородження переможців та призерів в особистому та командному заліку ІХ Учнівських Олімпійських Ігор - 2018.

Учні 7-10 класів в особистому заліку багатоборства ( за сумою десяти вправ у дівчат та одинадцяти вправ у юнаків) отримали призи та дипломи від КМВ НОК України, а команда-переможець 10-В класу – перехідний кубок. Вітаємо переможців!

Результати змагань

Фоторепортаж
Олімпійський день - 2018

Натисни для збiльшення

11 жовтня 2018 р. у гімназії відбулися чергові Девяті Учнівські Олімпійські Ігри. Це свято спорту, краси, здоров’я та юності. Це багато приємних вражень та хвилюючих моментів, які поєдналися із силою, спритністю та швидкістю.

Серед гостей свята була присутня член Київського міського відділення НОК України неодноразова чемпіонка України, Майстер спорту Міжнародного класу з кульової стрільби Олена Чміль. На шкільному подвір’ї зібралися учні 5-11 класів. Під час свята працювала виставка Олімпійської освіти, де всі могли ознайомитись із книжками на олімпійську тематику та талісманами олімпійських ігор.

На параді відкриття учні демонстрували показові виступи, представляли свої команди. Також, за правилами олімпіад, учні давали клятву олімпійця, передавали естафету вогню, піднімали олімпійський прапор. А далі в напруженій боротьбі для учнів 7-11 класів відбувались змагання зі стрибків, бігу, пенальті, підтягування, присідів, метання. Також було проведено майстер клас з легкої атлетики від гості свята Олени Чміль. А для учнів 5-6 класів було проведено інтегровані уроки з історії, музики, біології.

Закінчився день запальним танком, який об’єднав всі команди.

ФоторепортажЗмагання з велотуризму

Натисни для збiльшення

10 жовтня 2018 р. на базі ЗНЗ № 9 відбулися змагання першості Оболонського району з велотуризму у виді «Фігурне володіння велосипедом». Сім учасників 6-7 класів достойно представили нашу гімназію. Учасники мали пройти етапи різної складності. Серед переможців – Щербацький Олександр, 6-а кл. - 1 місце, Дерев’янко Давид, 6-а кл. – 2 місце, Вороніна Анна, 7-в кл. - 2 місце. Керівник команди Ружанська О.В. Вітаємо переможців!

Фоторепортаж

Патріот 2018

Натисни для збiльшення

3-5 жовтня 2018 р. на базі військової частини у Ново-Петрівцях відбулася військово-спортивна гра для юнаків-допризовників «Патріот-2018».

Учні нашої гімназії разом з учнями ЗНЗ № 225 представляли єдину команду, яку готував вчитель захисту Вітчизни Ніканоров К.М.

Під час перебування на території військової частини учні ознайомились із побутом та озброєнням Національної Гвардії України та прийняли участь у військово-спортивних змаганнях. Серед одинадцяти команд Оболонського району наша команда виборола 2 місце. Так тримати!

ФоторепортажМедальний залік – відкрито!

20 вересня 2018 р. у Пущі-Водиці відбувся 36 районний зліт учнівської молоді Оболонського району, в якому команда гімназії є постійним учасником та серед-команд – фаворитів. Ось, і цього разу наші учні показали чудові результати – Забігайло Аліна, 9-б кл. – 1 місце у конкурсі народної пісні, Крикунова Альона, 9-в кл. – 2 місце у конкурсі фотографій на тему «Перлини Київщини», Килимник Аліна – 2 місце в особистому заліку на етапі «Смуга перешкод», команда знавців Київщини - 3 місце у конкурсі «Розумники» - Жураховська Анна - 7-а кл., Загвоздін Антон – 7-а кл., Крикунова Альона – 9-в кл, Полоніна Тетяна – 9-в кл., етап «Туристсько-краєзнавчий похід» - 2 місце – Забігайло Аліна – 9-б кл., Журба Федір – 9-в кл., Попович Аліна – 9-а кл., Щербацький Олександр та Міліцкіс Іван – 6-а кл.

В загальному заліку команда посіла ІІ місце серед 30 команд району.

Готували команду – Сіз О.В. – вчитель історії, Ружанська О.В. – вчитель фізичної культури, Омельченко Н.З. – вчитель географії, Морозова О.С. – педагог – організатор. Вітаємо команду з чудовим початком навчального року!

Фоторепортаж

| Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя | Педагогiчний колектив: Методичне об'єднання вчителів фiзичного та естетичного розвитку:
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2018-2019 н.р. | Самоврядування | Символи гімназії | Мiжнародна дiяльність |
| Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв |
| Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|