Головна сторiнка
Адмiнiстрацiя
Педагогiчний колектив
Кафедра фiзичного та естетичного розвитку
Звiт про роботу кафедри за 2011-2012 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2010-2011 н.р.
Звiт про роботу кафедри за 2009-2010 н.р.
Символи гімназії
Самоврядування
Мiжнародна дiяльнiсть
Нашi досягнення
Вчителям
Для учнiв
Для батькiв
Вступ до гiмназiї
Позакласна та виховна робота
Галерея
Адреса гiмназiї
Мапа сайту


Гiмназiя є асоцiйованим членом ЮНЕСКО
(з 2007 року)
Входить до Асоцiацiї працiвникiв лiцеїв i гiмназiй України (з 1999 року)


ЗВIТ ПРО РОБОТУ КАФЕДРИ ЗА 2011-2012 н.р.

Національний Кубок шкільного ЄВРО - 2012

20 березня 2012 р. одночасно по всій Україні відбулося урочисте жеребкування команд ЗНЗ у Національному Кубку шкільного ЄВРО - 2012. А вже 28 березня 2012 року на стадіоні "Зміна" відбувся фінал команд району. Серед 32 шкіл, які прийняли участь у наймасовішому Національному шкільному чемпіонаті з футболу, у фінал вийшло три школи - ЗНЗ № 211, гімназія "Потенціал" та наша команда.

За результатом боротьби ми посіли III місце. Наша команда отримала Кубок, а всі члени команди- меділі та грамоти. Ось наші герої:
Лавринович Богдан (9-В кл),
Корольов Сергій (9-В кл),
Дехтієвський Микола (9-В кл),
Задерей Микола (8-А кл),
Максимов Микита (8-А кл),
Богатирьов Сергій (10-А кл),
Ярмоленко Назар (10-А кл),
Лєнков Іван (9-Г кл),
Лисак Дмитро (9-Г кл),
Стороха Максим (8-В кл.),
Рубан Юрій (8-Г кл.)
Блєднов Олексій (10-В кл.)

Вітаємо наших гравців!

Фоторепортаж >>>Конкурс спортивного танцю

24 лютого 2012 року у відповідь хлопцям, після дня Захисника Вітчизни, дівчата показали свої здібності у конкурсі спортивного танцю. Команди 6-8 класів підготували яскраві номери сучасних танців - хіп-хопу, брейку, тік-тоніку, хастлу. Всі номери були яскравими, енергійними та видовищними. Кожен учасник не просто демонстрував свої вміння у координації рухів, а намагався передати свою енергетику всім вболівальникам.

У суддівській бригаді були дуже суворі судді - Чемпіонка України та Світу з бальних танців учениця 9-А класу Боброва Анастасія, кандидат у майстри спорту з боксу вчитель фізкультури Котенок Віталій Петрович, віце-президент гімназії учениця 8-А класу Нікітіна Настя.

А результати виявилися такими:
Гран-При конкурсу отримала Кулініч Маргарита (8-Б кл),
І місце - команда 7-А кл.,
ІІ місце - команда 6-Акл.,
ІІІ місце - команда 8-Б класу.

Так тримати, тільки так танцювати!

Фоторепортаж >>>День захисника Вітчизни

23 лютого традиційно всі ми відзначаємо День захисника Вітчизни. Найцінніше, що є в нашому житті - це світ, спокій і стабільність, а тому не випадково День захисника Вітчизни має багату і славну історію. Як би не називалося це свято, воно завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі.

І тому наші юнаки з честю пройшли різні випробування.

Кращими у підтягуванні були: Тимошенко Вадим, 25 разів (10-А кл), Демедюк Ілля, 20 разів (10-А кл) Воробйовський Богдан, 18 разів (11-А кл), Бойчук Андрій, 17 разів (10-В кл)

Кращими у спорядженні магазинів патронами були - Олійник Андрій, 33 сек (10-Б кл), Тимошенко Вадим, 34 сек (10-А кл), Борисенко Микола, 35 сек (11-А кл), Тішков Павло, 35 сек (11-Б кл), Балакін Сергій, 37 сек (10-Б кл), Іщенко Ярослав, 37 сек (10-В кл)

Кращі командири класів: Хуцишвілі Заза (11-А кл), Костенко Артур (11-Б кл), Гладих Максим (10-А), Смаглій Антон (10-Б кл.), Гладун Тарас (10-В кл.)

Фоторепортаж >>>Шкільні змагання з настільного тенісу

24 та 25 січня 2012 р. відбулися шкільні змагання з настільного тенісу. В них прийняли участь біля 40 учнів. За підсумками змагань найкращі результати показали:
Марія Зюк, 5-А клас,
Седов Вадим, 6-А клас,
Грачев Олександр, 7-Б клас,
Кияниця Валентин, 9-В клас.

Тепер наші спортсмени готуються захищати честь гімназіїї на районних змаганнях! Побажаємо їм тільки перемог!

Фоторепортаж >>>На честь Дня Збройних Сил України

6 грудня - свято у всіх, хто служив в українській армії. Нинішні та колишні вояки відзначають 20-ту річницю Збройних Сил України. Це свято з‘явилося 1991 року, в день, коли Верховна Рада ухвалила закон про оборону України.

6 грудня 2011 р. на честь Дня Збройних Сил України у гімназії юнаки 10-11 класів демонстрували свою вправність у стройових вправах, підтягуванні на перекладині, вмінні споряджати магазин до автомату Калашнікова та розбирати та збирати на швидкість сам автомат. нехай ці вміння ніколи не знадобляться нашим юнакам, але ми впевнені у їхній відданості нашій Батьківщині!

Фоторепортаж >>>Вітаємо нашу шахову збірну!

Вітаємо шахову збірну гімназії № 143 у складі:
Лавського Валентина (7-Б кл.),
Яковенка Богдана (3-А кл.),
Ліпісій Насті (4-А кл.),
що посіла ІІІ місце серед загальноосвітніх закладів у Першості Оболонського району М. Києва з шахів, яка відбулась 6 грудня 2011 року.
Щиро вітаємо наших гімназистів і бажаємо їм подальших перемог!«Олімпійське лелеченя - 2011». 6 класи

5 грудня 2011 р у гімназії відбулися спортивні змагання між 6-ми класами "Олімпійське лелеченя - 2011". На змаганнях учні представляли свою команду - назву і девіз, змагалися у вправах з тенісу, баскетболу, хокею, стрибків зі скакалкою та віджиманні, відгадували кросворд на спортивну тематику. Навіть класні керівники внесли свій вклад у загальний рахунок команди.

За результатом змагань місця розподілились так:
I місце - 6-В кл.,
II місце - 6-А кл.,
III місце - 6-Б кл.

Вітаємо!

Фоторепортаж >>>Вітаємо команду наших спортсменів з перемогою!

30 листопада 2011 р у гімназії "Потенціал" відбулися районні змагання з гімнастики, де команду гімназіїї представляли
Роскіна Ліза (7-В кл),
Бойченко Олександра (7-В кл),
Кравчук Деніс (8-Г кл),
Клещ Кирил (9-В кл),
Марійченко Марина (9-Г кл),
Заікін Ілля (9-Г кл).

Юнаки змагалися у підтягуванні, а дівчата у виконанні вправи для пресу. Серед 15 команд за загальним результатом наша команда посіла 1 місце у районі. Вітаємо з перемогою!Веселі старти

У листопаді традиційно у молодших школярів проходять спортивні змагання «Веселі старти». В цьому році змагання підготували та провели вчителі фізкультури Котенок Віталій Петрович та Назаренко Вікторія Франківна. Кращі спортсмени від класу захищали честь своєї команди, змагаючись у швидкості, спритності, влучності та силі. Також команди демонстрували свою дисциплінованість, дружність, чесність та взаємодопомогу. Вболівальники дуже емоційно підтримували свої команди. Тому переможці - це всі учасники!

Фоторепортаж >>>ІІІ Учнівські Олімпійські Ігри - 2011

Нарешті день Третіх Учнівських Олімпійських Ігор – 2011 настав! Він знову приніс гарну погоду, чудовий настрій, можливість проявити свої здібності - і особисті і командні. І учні і вчителі були налаштовані позитивно, віднеслися відповідально та були нагороджені. На святі вдруге побувала двократна срiбна призерка Олiмпiйських Iгор, багаторазова призерка Свiту, Заслужений Майстер Спорту з академiчного веслування Мазiй Свiтлана Iванiвна, яка разом із привітанням від Національного Олімпійського Комітету всім учасникам змагань вручила директору гімназії Тросюк Світлані Дмитрівні та вчителю фізкультури Ружанській Оксані Віталіївні подяки «За сприяння в організації та проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку», які підписані президентом НОК Бубкою С.Н.

Закінчилось свято яскравим танцювальним виступом «на майдансі» у виконанні учнів 5-6 класів, нагородженням команд, суддів та колом пошани суддівської бригади

Фоторепортаж >>>


Головна сторiнка | Адмiнiстрацiя| Кафедра фiзичного та естетичного розвитку: | Звiт про роботу кафедри за 2011-2012 н.р. |
| Символи гімназії | Самоврядування | Мiжнародна дiяльнiсть | Нашi досягнення | Вчителям |
| Для учнiв | Для батькiв | Вступ до гiмназiї | Позакласна та виховна робота |
| Галерея | Адреса гiмназiї | Мапа сайту|