Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Методичне об'єднання вчителів фiзичного та естетичного розвитку
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2017-2018 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2016-2017 н.р.
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2015-2016 н.р.
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Фінансовий звіт
Вибір та замовлення підручників на 2019-2020 н.р.
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту

ЗВIТ ПРО РОБОТУ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОГО ТА ЕСТЕТИЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА 2016 - 2017 н.р.

«Динамо» 90 років!

13 травня «Футбольний клуб «Динамо» відзначив свій 90-річний ювілей. Ця дата вважається датою заснування клубу та підкріплена документами.

До цієї поважної дати «Футбольний клуб «Динамо» підготував багато цікавих заходів для школярів. Команда футболістів нашої гімназії була запрошена на турнір з міні-футболу у рамках проведення спортивного свята, присвяченого 90-й річниці від дня утворення КМО ФСТ «Динамо» України. Провівши декілька матчів, збірна команда гімназії, яка складалася з учнів 6-8 класів, впевнено отримала перемогу, отримавши ще і багато позитивних емоцій.

Вітаємо наших футболістів з перемогою, а ФК «Динамо» з визначною датою!

ФоторепортажСпартакіада школярів Оболонського району

18 травня 2017 р. на міжшкільному стадіоні НВК № 143 та ЗНЗ № 231 відбулися фінальні змагання районної спартакіади школярів Оболонського району.

Розділили радість свята з юними спортсменами почесні гості - голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович, начальник управління освіти Вахнюк Наталія Миколаївна, представник від Олімпійського комітету, представник від Університету імені Бориса Грінченка, директори шкіл та вболівальники.

Протягом 2016-2017 н.р. учні 5-11 класів з 28 шкіл району змагалися в групах з волейболу (юнаки та дівчата), баскетболу (юнаки та дівчата), футболу, а також виборювали право представляти свій навчальний заклад на фінальних змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, легкої атлетики.

На фінальних змаганнях спартакіади учні нашого закладу змагались у таких видах – футбол, шахи, шашки та багатоборство (біг, стрибок, метання). За результатами змагань футболісти нашого закладу (учні 8-В кл.) стали переможцями району, Бойко Ліза (10-Б кл.)перемогла у метанні тенісного м’яча ( рез. 36 м), Харитонов Олександр (7-Б кл.) – на 2 м з шахів.

Вітаємо наших спортсменів!

ФоторепортажТуристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району м. Києва

12 травня 2017 р. відбувся весняний туристсько-краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району м. Києва, який проходив у парковій зоні Пуща-водиці. Команда нашої гімназії була представлена у всіх конкурсах середньої вікової групи (8-9 клас). За результатами змагань перемогу отримали:
 Забігайло Аліна – у конкурсі української патріотичної пісні « З Україною в серці» - 1 місце;

 Шевчук Юлія – у конкурсі фотографії « Україна в об’єктиві» - 1 місце;

 у конкурсі « Розумники» - 2 місце;

 дистанція « Туристсько-краєзнавчий похід» - 3 місце;

За підсумками всіх конкурсів команда гімназії зайняла 1 загально-командне місце!

Ось наші переможці – Дашко Сергій, Валієва Марія, Бабич Варвара, Чорний Владислав, Черніков Нікіта, Бобров Олександр, Жук-Шахрай Богдан, Нікулеско Максим, Попов Богдан, Тараненко Петро, Забігайло Аліна, Довганюк Назар, Москаленко Микола, Жмак Анастасія та Шевчук Юлія.

Готували команду вчитель історії Сіз Олег Вікторович, вчитель фізичної культури Ружанська Оксана Віталіївна, вчитель географії Омельченко Наталія Зіновіївна та вчитель основ здоров’я Соснова Ольга Володимирівна.

Вітаємо нашу команду!

ФоторепортажЗустрічі старшокласників з армійцями та добровольцями

Протягом жовтня 2016 – лютого 2017 до старшокласників неодноразово приходили волонтери, добровольці та армійці, які є або були учасниками бойових дій на сході України. Вони ділилися своїми спогадами та давали необхідні цінні поради які можуть знадобитись будь-якій людині навіть у мирний час. Це і правила надання першої до медичної допомоги людям які раптом опритомніли, правила поводження та поведінки під час проведення масових заходів у місті, прийоми самооборони, правила уникнення паніки під час надзвичайних подій – обвалу, пожежі або оголошення небезпеки. Спеціалісти з розмінування також провели бесіду з порадами дій про уникнення контакту з незнайомими предметами та будь-якими знахідками. Також учні побували на учбово-польових зборах у військовій частині під Києвом, де провели день разом з армійцями. На жаль, такі зустрічі зараз дуже актуальні, тому ці поради можуть стати в нагоді або навіть зберегти життя.

ФоторепортажЗмагання з настільного тенісу

31 січня 2017 р. відбулися гімназійні змагання з настільного тенісу. Близько 50 учнів з 5-10 класів, дівчат та юнаків взяли участь у змаганнях. Учні пройшли жеребкування та почали змагатися у категоріях – середній вік та старший вік. За підсумками змагань місця розподілилися так:

№ п/пКатегорія учасників 1 місце2 місце 3 місце 4 місце
1ДівчатаЧелоненко Вікторія,
6-В кл.
Рекун Софія,
6-Б кл.
Стахова Дар’я,
8-А кл.
-
-
2Юнаки (сер. вік)Шевчук Андрій,
6-Г кл.
Дідик Марк,
5- Б кл.
Мельниченко Єгор,
6-Б кл.
-
-
3Юнаки (ст. вік)Хотульов В’ячеслав,
9-Б кл.
Буглак Олександр,
9-Г кл.
Юша Юрій,
9-Г кл.
Собчук Богдан
9-В кл.

ФоторепортажОсвітній семінар Національної Олімпійської Академії

9 грудня 2016 р. в Національному Університеті Фізичного Виховання і Спорту України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Загально-освітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей», на який було запрошено директорів шкіл, методистів та вчителів фізичної культури, які працюють в системі мережі шкіл Олімпійської освіти.

На семінарі виступили президент ОАУ Булатова М.М., директор ОАУ Єрмолова В.М., президент НОК України Бубка С.Н. та багато інших запрошених почесних гостей та відомих спортсменів. Також відбулось нагородження колективів навчальних закладів за розвиток та активну участь у роботі з популяризації олімпійської освіти.

З Оболонського району тільки два навчальних заклади - НВК «Потенціал» та НВК № 143 є членами мережі шкіл Олімпійської освіти. Вчитель фізичної культури нашого НВК Ружанська О. В. також була серед запрошених.

ФоторепортажРайонний семінар вчителів фізкультури

9 листопада 2016 р. на базі НВК № 143 відбувся районний семінар для вчителів фізкультури за темою « ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛЯ ДО СУЧАСНОГО УРОКУ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ»Я ТА ФІЗИЧНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ УЧНЯ; МЕТОДИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ». Вчителі фізкультури району із цікавістю слухали виступ з даного питання вчителя фізкультури вищої категорії НВК № 143 Слівінського О.О., який поділився досвідом та дав корисні поради щодо зацікавлення учнів до активного способу життя та занять спортом. Голова РМО Ружанська О.В. запропонувала переглянути відео з проведення предметної олімпіади з фізкультури та дала методичні рекомендації що до проведення її районного етапу.

Також вчителями були розглянуті питання проведення Спартакіади району, медичного забезпечення учнів під час проведення змагань різного рівня та інші робочі питання.

ФоторепортажЗмагання з футболу

Протягом жовтня 2016 р. у гімназії пройшли змагання з футболу серед команд 4-7 кл. Юні футболісти достойно захищали честь своїх класів та показали красиву спортивну боротьбу.

Таблиця результатів з футболу:

Місце1 місце 2 місце3 місце 4 місце
Класи4-В4-Б4-А-
5-В5-Б5-Г5-А
6-А6-В6-Б6-Г
7-А7-В7-Б,7-Г-

Фоторепортаж
А Р Х І В:

Звiт про роботу кафедри за 2014-2015 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2013-2014 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2012-2013 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2011-2012 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2010-2011 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2009-2010 н.р.


| Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя | Педагогiчний колектив: Методичне об'єднання вчителів фiзичного та естетичного розвитку:
Звiт про роботу методичного об'єднання вчителів фізичного та естетичного розвитку за 2016-2017 н.р. | Самоврядування | Символи гімназії | Мiжнародна дiяльність |
| Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв |
| Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|