Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Кафедра фiзичного та естетичного розвитку
Звiт про роботу кафедри за 2014-2015 н.р.
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Співробітництво з ВНЗ
Нашi досягнення
Вчителям
Семінари, конференції, виступи
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Психологічна та соціальна робота
Галерея
Учні про гімназію
Преса про нас
Відеоархів
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ЗВIТ ПРО РОБОТУ КАФЕДРИ ЗА 2014 - 2015 н.р.

Вручення приписних свідоцтв

Майже за тиждень до вручення атестатів про повну середню освіту юнаки – випускники 1998 року народження нашої гімназії в святковій атмосфері отримали свої приписні свідоцтва. Від вчителя захисту Вітчизни Ніканорова К.М. та вчителя фізики та технологій Довганюка С.Б. допризовники також почули побажання завжди залишатись вірними своїй Батьківщині.

Отримання юнаками таких посвідчень свідчить, що вони вдало пройшли медичний огляд та визнані придатними до виконання військових задач та несення служби в рядах української армії.

Військовий облік призовників є частиною загальнодержавної системи обліку та аналізу призовних ресурсів.

Всебічне і глибоке вивчення особистості призовників є найважливішим завданням військових комісаріатів по забезпеченню якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням.

В такий складний час для України кожен юнак особливо має відчувати потребу своєї особистості для держави. Сподіваємось, що наші юнаки не дізнаються про випробування війною, але впевненні, що вони із честю пройдуть службу у військових рядах.

ФоторепортажДругі спортивні ігри юних олімпійців

14 травня 2015 року14 травня на міжшкільному стадіоні гімназії №143 та СЗШ №231 міста Києва відбулись ІІ «Спортивні ігри юних олімпійців».

Організатором змагань виступили Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Управління освіти Оболонської РДА.

В змаганнях взяли учать учні 5-10 класів з 25 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району Києва. Змагання проходили за такими видам спорту - стрітбол (3х3), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг 60 метрів, підйом тулуба з положення «лежачи на спині» (прес), стрибки у довжину з місця, стрибки зі скакалкою), веселі старти (комплексна естафета).

Привітати учасників змагань завітали голова Оболонської районної адміністрації Олександр Цибульщак, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Тимофєєв, радник ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Андрій Боляк.

ІІ Спортивні ігри юних олімпійців проходили за активною участю волонтерської команди студентів з Київського університету ім.Б. Грінченка. Студенти-волонтери допомагали у суддівстві змагань на кожному з етапів.

Результат нашої команди – Фергардт Даніїл (8-Б кл.) – 3 місце у змаганнях з пресу, команда зі стрітболу - Гомель Олександр, Биков Артем, Фахріян Денис та Файдиш Олександр ( 10-А та 10-Б кл. ) – 1 місце.

Загальний командний результат за сумою всіх випробувань – 2 місце. Готували команду Ружанська О.В. та Слівінський О.О.

Вітаємо нашу команду!

ФоторепортажМіський фінал дитячого спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"

16 квітня 2015 р. відбувся міський фінал дитячого спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Привітати учасників змагань завітали відомі діячи спорту - Вадим Гутсайт, Ганна Сорокіна, Павло Костенко, Роман Вірастюк та інші.

Змагатись за путівку у Всеукраїнський фінальний тур зібралися представники всіх районів міста Києва. Десять команд – учнів 5-6 класів ретельно готувались до змагань та продемонстрували презентацію команди, чудове проходження естафети та кмітливість у вікторині.

Рівень команд був насправді дуже високий, адже різниця між результатами була у долі секунд.Наша команда не ввійшла у трійку лідерів, але все одно всі залишилися задоволеними. Всі учасники змагань, призери та переможці отримали подарунки від Київського міського відділення НОК України.

ФоторепортажФінал районних змагань з футболу

8-9 квітня 2015 р. на базі стадіону гімназії відбулись фінальні ігри з футболу серед команд ЗНЗ Оболонського району. Збірні команди 4-х та 5-х класів нашої гімназії зайняли 2 місце у районі серед своїх вікових категорій.

Вітаємо наших юних футболістів!

ФоторепортажВолейбольний марафон

Весь березень учні гімназії змагались класами за перемогу у змаганнях з волейболу. Учасники змагань активно тренувались на уроках, щоб обрати кращих до складу команди, а потім найкращі гравці увійшли до складу збірної команди гімназії та захищали її честь на районних змаганнях.

Отже місця серед класів розподілись таким чином:

Паралель класівI місце II місце III місце IV місце
5 класи (збірна)5-В5-А5-Г
6 класи, юнаки 6-А6-Б6-В
6 класи, дівчата6-А6-В6-Б
7 класи, юнаки 7-А7-Г7-В7-Б
7 класи, дівчата 7-В7-Г7-А7-Б
8 класи, юнаки 8-А8-В8-Б
8 класи, дівчата 8-Б8-А8-В

На районних змаганнях з 20 команд району наші команди зайняли
дівчата - III місце (Лупійчук Катерина, Скрипник Анастасія, Драгомірова Марія, Овчаренко Аліна, Вороніна Марія, Гілета Божена та Фіярська Аліна – 9 класи)
юнаки - IV місце (Циба Ярослав – 9 кл., Скибський Георгій, Кравченко Павло, Партола Павло, Волощук Віктор, Фергардт Даніїл, Шевченко Даніїл – 8 класи)

Вітаємо наші команди!

Фоторепортаж: гімназійні змагання
Фоторепортаж: районні змаганняРайонний етап конкурсу з фізкультури

23 лютого 2015 р. вже вдруге на базі спортивної бази гімназії відбувся районний етап конкурсу на кращій інноваційний урок фізкультури та урок фізкультури з елементами футболу.

Учасниками конкурсу стали вчителі фізкультури з інших шкіл району, а також наші учні 5-6 класів. Заступник голови організаційного комітету та член журі – вчитель гімназії Ружанська О.В. Всі конкурсанти показали чудові уроки, завдання на яких учні виконували з великим задоволенням. Це були вправи на поставу, стрибкові, бігові, у висі, зі скакалкою, з м’ячем. І конкурсанти і учні були задоволені своєю роботою.

Фоторепортаж«Урок Мужності», присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної сотні

8 лютого 2015 р.у учнів–старшокласників пройшов незвичний «Урок Мужності», який провів боєць полку спеціального призначення МВС України «Азов».

Розпочався урок хвилиною пам’яті та виконанням гімну України. У практичне заняття з тактичної підготовки входило оволодіння правилами безпеки та поводження бійців з автоматом Калашникова

Також учні дізнались про важливість дисципліни у полку під час навчальних зборів та дотримання виконання наказів командира. На рівні із хлопцями дівчата також намагалися бути активними учасниками цього заходу. В кінці заходу учні побажали бійцю «Азова» здоров’я, вдачі, перемоги та подякували за науку.

ФоторепортажПатріоти нашої гімназії

19-21 листопада 2014 р.на базі Оболонського районного управління Головного управління Держаної служби України з надзвичайних ситуацій проведено військово-спортивну гру «Патріот». У грі прийняли участь більше 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва. Навіть дівчата були у команді від закладу.

Урочисте відкриття почалося з привітань гостей заходу та вшанування хвилиною мовчання загиблих на території проведення антитерористичної операції військових.

В перший день змагань хлопці та дівчата відпрацювали навики у подоланні спеціального маршруту з перешкодами, тренувались збирати автомат та влучно стріляти в мішень. Також столичні рятувальники продемонстрували всім бажаючим як правильно одягати костюм загального захисту.

В останній день змагань учасники прийняли участь в проходженні естафети «Маршрут з перешкодами». Після чого команди перейшли до гри в пейнтбол.

За результатами триденного «марафону» наша команда посіла друге загальнокомандне місце. Також призові місця, як особисті, так і командні були майже у всіх випробуваннях – бігу на 30 м (3 м), збиранні АК (2 м), збиранні магазину до АК (3 м), стрільбі (2 м), підтягуванні на перекладині (2 м). Керівник команди вчитель Захисту Вітчизни Ніканоров К.М отримав Лист-подяку від голови РДА Оболонського району Цибульщака Олександра Леонідовича. Вітаємо команду та його керівника!

ФоторепортажОлімпійське лелеченя Оболоні – з нашої гімназії!

20 листопада 2014 року відбувся районний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», які започатковані НОК України

Урочиста хода учасників змагань та державний гімн відкрили районні змагання найулюбленішого спортивного заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя”. Вітали майбутніх чемпіонів член виконавчого комітету Київського міського відділення НОК України Сергій Тимофєєв та стипендіат КМВ НОК України Рибальченко Наталія, а також представник управління освіти Оболонського району міста Києва Ігор Грень.

У запеклій боротьбі команда гімназії з учнів з 6-А та 6-Б класу впевнено перемогла інші команди району та отримала право відстоювати честь Оболонського району на міському етапі, який відбудеться у січні-лютому 2015 р. Переможці та призери змагань отримали призи та грамоти, а їх наставники – призи та Подяки від Національного Олімпійського Комітету України.

Ось наші переможці - «лелеченята» - Бобров Олександр,Боровко Дмитро, Чорний Владислав, Федорук Гліб, Липесій Артем, Замятін Андрій, Запорожець Анна-Софія, Кучерак Мирослава, Котова Анна, Куценко Софія, Холод Дар’я, Срібна Юлія, Дашко Сергій.

Побажаємо команді продовжити традицію – приносити перемоги нашій гімназії. Наставник команди - Ружанська Оксана Віталіївна.

ФоторепортажПідсумки VI Учнівських Олімпійськх Ігор - 2014

Результат команд 7-10 класів на VI Учнівських Олімпійських Іграх - 2014

N п/пКласРезультат
юнаків
Результат
дівчат
Сума
балів
Місце на
паралелі
Загальне
місце
17-А917779169629
27-Б8556861541412
37-В895911180617
47-Г8267731599311
58-А9057481653310
68-Б1084979206311
78-В978874185224
89-А909880178938
99-Б9911060205112
109-В944880182426
1110-А1050791184125
1010-Б984984196813

Результат команди складається з суми трьох кращих результатів юнаків та трьох кращих результатів дівчат

Перехідний Кубок VІ Учнівських Олімпійських Ігор - 2014 отримує 8-Б клас!

Особистий результат переможців та призерів VI Учнівських Олімпійських Іграх—2014
Клас, статьМісцеПрізвище, ім'я БалиКлас
7 клас - юнаки1Косий Ярослав3467-А
2Буглак Олександр3177-Г
3Бабанов Дмитро3057-А
7 клас - дівчата1Пімахова Дар'я3397-В
2Осипова Олександра2907-В
3Іманова Марьям2827-В
8 клас - юнаки1-2Фергардт Даніїл3708-Б
1-2Гнасевич Євген3708-Б
3Мрихін Михаєль3448-Б
8 клас - дівчата1Бойко Єлізавета3418-Б
2Дагаєва Маргарита3408-Б
3Михалевич Катерина3198-В
9 клас - юнаки1Мощицький Микола3569-В
2Штунь Максим3469-Б
3Бойко Євген3309-Б
9 клас - дівчата1Запорожець Богдана4759-Б
2Лупійчук Катерина3649-В
2Антоненко Яна3599-А
10 клас - юнаки1Федоров Артем36810-А
2Усатенко Даніїл36010-А
3Яриш Ілля35410-Б
10 клас - дівчата1Роскіна Єлізавета36410-Б
2Рой Анастасія31410-Б
3Кішко Анна30610-Б

Особисті результати серед класних керівників:
1 місцеДергалюк Наталія Миколаївна9-B120 балів
2 місцеПушкарь Тетяна Сергіївна7-A115 балів
3 місцеПугіна Світлана Миколаївна7-Б112 балів

Результат команд 5-6 класів на VІ Учнівських Олімпійських Іграх - 2014
N п/пКласРезультат Місце на
паралелі
15-А1513
25-Б1513
35-В1571
45-Г1552
56-А1592
66-Б1661
76-В1563
Олімпійський урок з Денисом Силантєвим

29 вересня 2014 року у гімназії відбувся іще один варіант проведення Олімпійського уроку. До нас завітав Призер Олімпійських Ігор, Чемпіон Європи, світу, володар Кубка світу, рекордсмен 37-рекордів України з плавання – Денис Силантьєв. Спочатку під веселу музику він провів майстер-клас для учнів 4-х класів з проведення ранкової зарядки, яка обов’язково надасть сил та бадьорості на кожен день. А представники торгової марки «Добряна» іще подарували приємні та смачні подарунки учням, щоб підкріпити їх ранковий раціон здоровою їжею.

Після майсер-класу відбулася прес-конференція Дениса Силантьєва з учнями 8-х та 9-х класів. З документального фільму учні дізналися про історію зросту спортивних досягнень відомого спортсмена від змагань у своєму басейні до Олімпійських змагань. Далі учні підготували безліч цікавих запитань, за які Денис Силантьєв також відмітив учнів.

На згадку про цей приємний день всі бажали сфотографуватися з Денисом Силантьєвим.

А завершилась зустріч нагородженням переможців та призерів Шостих Учнівських Олімпійських Ігор – 2014, які відбулися у гімназії на минулому тижні. Учні отримали призи, які надав Національний Олімпійський Комітет України – унікальні енциклопедії Олімпійських Ігор, футболки, блокноти та напій Кока-Кола.

ФоторепортажШості Учнівські Олімпійські Ігри - 2014

17 вересня 2014 року у гімназії відбулися Шості Учнівські Олімпійські Ігри. Традиційно на них запрошені представники НОК України, які надали призи для переможців. Як завжди яскраві виступи на відкритті – запальний хіп-хоп, новий гімн спорту у виконанні учнів нашої гімназії, виступи гімнастів. А ще безліч яскравих моментів – підняття Олімпійського прапору, клятва олімпійця та передача олімпійського факелу.

Наші Олімпійські Ігри насправді охоплюють багато напрямків спорту. Адже продовження свята - це іспити на спортивних майданчиках: стрибки та метання, присіди та віджимання, пенальті та підтягування. Крім того учні проходять і теоретичні завдання. Це відомості із історії, медицини, літератури.В цьому році навіть вчителі змагалися у непростих випробуваннях.

Але такий напружений день приносить тільки користь і запам’ятовується назавжди. А закінчується він запальним шкільним май’дансом у виконання всієї школи.

Фоторепортаж

| Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя | Педагогiчний колектив: Кафедра фiзичного та естетичного розвитку:
Звiт про роботу кафедри за 2014-2015 н.р. | Самоврядування | Символи гімназії | Мiжнародна дiяльність |
| Співробітництво з ВНЗ | Нашi досягнення | Вчителям | Семінари, конференції, виступи | Для учнiв |
| Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота | Психологічна та соціальна робота |
| Галерея | Учні про гімназію | Преса про нас | Відеоархів |